5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu

18.09.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
121.34 2 118.51 2 120.51 -
2. MRŮZEK David
FOUKAL Pavel
1976
1987
1 Dukla B.
Dukla B.
127.03 2 125.65 0 125.655.14/4,3-
3. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
127.30 54 125.36 4 129.368.85/7,3-
4. ZDRÁHAL Jan
RAK Tomáš
1985
1989
2 Dukla B.
Dukla B.
127.07 4 129.58 54 131.0710.56/8,8-
5.1/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
135.36 2 131.17 0 131.1710.66/8,8-
6. ŠRÁMEK Michal
LHOTA Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
129.60 2 151.15 102 131.6011.09/9,2-
7.2/DSHOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
1 Horš.Týn
Dukla B.
134.16 0 132.67 2 134.1613.65/11,3-
8.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
137.49 0 132.72 2 134.7214.21/11,8-
9. KAŇJAK Robin
PIVOŇKA Zdeněk
1985
1982
2 Horš.Týn
Horš.Týn
136.85 14 133.88 2 135.8815.37/12,8-
10.2/DMPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
KVSPísek
120.68 350 140.70 0 140.7020.19/16,8-
11. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
1 Tech.Pha
SKVS ČB
136.86 4 140.65 2 140.8620.35/16,9-
12.3/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
136.16 6 145.71 152 142.1621.65/18,0-
13.1/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
154.79 2 148.81 6 154.8134.30/28,5-
14. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
154.77 4 145.14 50 158.7738.26/31,7-
15.4/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
162.38 8 159.04 4 163.0442.53/35,3-
16.1/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
177.65 6 168.10 2 170.1049.59/41,2-
17. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
170.20 8 174.11 108 178.2057.69/47,9-
18.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
186.43 50 178.44 6 184.4463.93/53,0-
19. JÁNĚ Michal
MALÝ Vojtěch
1986
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
130.75 54 151.92 154 184.7564.24/53,3-
20.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
183.52 104 181.77 6 187.7767.26/55,8-
21.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
194.92 2 190.97 108 196.9276.41/63,4-
22.5/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.32 54 151.67 104 213.3292.81/77,0-
23.6/DMPECHLÁT Hynek
ZVOLÁNEK Jan
1995
1995
2 SušiceBechyně
SušiceBechyně
169.64 54 162.76 54 216.7696.25/79,9-
24. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
189.84 110 183.83 58 241.83121.32/100,7-
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl

Historie procházení