Slalom na Paraplíčku

15.05.2016   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha87.80 0 88.70 4 87.80 36
2.2/DMKRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha92.40 2 92.60 0 92.604.80/5,532
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor96.20 0 95.60 2 96.208.40/9,628
4.1/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky105.40 0 102.50 0 102.5014.70/16,724
5.2/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand102.30 2 100.70 2 102.7014.90/17,020
6.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy108.40 0 104.40 0 104.4016.60/18,919
7.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK105.50 0 106.00 0 105.5017.70/20,218
8.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy105.80 0 106.00 0 105.8018.00/20,517
9.5/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK105.80 6 106.60 0 106.6018.80/21,416
10.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa108.10 0 106.80 0 106.8019.00/21,615
11.7/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand108.00 2 106.20 2 108.2020.40/23,214
12.4/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand111.80 2 108.00 2 110.0022.20/25,313
13.8/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa110.60 0 109.70 4 110.6022.80/26,012
14.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa108.80 2 121.80 2 110.8023.00/26,211
15.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 Semily111.10 0 112.50 0 111.1023.30/26,510
16.5/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky112.20 4 110.20 4 114.2026.40/30,19
16.9/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha131.90 0 112.20 2 114.2026.40/30,18
18.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy116.40 2 118.40 8 118.4030.60/34,97
18.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha118.40 0 124.40 6 118.4030.60/34,96
20.11/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha117.70 2 114.90 4 118.9031.10/35,45
21.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily119.30 0 117.60 2 119.3031.50/35,94
22.12/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 3 USK Pha121.80 8 118.90 2 120.9033.10/37,73
23.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily125.20 2 121.10 4 125.1037.30/42,52
23.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec129.10 0 125.10 0 125.1037.30/42,51
25.6/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov124.80 2 123.20 8 126.8039.00/44,40
26.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky127.10 0 125.50 2 127.1039.30/44,80
27.13/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.128.60 14 168.20 2 142.6054.80/62,40
28.7/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor260.40 58 244.00 166 318.40230.60/262,60
  SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení