5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

19.09.2015   Slalomový kanál v Roudnici n/L
ředitel: Ivan Pisvejc   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23CERIC Joly 1995 FRANCIE109.00 6 105.48 0 105.48 0
2.2/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha104.40 2 109.39 6 106.400.92/0,975
3.3/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha105.67 4 105.01 2 107.011.53/1,575
4.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha113.09 2 105.50 4 109.504.02/3,875
5.2/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha117.22 8 108.12 2 110.124.64/4,468
6.3/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc110.63 0 109.69 2 110.635.15/4,962
7.4/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.112.45 56 110.97 0 110.975.49/5,262
8.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK107.52 4 134.28 4 111.526.04/5,757
9.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.92 8 107.64 4 111.646.16/5,853
10. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha110.55 4 111.03 2 113.037.55/7,253
11.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc108.02 6 118.14 6 114.028.54/8,153
12.7/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB117.22 2 111.56 4 115.5610.08/9,649
13.1/VMRAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.116.29 4 120.63 2 120.2914.81/14,046
14.2/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.33 6 0.00 999 120.3314.85/14,143
15.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV128.14 8 119.11 2 121.1115.63/14,843
16. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.128.81 2 116.89 6 122.8917.41/16,540
17.4/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.117.98 6 138.14 8 123.9818.50/17,537
18.5/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha118.95 6 118.58 6 124.5819.10/18,137
19.6/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha118.81 6 121.11 12 124.8119.33/18,337
20. VLČEK Jan 1990 2 USK Pha140.13 6 119.87 6 125.8720.39/19,335
21.7/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice121.42 10 118.22 8 126.2220.74/19,733
22.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.126.16 4 127.38 0 127.3821.90/20,831
23.8/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB145.72 10 119.32 10 129.3223.84/22,629
24.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB128.36 52 119.69 10 129.6924.21/23,027
25.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja124.20 8 126.81 4 130.8125.33/24,025
26. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.136.92 6 121.93 10 131.9326.45/25,123
27. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB130.47 354 133.08 0 133.0827.60/26,221
28.4/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec125.42 8 134.41 106 133.4227.94/26,519
29.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.128.05 6 132.05 10 134.0528.57/27,117
30.2/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.130.34 4 144.46 60 134.3428.86/27,415
31.5/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn140.11 60 129.02 6 135.0229.54/28,014
32.3/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha133.59 2 161.68 56 135.5930.11/28,513
33.4/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov135.02 8 131.55 6 137.5532.07/30,412
34. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy135.62 54 123.63 14 137.6332.15/30,511
35.6/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc134.07 4 150.52 4 138.0732.59/30,910
36.7/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy138.52 4 154.80 54 142.5237.04/35,19
37.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor133.41 110 133.44 12 145.4439.96/37,98
38.8/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK145.62 12 143.39 12 155.3949.91/47,37
39. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa161.73 60 160.99 0 160.9955.51/52,66
40.9/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov155.85 8 164.77 162 163.8558.37/55,35
41.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha171.50 8 211.93 60 179.5074.02/70,24
42. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus111.10 158 125.80 56 181.8076.32/72,43
43. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha150.60 54 127.34 306 204.6099.12/94,02
44.3/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk153.58 58 159.87 110 211.58106.10/100,61
45.6/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja190.49 60 154.36 104 250.49145.01/137,50
46.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha167.89 178 190.66 62 252.66147.18/139,50
47.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc239.77 16 219.99 116 255.77150.29/142,50
48.7/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja150.46 156 202.64 104 306.46200.98/190,50
  KARÁSEK Petr 1986 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl