Slalom ve Strakonicích

09.07.2016   řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha124.87 0 117.86 0 117.86 92
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.120.74 4 121.09 0 121.093.23/2,784
3. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy125.44 0 123.21 0 123.215.35/4,580
4.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB124.10 0 122.04 2 124.046.18/5,276
5.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV124.55 0 125.15 2 124.556.69/5,772
6.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor126.07 0 126.68 0 126.078.21/7,068
7.1/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy127.59 4 124.33 2 126.338.47/7,264
8.4/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus130.90 0 126.98 0 126.989.12/7,760
9. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB128.04 2 125.88 2 127.8810.02/8,556
10. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek133.26 4 132.85 0 132.8514.99/12,752
11. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek133.56 4 132.95 2 134.9517.09/14,548
12.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov137.85 2 135.92 0 135.9218.06/15,344
13.2/U23HABICH Karel 1994 3 VS Tábor149.15 58 134.04 2 136.0418.18/15,440
14.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB136.64 0 136.81 0 136.6418.78/15,936
15.6/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn137.22 0 134.70 2 136.7018.84/16,032
16.3/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor141.56 4 136.75 0 136.7518.89/16,028
17.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice138.73 4 135.98 2 137.9820.12/17,127
18.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha139.10 0 138.00 2 139.1021.24/18,026
19.2/VČEKAL Josef 1970 3 Klášter.146.75 50 139.49 0 139.4921.63/18,425
20.3/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L145.92 0 140.66 0 140.6622.80/19,324
21.1/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak141.67 0 139.77 2 141.6723.81/20,223
22.4/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor143.10 0 143.26 2 143.1025.24/21,422
23.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor150.40 0 143.64 0 143.6425.78/21,921
24.3/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB144.01 4 145.15 0 145.1527.29/23,220
25.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov142.35 4 146.28 2 146.3528.49/24,219
26.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor143.09 4 148.41 8 147.0929.23/24,818
27.1/DSVYBULKA Jakub 1998 Kralupy146.02 2 145.78 2 147.7829.92/25,417
28.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník149.73 0 149.21 0 149.2131.35/26,616
29.2/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha152.43 6 149.80 2 151.8033.94/28,815
30.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB150.84 2 152.93 6 152.8434.98/29,714
31.4/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov153.44 0 153.33 4 153.4435.58/30,213
32.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor152.55 2 154.17 0 154.1736.31/30,812
33.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.148.72 6 154.75 2 154.7236.86/31,311
34. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB154.35 2 155.70 4 156.3538.49/32,710
35.2/DSKRČ Ladislav 1999 Dukla B.157.18 6 152.97 6 158.9741.11/34,99
36.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy155.34 4 159.05 2 159.3441.48/35,28
37.3/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn155.73 4 163.48 2 159.7341.87/35,57
38.7/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor160.09 2 163.31 0 162.0944.23/37,56
39.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy165.19 0 181.56 8 165.1947.33/40,25
40.5/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn165.57 2 164.43 10 167.5749.71/42,24
41.3/DSMAREK Tomáš 1998 Ot.Strak178.68 4 167.64 0 167.6449.78/42,23
42.4/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov164.61 4 167.01 206 168.6150.75/43,12
43.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB169.81 8 166.85 4 170.8552.99/45,01
44.6/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB171.86 4 171.05 0 171.0553.19/45,10
45.7/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník174.11 0 173.12 2 174.1156.25/47,70
46.6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.184.66 0 204.11 2 184.6666.80/56,70
47.3/DMKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.180.34 6 181.46 6 186.3468.48/58,10
48.7/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy183.29 4 183.09 8 187.2969.43/58,90
49.7/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov215.76 54 193.89 2 195.8978.03/66,20
50.8/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.194.47 8 188.40 10 198.4080.54/68,30
51.1/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor203.72 10 197.33 2 199.3381.47/69,10
52.2/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice290.33 14 337.33 12 304.33186.47/158,20
  VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení