2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.

22.05.2016   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Lukáš Kubričan   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice94.50 0 89.16 0 89.16 75
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice86.91 4 88.43 4 90.911.75/2,068
3.2/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava94.56 6 90.86 2 92.863.70/4,168
4.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec101.27 2 96.66 0 96.667.50/8,468
5.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno96.02 2 97.34 2 98.028.86/9,962
6.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha99.00 4 94.13 4 98.138.97/10,162
7.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice95.35 8 92.83 6 98.839.67/10,862
8.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc98.69 6 97.76 2 99.7610.60/11,962
9.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn98.96 2 98.94 4 100.9611.80/13,262
10.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha98.42 56 97.00 4 101.0011.84/13,357
11.4/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno99.27 2 98.68 52 101.2712.11/13,657
12.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha115.90 6 99.45 2 101.4512.29/13,853
13.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava115.82 6 100.67 2 102.6713.51/15,249
14.3/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy99.04 4 102.59 58 103.0413.88/15,646
15.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc102.99 2 105.42 0 104.9915.83/17,846
16.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava108.50 6 101.17 4 105.1716.01/18,043
17. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno103.83 8 100.61 6 106.6117.45/19,640
18.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc108.74 2 122.82 4 110.7421.58/24,237
19.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV111.03 2 111.39 0 111.3922.23/24,935
20.6/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha114.44 6 108.68 4 112.6823.52/26,433
21. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice122.82 50 110.83 2 112.8323.67/26,531
22.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc112.06 4 113.68 0 113.6824.52/27,529
23.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.121.98 2 112.23 2 114.2325.07/28,127
24.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí132.54 58 113.14 2 115.1425.98/29,125
25.7/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava116.18 2 113.74 2 115.7426.58/29,823
26. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy113.75 6 112.16 4 116.1627.00/30,321
27.8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc122.35 6 113.48 4 117.4828.32/31,819
28.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor125.45 6 112.21 6 118.2129.05/32,617
29.6/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand123.95 6 114.75 4 118.7529.59/33,215
30.9/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky155.31 58 118.75 2 120.7531.59/35,414
31.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha117.12 52 111.34 10 121.3432.18/36,113
32.10/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand118.53 4 144.67 160 122.5333.37/37,412
33.7/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc111.05 12 121.60 6 123.0533.89/38,011
34.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava143.16 8 119.78 4 123.7834.62/38,810
35.8/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha117.94 12 119.96 4 123.9634.80/39,09
36.11/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand123.71 2 127.57 8 125.7136.55/41,08
37. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy134.77 8 117.73 8 125.7336.57/41,07
38.9/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.11 4 123.06 52 127.1137.95/42,66
39.12/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha123.40 8 127.58 0 127.5838.42/43,15
40.10/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno125.55 8 123.81 6 129.8140.65/45,64
41.11/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava138.73 160 127.01 4 131.0141.85/46,93
42.12/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice130.37 10 125.43 6 131.4342.27/47,42
43. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor137.41 58 123.80 12 135.8046.64/52,31
44.13/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy137.45 10 125.45 12 137.4548.29/54,20
45.13/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand138.75 10 134.64 8 142.6453.48/60,00
46.14/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha137.20 14 140.74 2 142.7453.58/60,10
47.14/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK144.82 2 166.17 6 146.8257.66/64,70
48.8/DSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava184.73 60 146.33 2 148.3359.17/66,40
49.15/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK143.12 10 143.32 10 153.1263.96/71,70
50.15/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand143.31 12 140.53 108 155.3166.15/74,20
51.16/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc162.88 4 156.66 6 162.6673.50/82,40
52.17/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno151.67 12 189.36 8 163.6774.51/83,60
53.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc156.55 10 176.25 104 166.5577.39/86,80
54.16/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky154.64 12 141.47 60 166.6477.48/86,90
55.9/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník158.40 24 149.00 58 182.4093.24/104,60
56.17/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc123.63 106 147.82 56 203.82114.66/128,60
57.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc158.20 68 147.71 60 207.71118.55/133,00
58.18/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy149.50 162 150.77 112 262.77173.61/194,70
  LÁSKO Eva 1984 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl