Slalomy v Třebechovicích

25.09.2010-26.09.2010   Řeka Orlice v úseku loděnice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   sobota 25.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec96.90 0 97.20 0 96.90 -
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod98.60 2 98.20 0 98.201.30/1,3-
3. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK103.10 0 103.40 0 103.106.20/6,4-
4. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.104.70 2 103.50 2 105.508.60/8,9-
5. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec107.00 0 106.20 0 106.209.30/9,6-
5. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.112.90 0 106.20 0 106.209.30/9,6-
7. KŘIŠŤAN Filip 1992 2 Týniště106.50 4 104.90 2 106.9010.00/10,3-
8. JEREMIAŠ Jan 1985 3 Třebech.109.10 2 108.00 0 108.0011.10/11,5-
8. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.108.00 0 109.10 4 108.0011.10/11,5-
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně107.90 2 107.10 2 109.1012.20/12,6-
11. DVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.110.70 0 109.90 0 109.9013.00/13,4-
11. DANDA Tomáš 1977 3 Pardub.112.00 0 109.90 0 109.9013.00/13,4-
13. BÁČA Milan 1973 2 Benátky110.90 0 110.60 0 110.6013.70/14,1-
14. ZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov110.80 0 109.60 2 110.8013.90/14,3-
15. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod110.90 0 112.70 0 110.9014.00/14,4-
16. HRON Jiří 1951 2 Rakovník111.40 0 112.30 0 111.4014.50/15,0-
17. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.114.40 0 111.80 0 111.8014.90/15,4-
18. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK112.60 0 116.10 0 112.6015.70/16,2-
19. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.113.20 0 113.70 0 113.2016.30/16,8-
20. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov113.30 0 112.40 2 113.3016.40/16,9-
21. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 0 Pardub.113.60 0 112.30 2 113.6016.70/17,2-
22. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.117.00 0 113.90 0 113.9017.00/17,5-
23. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky113.30 2 113.10 2 115.1018.20/18,8-
24. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.116.30 0 117.60 0 116.3019.40/20,0-
25. HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily117.60 0 116.50 0 116.5019.60/20,2-
26. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky114.60 2 115.70 4 116.6019.70/20,3-
27. BOCH Pavel 1951 3 Semily117.00 0 127.10 0 117.0020.10/20,7-
28. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto117.50 0 117.40 0 117.4020.50/21,2-
29. VOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov117.50 0 118.20 6 117.5020.60/21,3-
30. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice116.70 2 118.20 4 118.7021.80/22,5-
31. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.124.60 2 119.80 0 119.8022.90/23,6-
32. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky118.00 4 118.30 2 120.3023.40/24,1-
33. KLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto121.50 4 119.10 2 121.1024.20/25,0-
34. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.00 4 118.40 4 122.0025.10/25,9-
34. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec120.90 2 122.00 0 122.0025.10/25,9-
36. VLASÁK Jan 1986 3 Třebech.122.20 2 122.30 0 122.3025.40/26,2-
37. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec126.60 0 122.40 0 122.4025.50/26,3-
38. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK126.50 10 123.40 0 123.4026.50/27,3-
39. PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK124.20 0 122.80 4 124.2027.30/28,2-
40. ULWER Jiří 1995 0 Týniště120.80 4 123.40 2 124.8027.90/28,8-
41. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK126.70 0 125.20 0 125.2028.30/29,2-
41. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto126.50 2 125.20 0 125.2028.30/29,2-
43. WINTER Jan 1982 3 Jablonec127.00 2 125.30 0 125.3028.40/29,3-
44. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha123.70 2 123.70 4 125.7028.80/29,7-
45. MILLER Jan 1997 3 Turnov128.70 4 123.80 2 125.8028.90/29,8-
46. LACINA Richard 1967 3 Semily123.90 2 124.20 2 125.9029.00/29,9-
47. TUREK Michal 1986 3 Roztoky124.20 2 125.70 4 126.2029.30/30,2-
48. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec130.90 0 126.30 0 126.3029.40/30,3-
49. PŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha126.40 0 149.80 10 126.4029.50/30,4-
50. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.124.90 6 123.00 4 127.0030.10/31,1-
51. RUCKER Vilém 1974 0 Třebech.131.40 2 127.40 0 127.4030.50/31,5-
52. BÁČA Jakub 1994 3 Benátky135.10 2 125.50 2 127.5030.60/31,6-
53. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha126.20 2 127.30 2 128.2031.30/32,3-
54. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.129.60 2 128.60 0 128.6031.70/32,7-
55. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky127.30 2 127.20 2 129.2032.30/33,3-
57. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.131.40 0 130.70 0 130.7033.80/34,9-
58. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha131.20 2 131.70 0 131.7034.80/35,9-
59. MACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyně132.30 0 130.50 2 132.3035.40/36,5-
60. JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto132.50 0 0.00 0 132.5035.60/36,7-
61. STRÁNSKÝ Dominik 1999 0 Benátky136.80 2 132.70 0 132.7035.80/36,9-
62. DUŠEK Jakub 1995 0 Týniště151.20 2 129.20 4 133.2036.30/37,5-
63. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov136.10 0 133.60 0 133.6036.70/37,9-
64. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov136.90 0 133.90 0 133.9037.00/38,2-
65. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto133.70 2 130.90 6 135.7038.80/40,0-
66. KOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky132.60 4 138.50 2 136.6039.70/41,0-
67. ŠRŮMA Radek 1995 0 KVS HK139.30 4 133.50 4 137.5040.60/41,9-
68. SVOBODA Dobromil 1963 0 Č.Lípa140.30 2 137.60 0 137.6040.70/42,0-
69. MUSIL Pavel 1964 0 Jablonec141.50 2 135.70 2 137.7040.80/42,1-
70. LHOTA David 1971 0 KV Pha 4138.20 0 140.70 6 138.2041.30/42,6-
71. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště137.70 2 136.20 6 139.7042.80/44,2-
72. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně137.70 4 141.50 8 141.7044.80/46,2-
73. ŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky140.20 2 139.90 4 142.2045.30/46,7-
74. ŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště140.20 2 140.90 4 142.2045.30/46,7-
74. KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.142.30 0 141.70 2 142.3045.40/46,9-
77. HALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn145.90 2 144.00 0 144.0047.10/48,6-
77. SUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa145.50 0 140.90 4 144.9048.00/49,5-
83. SIROTEK Matěj 1998 0 USK Pha152.70 2 154.20 4 154.7057.80/59,6-
84. NGUYEN PHUE Thinh 1998 0 Třebech.152.30 8 155.20 2 157.2060.30/62,2-
85. JANDA Matyáš 1996 0 Trutnov157.70 0 154.10 4 157.7060.80/62,7-
92. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov191.80 2 175.70 2 177.7080.80/83,4-
93. GONDA Daniel 1999 0 Č.Lípa279.30 14 199.20 10 209.20112.30/115,9-
94. DAVID Kuneš 1998 0 Horš.Týn180.60 56 214.50 6 220.50123.60/127,6-
95. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště195.30 64 208.10 16 224.10127.20/131,3-
98. REJNART David 1995 0 Bechyně208.40 312 0.00 0 520.40423.50/437,0-
Oddíl

Historie procházení