MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž

12.06.2016   řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:05,09 -
2.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.09:08,553.46/0,6-
3.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice09:25,2820.20/3,7-
4.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.09:27,0521.96/4,0-
5.3/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.09:29,2124.12/4,4-
6.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:34,7329.64/5,4-
7.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí09:39,4834.39/6,3-
8.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:51,7246.63/8,6-
9.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:56,9151.82/9,5-
10.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno09:59,4254.33/10,0-
11.3/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.10:07,1062.01/11,4-
12.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov10:07,1762.08/11,4-
13.7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:08,6963.60/11,7-
14.4/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.10:18,1473.05/13,4-
15.4/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc10:20,4175.32/13,8-
16.5/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc10:32,7987.70/16,1-
17.6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz10:34,5189.42/16,4-
18.8/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc10:41,5396.44/17,7-
19.9/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.10:44,0999.00/18,2-
20.10/DMWALTER David 2001 2 Šumperk10:48,13103.04/18,9-
21.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc10:49,73104.64/19,2-
22.8/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc10:51,02105.93/19,4-
23.11/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto10:59,12114.03/20,9-
24.12/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.11:04,10119.01/21,8-
25.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc11:16,49131.40/24,1-
26.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor11:18,14133.05/24,4-
27.13/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto11:26,72141.63/26,0-
28.14/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž11:27,64142.55/26,2-
29.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.11:32,62147.53/27,1-
30.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc11:33,84148.75/27,3-
31.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava11:34,00148.91/27,3-
32.5/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm11:38,65153.56/28,2-
33.10/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm11:50,40165.31/30,3-
34.11/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.12:03,74178.65/32,8-
35.6/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž12:12,88187.79/34,5-
36.7/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc12:26,62201.53/37,0-
37.12/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov12:26,69201.60/37,0-
38.13/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná12:42,81217.72/39,9-
39.8/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov12:49,50224.41/41,2-
40.9/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel12:49,63224.54/41,2-
41.10/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná12:52,26227.17/41,7-
42.11/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.12:52,27227.18/41,7-
43.12/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.12:54,59229.50/42,1-
44.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná12:56,38231.29/42,4-
45.15/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.13:00,41235.32/43,2-
46.15/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh13:02,86237.77/43,6-
47.13/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc13:02,92237.83/43,6-
48.14/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno13:04,31239.22/43,9-
49.16/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel13:04,51239.42/43,9-
50.15/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.13:05,38240.29/44,1-
51.16/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc13:27,38262.29/48,1-
52.17/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno13:28,09263.00/48,2-
53.18/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc13:29,98264.89/48,6-
54.19/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel13:33,63268.54/49,3-
55.20/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc13:33,73268.64/49,3-
56.21/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc13:36,72271.63/49,8-
57.22/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc13:39,52274.43/50,3-
58.23/ZMSALAJ František 2004 Litovel14:28,20323.11/59,3-
59.24/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná14:32,75327.66/60,1-
60.17/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná16:01,11416.02/76,3-
Oddíl