Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje

07.05.2016   Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz)
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec98.29 2 98.98 0 98.983 56
2.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak113.07 0 109.97 0 109.96610.99/11,152
3.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha112.88 2 108.39 2 110.38711.41/11,548
4.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice116.11 0 112.04 0 112.04213.06/13,244
5.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy121.79 2 113.38 0 113.38214.40/14,540
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.66 4 105.73 8 113.72814.75/14,936
7.4/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha113.93 6 124.35 2 119.92820.95/21,232
8.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav118.67 2 119.60 4 120.6721.69/21,928
9.1/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec135.84 52 119.92 2 121.92322.94/23,224
10.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.154.70 0 122.46 0 122.46123.48/23,720
11.5/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha146.79 4 120.69 2 122.68523.71/24,019
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň126.33 2 138.88 0 128.33429.35/29,718
13.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha131.53 0 147.63 4 131.53232.55/32,917
14.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy125.72 6 131.70 2 131.71732.74/33,116
15.1/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz137.31 0 134.37 2 136.36837.39/37,815
16.2/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB139.13 4 136.45 0 136.44837.47/37,914
17.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB144.56 54 133.27 6 139.2740.29/40,713
18.7/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak141.02 2 138.62 4 142.62243.64/44,112
19. POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz146.39 4 147.36 2 149.35950.38/50,911
20.2/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.146.17 4 150.52 2 150.16851.19/51,710
21.8/ZSPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha143.14 108 150.48 0 150.47851.50/52,09
22. HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha155.52 0 150.16 2 152.15753.18/53,78
23.9/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy151.31 2 166.48 0 153.31154.33/54,97
24.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy154.30 4 149.82 6 155.81856.84/57,46
25.1/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.154.46 2 153.57 154 156.46257.48/58,15
26.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.163.61 54 160.90 0 160.90361.92/62,64
27.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice180.82 4 160.21 2 162.20663.23/63,93
28.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha5.00 0 158.55 6 164.54765.57/66,22
29.11/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha162.92 2 156.18 50 164.91665.94/66,61
30.12/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB165.08 4 166.11 0 166.10967.13/67,80
31.7/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak156.30 106 164.31 2 166.31367.33/68,00
32. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň166.14 4 166.67 0 166.66667.69/68,40
33.13/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav171.05 6 232.51 10 177.05378.07/78,90
34.14/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav209.22 6 186.15 208 215.219116.24/117,40
35.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor5.00 0 91.75 600 691.747592.77/598,90
Oddíl