4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

05.06.2016   Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
ředitel: Ivan Pišvejc   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.97.22 0 99.84 4 97.22 75
2.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.88 2 100.46 0 100.463.24/3,375
3.2/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.102.22 0 104.30 6 102.225.00/5,175
4. JOLY Cédric   FRA99.36 4 100.07 4 103.366.14/6,30
5.3/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB101.92 2 107.26 0 103.926.70/6,975
6.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc102.14 2 100.16 8 104.146.92/7,168
7.5/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha102.07 4 101.32 4 105.328.10/8,368
8.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.106.94 0 107.95 4 106.949.72/10,068
9.6/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.121.65 4 105.46 2 107.4610.24/10,562
10.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.98 2 114.67 8 107.9810.76/11,162
11.1/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.105.46 4 133.75 112 109.4612.24/12,657
12. KARÁSEK Petr 1986 2 USK Pha104.04 6 107.78 4 110.0412.82/13,253
13.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.132.31 4 109.05 2 111.0513.83/14,249
14.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV116.54 2 110.34 2 112.3415.12/15,646
15. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja130.16 2 110.58 2 112.5815.36/15,843
16.2/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha112.90 4 111.29 2 113.2916.07/16,540
17.3/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha112.50 2 110.06 4 114.0616.84/17,337
18.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha114.81 2 111.31 4 115.3118.09/18,637
19. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus122.54 2 111.49 4 115.4918.27/18,835
20.2/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK128.74 2 114.15 2 116.1518.93/19,533
21.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc114.32 4 113.21 4 117.2119.99/20,631
22.4/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB128.53 4 115.44 2 117.4420.22/20,829
23.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec118.02 0 118.13 4 118.0220.80/21,427
24. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.115.09 4 113.91 56 119.0921.87/22,525
25.5/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice115.54 4 114.81 6 119.5422.32/23,023
26.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice128.72 8 119.97 0 119.9722.75/23,421
27.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.88 56 110.91 12 122.9125.69/26,419
28.3/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov123.44 2 126.93 4 125.4428.22/29,017
29.4/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent136.34 56 125.98 0 125.9828.76/29,615
30.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja124.78 2 134.34 4 126.7829.56/30,414
31. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB129.60 2 125.29 2 127.2930.07/30,913
32.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk122.70 108 121.94 6 127.9430.72/31,612
33.10/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB122.06 106 124.01 4 128.0130.79/31,711
34.2/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha143.88 2 131.22 0 131.2234.00/35,010
35.5/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk130.39 2 138.00 10 132.3935.17/36,29
36.6/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK130.78 2 148.72 8 132.7835.56/36,68
37.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc137.92 12 129.74 6 135.7438.52/39,67
38.11/DSAITKEN Callum 1999 NZ132.47 4 145.32 6 136.4739.25/40,40
39.7/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor128.38 12 142.17 54 140.3843.16/44,46
40.7/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand141.54 2 187.77 6 143.5446.32/47,65
41.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc141.97 2 155.87 8 143.9746.75/48,14
42.4/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava137.42 10 162.91 12 147.4250.20/51,63
43. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha149.74 4 146.84 8 153.7456.52/58,12
44.12/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK161.11 0 154.39 8 161.1163.89/65,71
45.5/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc179.42 4 209.14 10 183.4286.20/88,70
46.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn187.75 6 186.93 56 193.7596.53/99,30
47.7/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha279.04 64 295.62 66 343.04245.82/252,80
  JANDA Zbyněk 1974 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl