Slalom v Třebechovicích

27.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice109.90 0 110.30 0 109.90 55
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.00 0 117.50 0 117.007.10/6,551
3.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor118.70 0 117.10 0 117.107.20/6,647
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.20 0 117.70 0 117.707.80/7,143
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav122.40 0 124.70 0 122.4012.50/11,439
6.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice125.50 0 122.60 0 122.6012.70/11,635
7.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha122.70 0 127.90 0 122.7012.80/11,631
8.3/ZSFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa121.70 2 125.30 0 123.7013.80/12,627
9.4/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky124.50 2 123.90 0 123.9014.00/12,723
10.5/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand124.30 0 125.30 0 124.3014.40/13,122
11.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand127.00 0 4.00 999 127.0017.10/15,621
12.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa127.20 0 127.50 0 127.2017.30/15,720
13.8/ZSKEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK127.50 0 127.40 0 127.4017.50/15,919
14.7/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK130.80 0 127.50 0 127.5017.60/16,018
15.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.127.80 0 128.80 2 127.8017.90/16,317
16.2/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy129.80 0 129.00 2 129.8019.90/18,116
17.3/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa128.60 4 132.00 2 132.6022.70/20,715
17.4/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha132.60 0 135.20 0 132.6022.70/20,714
17.5/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa134.90 2 128.60 4 132.6022.70/20,713
20.9/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand131.80 2 131.30 2 133.3023.40/21,312
21.6/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha135.50 2 136.30 0 136.3026.40/24,011
22.2/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily136.80 0 138.10 0 136.8026.90/24,510
23.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov140.00 0 136.40 2 138.4028.50/25,99
24.10/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha139.80 0 139.90 4 139.8029.90/27,28
25.11/ZSHOFMANOVÁ Šárka 2002 Sláv.HK141.90 0 140.10 0 140.1030.20/27,57
26.7/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy141.80 2 139.90 2 141.9032.00/29,16
27. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň140.40 2 4.00 999 142.4032.50/29,65
28.12/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov142.50 2 141.30 2 143.3033.40/30,44
29.1/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha141.50 2 142.00 12 143.5033.60/30,60
30.2/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky139.70 4 140.20 4 143.7033.80/30,80
31.8/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK144.70 0 146.70 2 144.7034.80/31,73
32.9/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha140.80 4 144.60 52 144.8034.90/31,82
33.3/PZSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.143.10 2 142.00 4 145.1035.20/32,00
34.13/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.143.50 2 147.50 6 145.5035.60/32,41
35.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice146.70 2 147.80 0 147.8037.90/34,50
36.2/VMREJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK147.10 2 149.00 2 149.1039.20/35,70
37.2/DMVÁVROVÁ Aneta 2000 Třebech.153.30 6 149.30 0 149.3039.40/35,90
38.5/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy147.80 4 150.50 4 151.8041.90/38,10
39.3/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov152.60 0 157.00 2 152.6042.70/38,90
40.3/VRYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 Dv.Král.156.80 0 161.30 0 156.8046.90/42,70
41.14/ZSPLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.164.50 4 176.50 14 168.5058.60/53,30
42.4/VKREJČOVÁ Vlasta 1966 Roztoky168.80 4 4.00 999 172.8062.90/57,20
43.4/VMŽATECKÁ Soňa 1976 KVSPísek204.00 2 181.80 4 185.8075.90/69,10
44.6/PZBEDNÁŘOVÁ Tereza 2006 KK Brand206.50 8 188.20 2 190.2080.30/73,10
45.10/ZMZÍTKOVÁ Barbora 2003 Pardub.194.50 8 179.30 58 202.5092.60/84,30
46.7/PZŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK203.50 66 215.80 6 221.80111.90/101,80
47.8/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek233.00 14 211.80 12 223.80113.90/103,60
48.9/PZŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK226.50 6 245.20 12 232.50122.60/111,60
  ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl