Sjezd v Hanušovicích

10.04.2016   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc15:31,30 70
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:53,9022.60/2,462
3.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí17:00,0088.70/9,558
4.1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:05,3094.00/10,154
5.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno17:10,5099.20/10,750
6.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:14,50103.20/11,146
7.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí17:38,10126.80/13,642
8.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:40,20128.90/13,838
9.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:54,00142.70/15,334
10.4/U23NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno18:08,50157.20/16,930
11.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk18:21,00169.70/18,226
12.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto18:45,60194.30/20,922
13.3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc18:54,70203.40/21,818
14.4/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:17,20225.90/24,314
15.6/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto19:21,10229.80/24,713
16.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc19:22,90231.60/24,912
17.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc19:39,70248.40/26,711
18.7/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:55,30264.00/28,310
19.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc20:02,10270.80/29,19
20.8/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž20:02,40271.10/29,18
21.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno20:13,80282.50/30,37
22.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc20:30,00298.70/32,16
23.2/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:09,50338.20/36,35
24.3/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:44,50373.20/40,14
25.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc21:44,70373.40/40,13
26.5/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc22:27,50416.20/44,72
27.6/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná23:36,50485.20/52,11
28.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná23:39,90488.60/52,50
29.9/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná23:42,90491.60/52,80
30.10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná24:20,80529.50/56,90
31.11/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná25:52,70621.40/66,70
  FUCHS Marek 2002 VSDKDNS 0
  GÁBRLÍK Jakub 2004 OlomoucDNS 0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0
  KUBŮ Petr 1976 1 OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení