Spálovský slalom na Kamenici

18.04.2015   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.10 0 95.70 0 95.70 124
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec97.90 0 93.80 2 95.800.10/0,1114
3.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno98.90 2 98.70 2 100.705.00/5,2104
4.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.70 4 101.90 0 101.906.20/6,599
5.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha103.80 0 104.10 0 103.808.10/8,594
6.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky108.30 50 105.50 0 105.509.80/10,289
7.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec107.80 2 110.40 0 109.8014.10/14,784
8.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky107.40 6 106.10 8 113.4017.70/18,579
9.2/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.40 6 112.80 2 114.8019.10/20,074
10.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky120.10 8 112.10 4 116.1020.40/21,369
11.1/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha122.70 12 115.30 2 117.3021.60/22,664
12.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy122.00 4 117.80 0 117.8022.10/23,159
13.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha111.90 8 111.90 8 119.9024.20/25,354
14.5/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.119.10 4 122.00 4 123.1027.40/28,649
15.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.30 4 0.00 999 125.3029.60/30,944
16.2/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy132.00 0 128.90 0 128.9033.20/34,739
17.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky123.10 10 130.50 0 130.5034.80/36,434
18.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha134.00 4 129.40 2 131.4035.70/37,329
19.3/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno133.60 0 138.70 6 133.6037.90/39,624
20.3/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.136.80 2 129.40 6 135.4039.70/41,519
21.4/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha137.80 2 133.80 2 135.8040.10/41,918
22.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha132.30 4 132.00 4 136.0040.30/42,117
23.5/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno162.30 6 137.70 0 137.7042.00/43,916
24.6/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha155.90 6 137.50 2 139.5043.80/45,815
25.3/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha140.80 6 136.10 4 140.1044.40/46,414
26.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník155.00 4 139.40 2 141.4045.70/47,813
27.7/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí148.90 4 139.00 4 143.0047.30/49,412
28.8/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha148.30 4 140.80 4 144.8049.10/51,311
29.6/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa158.30 6 143.80 8 151.8056.10/58,610
30.2/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha209.40 8 156.20 2 158.2062.50/65,39
31.9/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha153.40 6 155.20 4 159.2063.50/66,48
32.7/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec154.40 152 157.80 8 165.8070.10/73,27
33.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec162.60 4 163.20 4 166.6070.90/74,16
34.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha164.90 8 191.70 58 172.9077.20/80,75
35.8/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa167.20 10 161.60 14 175.6079.90/83,54
36.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha170.90 102 173.20 4 177.2081.50/85,23
37.10/ZSFUCHS Matouš 2002 0 Jablonec144.70 214 154.80 110 264.80169.10/176,72
38.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník168.60 156 186.20 110 296.20200.50/209,51
39.5/ZMJUDA Mikuláš 2003 0 Benátky139.90 468 158.40 314 472.40376.70/393,60
  JUDA Štěpán 2004 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl