MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném

13.09.2015   USD České Vrbné
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:41,19 00:40,79 00:40,79 -
2.2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:41,69 00:41,79 00:41,690.90/2,2-
3.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:42,63 00:49,73 00:42,631.84/4,5-
4.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:48,79 00:43,80 00:43,803.01/7,4-
5.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:43,95 00:43,95 00:43,953.16/7,7-
6.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:45,89 00:45,41 00:45,414.62/11,3-
7.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:45,84 00:51,68 00:45,845.05/12,4-
8.5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:47,65 00:46,25 00:46,255.46/13,4-
9.6/DMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice00:46,74 00:47,01 00:46,745.95/14,6-
10.7/DMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy01:00,92 00:47,51 00:47,516.72/16,5-
11.1/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:47,59 00:49,42 00:47,596.80/16,7-
12.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno00:48,90 00:48,23 00:48,237.44/18,2-
13.2/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:51,01 00:48,36 00:48,367.57/18,6-
14.3/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:48,88 00:52,51 00:48,888.09/19,8-
15.5/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 0 Kralupy01:23,90 00:49,10 00:49,108.31/20,4-
16.6/DSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:49,76 00:50,10 00:49,768.97/22,0-
17.8/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:49,97 00:51,83 00:49,979.18/22,5-
18.4/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:59,13 00:50,24 00:50,249.45/23,2-
19.9/DMŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.00:50,42 01:38,36 00:50,429.63/23,6-
20.10/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:50,55 00:51,77 00:50,559.76/23,9-
21.11/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc00:50,59 01:34,52 00:50,599.80/24,0-
22.5/ZSMILYÁN David 2001 0 L.Žatec00:50,66 00:55,39 00:50,669.87/24,2-
23.12/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:50,68 00:00,00 00:50,689.89/24,2-
24.6/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:50,88 00:53,95 00:50,8810.09/24,7-
25.13/DMVEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník00:51,20 00:53,88 00:51,2010.41/25,5-
26.7/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:56,28 00:52,95 00:52,9512.16/29,8-
27.7/DSPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník00:54,17 00:53,28 00:53,2812.49/30,6-
28.8/ZSLERCH Eduard 2002 0 Klášter.00:53,81 01:11,40 00:53,8113.02/31,9-
29.9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk00:54,75 01:33,33 00:54,7513.96/34,2-
30.10/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:57,28 01:12,84 00:57,2816.49/40,4-
31.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník01:15,87 00:57,76 00:57,7616.97/41,6-
32.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:58,13 01:05,45 00:58,1317.34/42,5-
33.12/ZSULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava00:58,59 01:00,72 00:58,5917.80/43,6-
34.13/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:59,61 01:01,97 00:59,6118.82/46,1-
35.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava01:02,21 01:00,16 01:00,1619.37/47,5-
36.14/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc01:35,73 01:02,41 01:02,4121.62/53,0-
37.15/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk01:12,47 01:04,39 01:04,3923.60/57,9-
38.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:28,94 01:15,47 01:15,4734.68/85,0-
39.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:31,64 01:32,12 01:31,6450.85/124,7-
  KOUDELKA Václav 1997 0 Rakovník00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
Oddíl