5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu

18.09.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha123.84 2 120.19 0 120.19 -
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.127.76 2 118.08 4 122.081.89/1,6-
3.1/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.128.19 2 127.12 2 129.128.93/7,4-
4.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice125.90 6 123.54 54 131.9011.71/9,7-
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha131.74 2 129.17 4 133.1712.98/10,8-
6.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB135.35 0 132.91 2 134.9114.72/12,2-
7. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha137.32 8 136.93 6 142.9322.74/18,9-
8.3/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha144.08 6 143.30 2 145.3025.11/20,9-
9. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice143.63 4 147.62 52 147.6327.44/22,8-
10. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV154.99 4 148.19 0 148.1928.00/23,3-
11.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava161.54 2 147.46 2 149.4629.27/24,4-
12. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy156.18 108 145.54 4 149.5429.35/24,4-
13.2/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava138.30 12 138.37 102 150.3030.11/25,1-
14. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice151.25 6 148.01 4 152.0131.82/26,5-
15.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava165.47 6 153.53 0 153.5333.34/27,7-
16. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy173.80 8 149.88 6 155.8835.69/29,7-
17.3/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB155.17 58 149.96 6 155.9635.77/29,8-
18.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec150.90 108 154.42 2 156.4236.23/30,1-
19.5/DMMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2+ KK Opava151.86 6 148.33 54 157.8637.67/31,3-
20.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice150.65 8 184.62 52 158.6538.46/32,0-
20. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice155.79 104 154.65 4 158.6538.46/32,0-
22. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn153.95 6 179.04 50 159.9539.76/33,1-
23.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha159.09 52 153.57 10 163.5743.38/36,1-
24.4/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn170.27 8 168.40 8 176.4056.21/46,8-
25. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník159.47 154 175.47 6 181.4761.28/51,0-
26.4/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava146.18 56 179.79 6 185.7965.60/54,6-
27.5/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava150.32 52 149.55 54 202.3282.13/68,3-
28.6/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy171.69 58 150.65 54 204.6584.46/70,3-
29.5/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha153.26 54 155.93 58 207.2687.07/72,4-
30. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja161.87 52 156.05 54 210.0589.86/74,8-
31.7/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň153.30 152 158.84 52 210.8490.65/75,4-
32.6/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa164.43 56 161.81 54 215.8195.62/79,6-
33. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 3 So Písek160.06 56 0.00 0 216.0695.87/79,8-
34. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.0.00 999 156.14 60 216.1495.95/79,8-
35.8/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava135.62 362 167.64 62 229.64109.45/91,1-
36. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice171.84 160 194.15 102 296.15175.96/146,4-
37.6/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň0.00 999 250.76 152 402.76282.57/235,1-
38.2/ZMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc0.00 999 175.10 306 481.10360.91/300,3-
39.3/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc190.99 408 273.00 452 598.99478.80/398,4-
  ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl

Historie procházení