Podzimní sjezd na Lužnici

17.10.2015   Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:06,70 73
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:46,9040.20/4,265
3. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:31,3084.60/8,857
4.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:55,80109.10/11,353
5.1/DMKYZLÍK Milan 1999 Roudnice18:20,60133.90/13,949
6.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:31,00144.30/14,945
7.1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec18:52,20165.50/17,141
8.1/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov18:56,40169.70/17,637
9.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:10,60183.90/19,033
10.5/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand19:21,10194.40/20,129
11.6/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně19:25,90199.20/20,625
12.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž19:27,90201.20/20,821
13.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.19:37,90211.20/21,820
14.2/U23NACHTIGAL Jan 1996 Chomutov19:50,10223.40/23,119
15.3/VSMÍTKA Petr 1963 Chomutov19:56,20229.50/23,718
16.4/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec20:01,20234.50/24,317
17.3/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:07,90241.20/25,016
18.1/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.20:20,00253.30/26,215
19.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 Roudnice20:23,80257.10/26,614
20.3/ZSKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.20:31,30264.60/27,413
21.5/VSVOBODA Martin 1964 L.Žatec20:33,80267.10/27,612
22.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:43,80277.10/28,711
23.6/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:54,70288.00/29,810
24.4/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz20:59,10292.40/30,29
25.2/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.21:02,50295.80/30,68
26.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB21:13,40306.70/31,77
27.8/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně21:59,60352.90/36,56
28.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor22:16,30369.60/38,25
29.3/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz22:57,50410.80/42,54
30.3/VSDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB23:01,40414.70/42,93
31.7/VSMOLKA Martin 1964 Boh.Pha23:17,40430.70/44,62
32.4/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.23:22,80436.10/45,11
33.8/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov23:26,40439.70/45,50
34.2/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz23:42,30455.60/47,10
35.4/VSZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz23:58,00471.30/48,80
36.4/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně24:23,50496.80/51,40
37.5/DMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně24:36,20509.50/52,70
38.2/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice25:20,00553.30/57,20
39.5/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.28:06,00719.30/74,40
40.3/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav28:49,90763.20/78,90
41.4/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha35:35,801169.10/120,90
  PAZOUREK Jan 1948 BechyněDNS 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 RoudniceDNS 0
  KUČERA Gustav 1970 So PísekDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.DNS 0
Oddíl

Historie procházení