4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23

01.05.2016   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.08:27.12 75/167/0
2.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc08:40.96 68/0/98
3.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:45.07 62/155/0
4.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:54.54 57/0/86
5.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.08:54.55 53/143/0
6.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.08:55.29 49/131/0
7.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz09:00.37 46/119/0
8.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:03.25 43/107/0
9.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.09:03.32 40/95/0
10.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha09:04.32 37/83/0
11. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž09:09.06 35/0/74
12.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK09:09.57 33/77/0
13.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc09:10.87 31/0/62
14.4/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov09:18.38 29/71/0
15.2/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.09:25.11 27/65/0
16.3/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice09:30.77 25/59/0
17.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí09:37.89 23/0/56
18.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz09:39.81 21/53/0
19.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí09:42.64 19/0/50
20. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto09:48.60 17/47/0
21.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:49.59 15/41/0
22.4/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.09:50.71 14/35/0
23.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:52.06 13/0/44
24. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.09:55.82 12/29/0
25.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž09:57.51 11/0/38
26.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:57.89 10/23/0
27.5/DSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.09:58.93 9/17/0
28.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.10:06.03 8/11/0
29.3/VSMÍTKA Petr 1963 3 Chomutov10:14.48 7/10/0
30. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž10:18.16 6/0/32
31.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov10:18.38 5/9/0
32.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.10:23.92 4/8/0
33.3/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc10:41.19 3/0/26
34.4/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc10:41.69 2/0/20
35.5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz10:42.35 1/7/0
36.6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc10:45.53 0/0/14
37.7/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc10:47.46 0/0/8
38.8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk10:48.52 0/0/7
39.9/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto10:58.13 0/6/0
40.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc11:04.02 0/0/6
41.8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc11:06.60 0/0/5
42.9/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc11:13.18 0/0/4
43.5/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa11:21.85 0/5/0
44.6/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz11:57.55 0/4/0
45.10/DMBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz12:04.41 0/3/0
46.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.12:44.33 0/2/0
47.2/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.12:57.44 0/1/0
48.10/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel13:01.30 0/0/3
49.3/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov13:02.89 0/0/0
50.4/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.13:09.84 0/0/0
51.5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel13:31.42 0/0/2
52.6/ZMSALAJ František 2004 Litovel13:37.81 0/0/1
53.7/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel14:24.05 0/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha59:59.99 0/0/0
  URBAN Daniel 2001 2 Šumperk59:59.99 0/0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc59:59.99 0/0/0
Oddíl