Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

24.07.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSTINE KANCLER 1999 KK Soške, SLO68.08 10 66.20 2 68.20 0
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus68.69 0 70.68 4 68.690.49/0,7150
3.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB69.01 0 71.42 4 69.010.81/1,2142
4.2/DSJAKOB JEŽ 1998 KK Soške, SLO69.35 2 69.85 6 71.353.15/4,60
5.1/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky71.99 0 82.03 6 71.993.79/5,6138
6.3/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky72.55 52 73.23 2 75.237.03/10,3134
7.1/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB76.03 2 78.80 0 78.039.83/14,4130
8.2/DMŠTEFAN BOŽIČ 2001 KK Soške, SLO75.48 4 73.09 8 79.4811.28/16,50
9.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky79.78 8 76.42 4 80.4212.22/17,9126
10.2/ZSJAN SUŠMEL 2002 KK Soške, SLO80.94 0 82.12 4 80.9412.74/18,70
11.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand82.34 0 83.78 4 82.3414.14/20,7122
12.3/DMANDRAŽ PAVŠIČ 2001 KK Soške, SLO84.39 10 78.90 4 82.9014.70/21,60
13. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor79.82 4 81.53 8 83.8215.62/22,9118
14.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB88.32 0 84.61 0 84.6116.41/24,1114
15.3/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.83.25 2 85.84 4 85.2517.05/25,0110
16.4/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz84.39 6 85.53 0 85.5317.33/25,4106
17.4/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník79.73 6 79.96 6 85.7317.53/25,7102
18.5/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.84.01 2 84.57 2 86.0117.81/26,198
19.4/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB87.39 0 86.44 4 87.3919.19/28,194
20.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor85.48 2 84.50 4 87.4819.28/28,390
21.6/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy88.05 0 93.77 6 88.0519.85/29,186
22.1/VDEAN BEZELJAK 1969 KK Soške, SLO86.37 2 84.89 6 88.3720.17/29,60
23.4/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice80.72 8 83.91 6 88.7220.52/30,182
24.5/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha88.32 6 87.37 2 89.3721.17/31,078
25.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.89.98 0 91.73 4 89.9821.78/31,974
26.6/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha91.78 2 86.36 4 90.3622.16/32,570
27.5/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand88.38 2 91.29 56 90.3822.18/32,566
28.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa90.40 2 86.56 4 90.5622.36/32,862
29.7/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand90.89 4 86.57 4 90.5722.37/32,858
30.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy90.54 6 89.32 2 91.3223.12/33,954
31.8/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand85.85 6 82.81 10 91.8523.65/34,750
32.5/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.92.89 0 92.03 0 92.0323.83/34,946
33.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm97.35 0 92.52 0 92.5224.32/35,742
34.6/VROMASHKIN DMITRIJ 1968 Moskva, RUS91.87 6 91.06 2 93.0624.86/36,50
35.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB89.71 4 91.35 6 93.7125.51/37,441
36.7/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB95.60 4 93.87 0 93.8725.67/37,640
37.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor94.91 6 91.98 2 93.9825.78/37,839
38.6/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha90.93 8 92.23 2 94.2326.03/38,238
39.8/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV94.44 0 94.64 4 94.4426.24/38,537
40.7/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB98.55 6 91.14 4 95.1426.94/39,536
40.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand95.16 12 93.14 2 95.1426.94/39,535
42.7/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy94.05 2 94.11 6 96.0527.85/40,834
43.8/VPRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB94.83 2 100.44 12 96.8328.63/42,033
44.9/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice119.12 102 93.49 4 97.4929.29/42,932
45.8/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha95.08 4 99.02 0 99.0230.82/45,231
46.9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky95.12 4 96.92 4 99.1230.92/45,330
47.10/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB95.23 6 91.85 8 99.8531.65/46,429
48.11/ZSROK BEZELJAK 2002 KK Soške, SLO97.30 54 95.98 4 99.9831.78/46,60
49.12/ZSMIHA FAGANELJ 2003 KK Soške, SLO100.61 4 94.29 6 100.2932.09/47,10
50.5/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand99.83 2 99.53 10 101.8333.63/49,328
51.6/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB109.29 10 97.45 6 103.4535.25/51,727
52.13/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky96.59 8 103.79 2 104.5936.39/53,426
53.7/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha98.84 6 111.25 2 104.8436.64/53,725
54.10/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha107.60 6 96.93 8 104.9336.73/53,924
55.14/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice101.90 4 128.98 10 105.9037.70/55,323
56.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice100.26 6 106.28 0 106.2638.06/55,822
57.15/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy102.72 4 106.41 10 106.7238.52/56,521
58.8/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha107.70 6 103.04 4 107.0438.84/57,020
59.16/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB106.41 6 103.42 4 107.4239.22/57,519
60.9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.105.73 2 106.93 8 107.7339.53/58,018
61.17/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha105.92 6 105.24 4 109.2441.04/60,217
62.10/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand107.03 4 126.55 8 111.0342.83/62,816
63.18/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB107.92 4 128.75 4 111.9243.72/64,115
64.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus111.20 4 96.05 52 115.2047.00/68,914
65.11/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.113.70 2 118.45 10 115.7047.50/69,613
66.12/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand108.20 8 111.30 6 116.2048.00/70,412
67.13/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand124.78 4 113.98 6 119.9851.78/75,911
68.9/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor125.89 8 118.46 4 122.4654.26/79,610
69.6/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně116.38 16 114.52 8 122.5254.32/79,69
70.14/ZMKIMI STEVANOVIČ 2005 KK Soške, SLO116.29 8 117.85 8 124.2956.09/82,20
71.19/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky115.95 10 118.97 52 125.9557.75/84,78
72.3/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz128.09 60 117.06 10 127.0658.86/86,37
73.10/VALEKSEEV SERGEY 1970 Moskva, RUS126.83 2 142.11 54 128.8360.63/88,90
74.11/VBUKRYNSKY ALEX 1968 Moskva, RUS122.53 10 134.65 8 132.5364.33/94,30
75.9/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha120.72 12 4.00 999 132.7264.52/94,66
76.1/PZATEJ URBANČIČ ZOBEC 2006 KK Soške, SLO122.48 12 124.91 10 134.4866.28/97,20
77.2/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB131.55 10 120.58 14 134.5866.38/97,30
78.20/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha129.09 6 116.96 58 135.0966.89/98,15
79.12/VAMMETSIANOV MARAT 1970 Moskva, RUS127.48 10 162.21 60 137.4869.28/101,60
80.21/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB139.17 62 132.87 12 144.8776.67/112,44
81.15/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha136.96 16 147.21 6 152.9684.76/124,33
82.3/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice1.00 999 151.18 6 157.1888.98/130,50
83.16/ZMVID POLENČIČ 2004 KK Soške, SLO99.29 64 121.47 54 163.2995.09/139,40
84.17/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand153.06 14 142.14 58 167.0698.86/145,02
85.18/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB162.16 12 173.82 8 174.16105.96/155,41
86.4/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK174.11 12 196.42 70 186.11117.91/172,90
87.19/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB173.25 14 166.94 68 187.25119.05/174,60
88.10/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor1.00 999 186.57 16 202.57134.37/197,00
89.20/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha1.00 999 163.90 58 221.90153.70/225,40
90.21/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha188.32 56 225.40 158 244.32176.12/258,20
  STACH Daniel 1988 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER PAVEL 1967 Utopenci Kaplice, ITA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN GAJŠEK 2003 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČRT IPAVEC 1984 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROK BEZELJAK 1980 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEŘMÁNEK Antonín 1973 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Štěpán 2004 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl