Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

23.07.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha79.96 2 78.38 0 78.38 90
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV79.53 0 4.00 999 79.531.15/1,586
3. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus76.84 6 78.97 8 82.844.46/5,782
4.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice84.47 4 81.55 2 83.555.17/6,678
5.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec83.64 0 81.72 2 83.645.26/6,774
6.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor81.83 2 83.44 2 83.835.45/7,070
7.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB84.87 6 82.26 2 84.265.88/7,566
8. SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha84.98 2 86.03 0 86.037.65/9,862
9.3/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha89.16 0 86.54 0 86.548.16/10,458
10. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa85.08 2 87.99 2 87.088.70/11,154
11.2/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov87.41 2 91.07 4 89.4111.03/14,150
12.4/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor86.43 4 91.91 2 90.4312.05/15,446
13. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek90.55 0 98.10 2 90.5512.17/15,542
14.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav90.53 2 91.53 2 92.5314.15/18,138
15. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha89.03 4 94.42 2 93.0314.65/18,734
16.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand99.30 4 95.25 0 95.2516.87/21,530
17.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.89 0 95.56 0 95.5617.18/21,926
18.2/DMKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov97.57 4 91.83 4 95.8317.45/22,322
19.1/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB97.17 0 100.65 0 97.1718.79/24,018
20.6/VMHAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.93.42 6 97.99 0 97.9919.61/25,017
21.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa96.67 2 98.45 0 98.4520.07/25,616
22.7/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV100.21 2 99.00 0 99.0020.62/26,315
23.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha97.06 4 100.44 2 101.0622.68/28,914
24.2/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha92.88 58 92.96 10 102.9624.58/31,413
25.5/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor100.04 4 105.47 2 104.0425.66/32,712
26.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.98.67 10 102.11 4 106.1127.73/35,411
27.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník105.31 2 110.59 2 107.3128.93/36,910
28.3/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha108.67 0 105.48 2 107.4829.10/37,19
29.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor108.13 0 115.93 6 108.1329.75/38,08
30.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor114.71 6 107.80 2 109.8031.42/40,17
31.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor109.86 0 114.55 0 109.8631.48/40,26
32.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor105.17 6 112.45 58 111.1732.79/41,85
33.3/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB109.50 2 124.19 6 111.5033.12/42,34
34.4/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB106.05 6 109.35 8 112.0533.67/43,03
35.5/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm114.56 2 146.58 8 116.5638.18/48,72
36.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB123.14 4 114.99 2 116.9938.61/49,31
37.4/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha117.46 62 115.98 2 117.9839.60/50,50
38.5/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha125.78 0 142.63 6 125.7847.40/60,50
39.6/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník144.41 10 130.54 8 138.5460.16/76,80
40.1/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB140.51 4 143.89 62 144.5166.13/84,40
  NEJC POLENČIČ 2001 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl