6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu

19.09.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha123.53 0 132.26 0 123.53 -
2.1/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava134.74 4 128.42 2 130.426.89/5,6-
3.2/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice128.86 2 127.35 6 130.867.33/5,9-
4.1/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.142.85 0 133.68 0 133.6810.15/8,2-
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.123.48 106 133.68 4 137.6814.15/11,5-
6.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB143.55 6 134.36 4 138.3614.83/12,0-
7.3/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.13 2 135.37 4 139.3715.84/12,8-
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha140.43 8 135.62 4 139.6216.09/13,0-
9.4/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha145.33 8 161.41 52 153.3329.80/24,1-
10. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy151.78 2 171.53 50 153.7830.25/24,5-
11. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy175.94 0 151.72 4 155.7232.19/26,1-
12.3/DMMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2+ KK Opava151.76 4 164.43 50 155.7632.23/26,1-
13.1/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava155.80 0 152.03 4 155.8032.27/26,1-
14. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV158.79 2 154.38 2 156.3832.85/26,6-
15. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice152.48 4 156.58 8 156.4832.95/26,7-
16.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec154.49 4 158.01 0 158.0134.48/27,9-
17.2/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava159.47 158 151.12 8 159.1235.59/28,8-
18. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn164.38 0 155.16 4 159.1635.63/28,8-
19.3/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy193.53 12 157.18 2 159.1835.65/28,9-
20. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha157.41 6 149.59 10 159.5936.06/29,2-
21. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice158.51 4 132.36 304 162.5138.98/31,6-
22.5/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa163.45 0 169.80 6 163.4539.92/32,3-
23. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja159.05 202 162.29 2 164.2940.76/33,0-
24.5/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB167.11 0 139.71 158 167.1143.58/35,3-
25.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň165.36 2 182.19 108 167.3643.83/35,5-
26.6/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava156.22 60 164.78 4 168.7845.25/36,6-
27.7/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha170.55 2 165.05 6 171.0547.52/38,5-
28. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.172.23 8 155.73 158 180.2356.70/45,9-
29. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice177.79 54 180.30 2 182.3058.77/47,6-
30.5/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn171.32 54 178.18 8 186.1862.65/50,7-
31. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 3 So Písek186.70 0 186.39 0 186.3962.86/50,9-
32. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník183.17 10 190.02 8 193.1769.64/56,4-
33. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice155.49 56 146.42 58 204.4280.89/65,5-
34.6/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava162.77 58 160.45 58 218.4594.92/76,8-
35.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice168.83 52 0.00 999 220.8397.30/78,8-
36.7/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha164.08 252 158.59 108 266.59143.06/115,8-
37.8/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava220.13 58 169.24 256 278.13154.60/125,2-
38.6/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň249.10 118 221.51 110 331.51207.98/168,4-
39.2/ZMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc187.28 258 218.59 258 445.28321.75/260,5-
40.3/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc262.21 408 278.53 204 482.53359.00/290,6-
Oddíl

Historie procházení