Hanácký slalom

26.09.2015   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno109.20 0 109.70 2 109.20 84
2.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava111.30 0 111.90 2 111.302.10/1,976
3.1/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc112.30 0 112.90 54 112.303.10/2,868
4.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno115.80 0 117.10 0 115.806.60/6,064
5.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava118.80 0 117.40 2 118.809.60/8,860
6.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava120.20 2 121.40 4 122.2013.00/11,956
7.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc123.30 0 125.30 0 123.3014.10/12,952
8.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník122.40 2 123.60 0 123.6014.40/13,248
9.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno121.80 2 123.20 2 123.8014.60/13,444
10.3/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc122.10 2 123.40 2 124.1014.90/13,640
10.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava124.10 0 130.70 0 124.1014.90/13,636
10.4/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc124.10 0 124.00 8 124.1014.90/13,632
13.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc124.50 0 124.80 4 124.5015.30/14,028
14.3/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž125.30 0 128.50 6 125.3016.10/14,724
15.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí123.50 2 123.40 4 125.5016.30/14,920
16.2/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava125.60 2 125.50 4 127.6018.40/16,819
17.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk130.60 2 128.70 0 128.7019.50/17,918
18.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.128.10 2 127.40 2 129.4020.20/18,517
18.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava132.10 2 129.40 0 129.4020.20/18,516
20.2/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava130.50 0 4.00 999 130.5021.30/19,515
21.5/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž128.90 2 129.30 2 130.9021.70/19,914
22.3/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc133.40 2 131.60 0 131.6022.40/20,513
23.6/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava131.80 0 131.20 2 131.8022.60/20,712
24.3/ZMCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM133.10 0 133.30 2 133.1023.90/21,90
25.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno131.80 2 133.10 2 133.8024.60/22,511
26.6/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc130.70 4 131.00 4 134.7025.50/23,410
27.4/DSROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava138.20 4 135.00 0 135.0025.80/23,69
28.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc133.10 2 135.90 4 135.1025.90/23,78
29.5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel137.80 0 133.50 2 135.5026.30/24,17
30.6/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc135.70 2 137.60 2 137.7028.50/26,16
31.8/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí133.40 6 132.70 8 139.4030.20/27,75
32.7/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel143.20 2 141.60 2 143.6034.40/31,54
33. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž146.20 2 143.70 0 143.7034.50/31,63
34.5/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK146.70 2 147.40 4 148.7039.50/36,22
35.8/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel149.40 2 149.60 0 149.6040.40/37,01
36.9/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami153.90 8 151.60 2 153.6044.40/40,70
37.10/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel155.80 6 156.00 0 156.0046.80/42,90
38.6/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.159.60 2 159.70 4 161.6052.40/48,00
39.7/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc175.20 4 166.30 0 166.3057.10/52,30
40.5/DSROUSKOVÁ Hana 1998 KK Opava155.60 12 160.20 10 167.6058.40/53,50
41.8/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK170.10 6 166.20 4 170.2061.00/55,90
42.9/ZMŽIKEŠOVÁ Nelly 2003 VSDK178.50 4 177.80 56 182.5073.30/67,10
  MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení