Hanácké slalomy

25.09.2010-26.09.2010   Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   sobota 25.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠINDLER Marek, 1992, Dukla B. ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš, 1991, Dukla B. KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
108.50 2 104.80 2 106.80 -
2. ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
117.30 2 114.80 0 114.808.00/7,5-
3. BOŽEK Radim
DUPAL Jiří
1992
1991
Olomouc
Olomouc
113.80 2 118.80 8 115.809.00/8,4-
4.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
117.70 0 128.40 2 117.7010.90/10,2-
5. VRBA Jiří
VRBA Jiří
1997
1966
3 Olomouc
Olomouc
134.30 2 124.70 0 124.7017.90/16,8-
6.2/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
127.60 0 128.50 0 127.6020.80/19,5-
7.1/VMVRUBLOVSKÝ Jiří
ROZSYPAL Rudolf
1969
1971
Olomouc
Olomouc
133.10 0 129.10 0 129.1022.30/20,9-
8. SOVÁKOVÁ Lenka
FUSEK Radomir
1993
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.90 0 131.80 0 131.8025.00/23,4-
9.3/DMŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
3 Val.Mez.
Val.Mez.
134.60 0 139.70 2 134.6027.80/26,0-
10.1/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
135.70 4 136.90 2 138.9032.10/30,1-
11.4/DMKOŠÍK Michal
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
148.30 0 146.10 0 146.1039.30/36,8-
12.1/ZMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
146.30 0 156.20 2 146.3039.50/37,0-
13. KRAUSOVÁ Tereza
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
1993
1975
Olomouc
Olomouc
153.50 0 149.00 2 151.0044.20/41,4-
14. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
Kroměříž
Kroměříž
161.70 2 157.70 0 157.7050.90/47,7-
15.2/ZMBALARIN Lukáš
MRÁZEK Jan
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
167.40 2 161.40 2 163.4056.60/53,0-
16.3/ZMHRICOVÁ Klára
FIALOVÁ Veronika
1999
1998
Olomouc
Olomouc
170.00 0 164.00 0 164.0057.20/53,6-
17.2/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
KLEVETA Jakub
1999
1997
Olomouc
Olomouc
165.90 2 165.80 2 167.8061.00/57,1-
18.4/ZMCHALOUPKA Václav
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
Olomouc
Olomouc
174.30 0 170.40 0 170.4063.60/59,6-
19.5/ZMŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
168.10 4 170.10 54 172.1065.30/61,1-
20.3/ZSKUBÍČEK Tomáš
NEUBERT Adam
1996
1997
Olomouc
Olomouc
176.40 6 182.90 6 182.4075.60/70,8-
21.4/ZSPATÁK Jan
ŠOTOLA Karel
1997
1997
Litovel
Litovel
191.30 58 182.60 4 186.6079.80/74,7-
22.6/ZMKAMINSKÝ
Jan ČÁŇ Libor
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
187.60 4 186.80 2 188.8082.00/76,8-
23.7/ZMHUŇKOVÁ Nikola
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
199.80 4 189.00 2 191.0084.20/78,8-
24.5/DMŘEHÁKOVÁ Barbora
ČAPÁKOVÁ Eliška
1994
1995
Litovel
Litovel
200.90 0 188.80 6 194.8088.00/82,4-
25.8/ZMŠPETÍK Josef
KŘENEK Jakub
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
211.30 54 223.40 0 223.40116.60/109,2-
26.9/ZMSOUČKOVÁ Karolína
POMAJBÍKOVÁ Kristýna
1999
1999
Olomouc
Olomouc
230.80 2 231.10 0 231.10124.30/116,4-
Oddíl

Historie procházení