6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

15.05.2016   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 00:00,00 00:47,13 60/0/68
2. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:48,181.05/2,253/129/0
3.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:49,692.56/5,447/117/56
4. SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
00:00,00 00:00,00 00:49,061.93/4,142/105/0
5.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:49,402.27/4,838/93/0
6. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:49,632.50/5,334/81/0
7.3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:48,511.38/2,931/0/44
8.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:00,00 00:00,00 00:50,403.27/6,928/69/0
9. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:51,844.71/10,025/57/0
10.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:50,533.40/7,222/45/0
11.2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 00:00,00 00:55,878.74/18,520/33/32
12.3/DSKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:53,136.00/12,718/21/0
13.1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:53,236.10/12,916/15/0
14.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:00,00 00:00,00 00:52,845.71/12,114/0/20
15.2/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 00:51,984.85/10,312/9/0
16.3/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:53,105.97/12,710/0/8
17.3/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 00:54,137.00/14,99/3/0
18. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:52,054.92/10,48/2/2
19.4/DSBOUČEK Stanislav
HRNČÍŘ Jakub
1999
2001
3 Pardub.
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:53,506.37/13,57/1/0
20.5/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
00:00,00 00:00,00 00:52,425.29/11,26/0/0
  ŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
00:00,00 00:00,00 DNF 0/0/0
Oddíl