Spálovský slalom na Kamenici

23.04.2016   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec108.90 0 107.90 4 108.90 76
2.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky108.40 4 103.90 8 111.903.00/2,871
3.1/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.112.70 0 112.50 6 112.703.80/3,566
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice113.50 2 110.90 2 112.904.00/3,761
5.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.115.00 2 121.90 6 117.008.10/7,456
6.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice135.50 2 120.50 0 120.5011.60/10,751
7.1/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice119.70 2 140.30 4 121.7012.80/11,846
8.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa119.90 2 124.80 2 121.9013.00/11,941
9.2/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand125.10 0 133.40 12 125.1016.20/14,936
10.2/VMKNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag129.30 4 124.30 2 126.3017.40/16,031
11.4/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec127.40 8 125.70 4 129.7020.80/19,126
12.5/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky127.10 4 146.20 2 131.1022.20/20,421
13.3/VMBENEŠ Petr 1975 Heletag132.20 2 131.60 2 133.6024.70/22,716
14.4/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand133.80 0 129.50 6 133.8024.90/22,915
15.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky132.20 2 137.40 6 134.2025.30/23,214
16.5/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov128.30 6 131.80 14 134.3025.40/23,313
17.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand140.50 0 134.20 4 138.2029.30/26,912
18.1/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky143.10 0 136.60 4 140.6031.70/29,111
19.2/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy136.90 6 153.60 56 142.9034.00/31,210
20.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand142.30 2 136.30 8 144.3035.40/32,59
21.4/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak142.30 4 147.90 4 146.3037.40/34,38
22.7/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec149.20 50 142.60 4 146.6037.70/34,67
23.8/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand154.00 4 144.80 4 148.8039.90/36,66
24.3/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec1.00 999 145.90 4 149.9041.00/37,65
25.1/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec159.40 0 159.00 4 159.4050.50/46,44
26.5/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky174.90 4 156.70 8 164.7055.80/51,23
27.6/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand171.60 4 167.20 8 175.2066.30/60,92
28.9/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov184.00 0 205.20 2 184.0075.10/69,01
29.10/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy143.20 54 143.00 58 197.2088.30/81,10
30.7/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov203.60 2 222.70 10 205.6096.70/88,80
31.3/DMSAAL Štěpán 2001 Jablonec153.80 60 145.90 212 213.80104.90/96,30
32.2/U23MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž4.00 999 142.60 108 250.60141.70/130,10
33.8/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov244.40 12 187.30 104 256.40147.50/135,40
34.9/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec207.40 114 279.60 164 321.40212.50/195,10
  HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADÁŠEK Alois 2002 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl