Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů

17.10.2015   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz15:44,70 74
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:28,7044.00/4,766
3.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:34,30109.60/11,658
4.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:10,40145.70/15,454
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně18:22,30157.60/16,750
6.1/DMKYZLÍK Milan 1999 Roudnice18:42,10177.40/18,846
7.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:43,60178.90/18,942
8.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:46,50181.80/19,238
9.2/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.19:05,10200.40/21,234
10.5/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně19:12,50207.80/22,030
11.6/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand19:20,80216.10/22,926
12.1/U23NACHTIGAL Jan 1996 Chomutov19:21,90217.20/23,022
13.3/VSMÍTKA Petr 1963 Chomutov19:31,40226.70/24,021
14.1/ZSKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.19:38,00233.30/24,720
15.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.19:41,60236.90/25,119
16.5/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec19:48,00243.30/25,818
17.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:00,80256.10/27,117
18.1/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:05,50260.80/27,616
19.6/VSVOBODA Martin 1964 L.Žatec20:16,80272.10/28,815
20.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:17,30272.60/28,914
21.7/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:20,30275.60/29,213
22.2/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.20:26,50281.80/29,812
23.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB20:30,30285.60/30,211
23.2/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.20:30,30285.60/30,210
25.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz21:01,70317.00/33,69
26.8/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně21:20,50335.80/35,58
27.4/ZSKLEMENT Maxim 2001 Roudnice21:34,40349.70/37,07
28.8/VSMOLKA Martin 1964 Boh.Pha22:00,60375.90/39,86
29.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor22:02,90378.20/40,05
30.3/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz22:29,00404.30/42,84
31.3/VSDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB22:37,10412.40/43,73
32.2/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz23:01,80437.10/46,32
33.9/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov23:08,40443.70/47,01
34.3/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně23:20,80456.10/48,30
35.4/VSZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz23:21,90457.20/48,40
36.4/DMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:52,80488.10/51,70
37.5/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.23:53,50488.80/51,70
38.2/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice24:33,20528.50/55,90
39.5/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.27:33,60708.90/75,00
40.3/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav27:43,40718.70/76,10
41.4/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha32:24,40999.70/105,80
  PAZOUREK Jan 1948 BechyněDNS 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 RoudniceDNS 0
  KUČERA Gustav 1970 So PísekDNS 0
  SLANINA Vladimír 1994 L.ŽatecDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
Oddíl