MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž

11.06.2016   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno16:09,07 -
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.16:25,6316.56/1,7-
3.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc17:01,4852.41/5,4-
4.4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:06,7357.66/6,0-
5.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:15,0065.93/6,8-
6.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel17:16,1967.12/6,9-
7.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:29,9880.91/8,3-
8.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.17:37,4588.38/9,1-
9.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc18:01,28112.21/11,6-
10.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel18:08,82119.75/12,4-
11.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava18:24,76135.69/14,0-
12.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:46,21157.14/16,2-
13.6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor18:46,80157.73/16,3-
14.5/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.19:16,26187.19/19,3-
15.6/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand19:18,43189.36/19,5-
16.7/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž19:22,44193.37/20,0-
17.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:23,06193.99/20,0-
18.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí19:36,04206.97/21,4-
19.7/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc19:41,84212.77/22,0-
20.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno20:00,64231.57/23,9-
21.8/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc20:11,41242.34/25,0-
22.8/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.20:14,64245.57/25,3-
23.7/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav20:23,85254.78/26,3-
24.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc20:24,12255.05/26,3-
25.9/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.20:27,75258.68/26,7-
26.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava20:28,39259.32/26,8-
27.9/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc20:31,81262.74/27,1-
28.9/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.20:37,90268.83/27,7-
29.10/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand20:38,40269.33/27,8-
30.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.20:48,02278.95/28,8-
31.11/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand20:51,96282.89/29,2-
32.12/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.21:05,24296.17/30,6-
33.10/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc21:19,51310.44/32,0-
34.11/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí21:55,22346.15/35,7-
35.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.21:59,24350.17/36,1-
36.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc22:13,75364.68/37,6-
37.12/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.22:17,21368.14/38,0-
38.13/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava22:21,13372.06/38,4-
39.5/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc22:36,34387.27/40,0-
40.13/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.23:15,46426.39/44,0-
41.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc23:55,10466.03/48,1-
42.7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno24:17,43488.36/50,4-
43.8/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná25:57,67588.60/60,7-
  ŠPIČKOVÁ Klára 2005 ZábřehDNS -
  KUBISOVÁ Jasmína 2004 OlomoucDNS -
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDKDNS -
  RETKOVÁ Anna 2005 OlomoucDNS -
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDKDNS -
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.DSQ -
Oddíl