Slalom v Třebechovicích

26.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.107.80 0 111.00 0 107.80 116
2.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.80 0 111.20 2 109.802.00/1,9108
3.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK111.20 0 112.80 0 111.203.40/3,2100
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov114.30 0 112.20 0 112.204.40/4,196
5.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK112.80 0 114.50 0 112.805.00/4,692
6.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor112.80 2 113.60 0 113.605.80/5,488
7.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.114.50 0 114.70 0 114.506.70/6,284
8.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav118.30 0 117.20 0 117.209.40/8,780
9.3/VMRAŠNER Karel 1976 3 Postřelm116.60 2 117.60 0 117.609.80/9,176
10.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov118.10 0 117.80 0 117.8010.00/9,372
11.2/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.10 4 118.70 0 118.7010.90/10,168
12.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky119.00 0 118.80 0 118.8011.00/10,264
13.4/VMSVÍTIL Vladan 1974 3 Postřelm119.70 0 120.90 2 119.7011.90/11,060
14. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto119.90 0 119.20 2 119.9012.10/11,256
15.5/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK120.30 0 120.10 0 120.1012.30/11,452
15.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.10 0 120.20 2 120.1012.30/11,448
17.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.90 0 122.30 2 121.9014.10/13,144
18. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK124.30 2 123.30 0 123.3015.50/14,440
19.6/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.123.50 0 125.40 2 123.5015.70/14,639
20.5/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov122.20 2 121.90 4 124.2016.40/15,238
21.2/U23REJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK125.90 0 124.50 0 124.5016.70/15,537
22.7/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja122.90 2 124.60 0 124.6016.80/15,636
22.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov125.60 2 124.60 0 124.6016.80/15,635
24.6/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor124.70 0 125.40 0 124.7016.90/15,734
25.8/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.125.70 0 123.00 4 125.7017.90/16,633
26.7/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy126.00 0 124.30 2 126.0018.20/16,932
27.8/VOUTRATA Jindřich 1970 Pardub.129.50 2 126.10 0 126.1018.30/17,031
28.3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.123.20 4 125.40 2 127.2019.40/18,030
29.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor128.70 0 127.30 0 127.3019.50/18,129
30.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 Trutnov131.40 6 127.40 0 127.4019.60/18,228
31.5/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.127.00 4 126.10 2 128.1020.30/18,827
32.9/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily129.90 0 128.50 0 128.5020.70/19,226
33.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha129.10 4 128.60 0 128.6020.80/19,30
34.10/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK128.90 0 130.20 0 128.9021.10/19,625
35.3/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor132.80 0 129.10 0 129.1021.30/19,824
36.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor129.40 0 129.70 0 129.4021.60/20,023
36.11/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí131.20 0 129.40 0 129.4021.60/20,022
38.6/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub.125.90 4 127.70 2 129.7021.90/20,321
39.4/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK126.80 4 128.10 2 130.1022.30/20,720
40.9/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.133.30 2 130.50 0 130.5022.70/21,119
41.12/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště129.90 2 131.40 0 131.4023.60/21,918
42.10/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov131.90 0 132.30 0 131.9024.10/22,417
43.2/ZSHOUSKA Jan 2001 USK Pha134.90 0 132.50 0 132.5024.70/22,916
44.7/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov131.30 6 130.30 4 134.3026.50/24,615
45.13/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK133.50 2 4.00 999 135.5027.70/25,714
46.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov135.50 4 134.60 2 136.6028.80/26,713
47.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha137.20 0 135.20 4 137.2029.40/27,30
48.4/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.258.00 4 135.70 2 137.7029.90/27,712
49.3/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK137.00 2 137.20 2 139.0031.20/28,911
50.11/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor137.40 2 140.10 4 139.4031.60/29,310
51.12/VMNĚMEC Aleš 1976 Kadaň138.10 2 139.90 0 139.9032.10/29,89
52.5/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.136.80 4 4.00 999 140.8033.00/30,68
53.14/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov142.00 2 141.01 0 141.0133.21/30,87
54.5/DSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.140.30 2 140.30 2 142.3034.50/32,06
55.6/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov138.40 4 141.00 4 142.4034.60/32,15
56.2/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand150.50 0 143.80 0 143.8036.00/33,44
57.3/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm145.90 0 143.90 0 143.9036.10/33,53
57.4/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha142.50 4 141.90 2 143.9036.10/33,52
57.8/DMVESELÝ František 2000 Trutnov139.90 4 144.80 8 143.9036.10/33,51
60.4/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor153.60 0 144.00 0 144.0036.20/33,60
61.13/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand157.30 10 144.30 2 146.3038.50/35,70
62.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy149.50 2 144.30 6 150.3042.50/39,40
63.9/DMVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto170.40 8 149.10 2 151.1043.30/40,20
64.5/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha155.80 2 151.60 0 151.6043.80/40,60
65.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha152.70 0 159.80 4 152.7044.90/41,70
66.5/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.148.30 6 151.40 6 154.3046.50/43,10
67.6/ZSFRENCL Josef 2002 USK Pha157.80 8 153.60 2 155.6047.80/44,30
68.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha154.10 4 154.50 2 156.5048.70/45,20
69.3/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK172.20 6 162.00 4 166.0058.20/54,00
70.8/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.163.10 8 163.20 4 167.2059.40/55,10
71.7/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň167.80 14 167.60 0 167.6059.80/55,50
72.8/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm166.40 6 166.10 2 168.1060.30/55,90
73.4/PZŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.177.90 4 173.30 2 175.3067.50/62,60
74.9/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.191.40 4 195.10 8 195.4087.60/81,30
75.5/PZDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK258.80 10 269.90 56 268.80161.00/149,40
  FRENCL Josef 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení