Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II

31.07.2015  
ředitel: SK VS Č. Budějovice   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   U14 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BOŽIČ ŠTEFAN 2001 Kajak klub Soške Elektrarne101.26 2 0.00 0 103.26 -
2. KREJČÍ JAKUB, 2002, SKVS ČB KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB104.23 6 0.00 0 110.236.97/6,7-
3. HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.110.12 6 0.00 0 116.1212.86/12,5-
4. LUTHER JAKOB 2001 SPORT CLUB MERANO106.29 10 0.00 0 116.2913.03/12,6-
5. ŠTAFEN MATÚŠ 2002 ŽKV Žilina111.34 6 0.00 0 117.3414.08/13,6-
6. PITTMAN TAYLOR 2001 Potomac whitewater Racing Cent109.55 8 0.00 0 117.5514.29/13,8-
7. DILLI MAXI 2001 VfL Bad Kreuznach111.71 6 0.00 0 117.7114.45/14,0-
8. STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB111.98 6 0.00 0 117.9814.72/14,3-
9. HARTL VINZENZ 2001 AKV Augsburg113.65 6 0.00 0 119.6516.39/15,9-
10. BOLYARD WESLEY 2001 Nantahala Racing Club115.88 4 0.00 0 119.8816.62/16,1-
11. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk116.46 4 0.00 0 120.4617.20/16,7-
12. MUTO YUSUKE 2001 Canoe Club Mitake115.40 6 0.00 0 121.4018.14/17,6-
13. RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha118.24 4 0.00 0 122.2418.98/18,4-
14. STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg124.26 0 0.00 0 124.2621.00/20,3-
15. TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen114.30 10 0.00 0 124.3021.04/20,4-
16. WALLIN WILLIAM 2001 Sweden118.46 6 0.00 0 124.4621.20/20,5-
17. BURGAR LENART 2001 Kajak kanu klub Tacen118.89 6 0.00 0 124.8921.63/20,9-
18. KORÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš117.83 8 0.00 0 125.8322.57/21,9-
19. HOFF ORAN 2002 Colorado123.84 6 0.00 0 129.8426.58/25,7-
20. SEHIC AMI 2001 Croatia122.27 8 0.00 0 130.2727.01/26,2-
21. VALANT ULAN 2001 KKK Ljubljana124.33 6 0.00 0 130.3327.07/26,2-
22. BERGER TIL 2002 Leipziger-Kanu-Club122.57 8 0.00 0 130.5727.31/26,4-
23. REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB127.53 4 0.00 0 131.5328.27/27,4-
24. SUŠMEL JAN 2002 Kajak klub Soške Elektrarne127.16 6 0.00 0 133.1629.90/29,0-
25. JOSEPH JOSHUA 2001 Potomac whitewater Racing Cent125.77 8 0.00 0 133.7730.51/29,5-
26. PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 Kajak klub Soške Elektrarne123.31 12 0.00 0 135.3132.05/31,0-
27. TANAKA YUUKI 2001 Canoe Club Mitake129.52 8 0.00 0 137.5234.26/33,2-
28. KAVZAR KLEMEN 2001 BD Steklarna Hrastnik128.95 10 0.00 0 138.9535.69/34,6-
29. ŠAVLI ERAZEM 2001 Kajak klub Soške Elektrarne132.80 10 0.00 0 142.8039.54/38,3-
30. KIPRAS TALACKA 2002 Regesa137.53 6 0.00 0 143.5340.27/39,0-
31. MACUS ONDREJ 2002 ŽKV Žilina140.78 4 0.00 0 144.7841.52/40,2-
32. DIEŠKA JURAJ 2002 ŽKV Žilina135.79 10 0.00 0 145.7942.53/41,2-
33. ALIČ MAKS 2002 Kanu klub Simon134.30 12 0.00 0 146.3043.04/41,7-
34. HENRY STEVEN 2001 BRETAGNE141.09 6 0.00 0 147.0943.83/42,4-
35. LAPORNIK LENART 2002 Kajak kanu klub Tacen140.14 8 0.00 0 148.1444.88/43,5-
36. VOLPI IACOPO 2001 Canoa Club Milano135.43 14 0.00 0 149.4346.17/44,7-
37. JURIČEK PATRIK 2001 KTK Lipt. Mikuláš144.34 6 0.00 0 150.3447.08/45,6-
38. MILJAVEC JAKA 2002 Kajak kanu klub Tacen134.72 16 0.00 0 150.7247.46/46,0-
39. VANIN VLADISLAV 2002 Moscow143.26 10 0.00 0 153.2650.00/48,4-
40. LANGE TWAN 2002 Kajak kanu klub Tacen154.41 10 0.00 0 164.4161.15/59,2-
41. TESAŘ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB163.61 14 0.00 0 177.6174.35/72,0-
42. LHOTA KRYŠTOF 2002 USK Pha124.74 56 0.00 0 180.7477.48/75,0-
43. VEVERKA LUKÁŠ 2002 Benátky139.91 52 0.00 0 191.9188.65/85,9-
44. NAKAJIMA MANATO 2001 Canoe Club Mitake136.15 62 0.00 0 198.1594.89/91,9-
45. FIAMIN ELIA 2002 KTK Lipt. Mikuláš158.47 52 0.00 0 210.47107.21/103,8-
46. MORI KEITA 2001 Canoe Club Mitake168.65 58 0.00 0 226.65123.39/119,5-
47. PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 USK Pha123.90 106 0.00 0 229.90126.64/122,6-
48. NOVAK URBAN 2001 Kanu klub Simon168.54 64 0.00 0 232.54129.28/125,2-
49. OPLOTNIK LUKA 2001 BD Steklarna Hrastnik139.25 108 0.00 0 247.25143.99/139,4-
50. BELOKRENITSKIY KIRILL 2002 Krasnoyarsk146.49 112 0.00 0 258.49155.23/150,3-
51. PLANINC MIHA 2002 BD Steklarna Hrastnik210.98 68 0.00 0 278.98175.72/170,2-
52. PANICO TOMMASO 2002 FICK COMITATO LIGURIA247.33 60 0.00 0 307.33204.07/197,6-
53. GRADIŠEK NEJC 2002 Kanu klub Simon171.78 158 0.00 0 329.78226.52/219,4-
54. DIEŠKA MAREK 2002 ŽKV Žilina236.37 210 0.00 0 446.37343.11/332,3-
  SHUVALOV DANIL 2002 SURGUT HMAO-UGRA0.00 999 0.00 0 999.00 -
  KUSCHE ERIC 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETROVAJ MATÚŠ 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BURAN ILJA 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BEZELJAK ROK 2002 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl