6. Český pohár ve slalomu na Lipně

21.08.2016   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
r-body
ČP
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, Sušice GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice125.95 4 125.26 0 125.26 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha125.17 0 124.46 2 126.461.20/1,068
3.1/DSFIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice133.58 0 128.27 0 128.273.01/2,462
4.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice130.25 8 128.99 0 128.993.73/3,057
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha129.50 0 130.28 0 130.285.02/4,053
6.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.132.43 2 129.71 2 131.716.45/5,149
7. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.130.85 0 130.76 2 132.767.50/6,046
8.2/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.138.62 2 135.09 2 137.0911.83/9,443
9.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha135.92 4 135.41 2 137.4112.15/9,740
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha136.13 2 4.00 999 999.00 37
11.2/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha139.48 6 134.94 4 138.9413.68/10,935
12.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno143.04 4 138.29 2 140.2915.03/12,033
13.1/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava138.88 2 149.05 58 140.8815.62/12,531
14.3/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava136.95 4 4.00 999 140.9515.69/12,529
15.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno137.36 50 139.43 4 143.4318.17/14,527
16.4/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha148.69 56 139.79 6 145.7920.53/16,425
17.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava139.99 6 148.18 2 145.9920.73/16,523
18.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn142.22 102 147.04 0 147.0421.78/17,421
19.4/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy151.00 2 143.59 102 153.0027.74/22,119
20.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc151.97 6 168.11 104 157.9732.71/26,117
21.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec160.03 106 156.14 6 162.1436.88/29,415
22.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc159.68 6 149.28 104 165.6840.42/32,314
23.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV164.64 52 166.77 0 166.7741.51/33,113
24.5/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc138.71 52 154.74 52 190.7165.45/52,312
25.5/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec182.35 12 185.52 54 194.3569.09/55,211
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy197.06 114 176.52 56 232.52107.26/85,610
27.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha155.50 100 152.18 112 255.50130.24/104,09
28.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc169.61 102 173.18 258 271.61146.35/116,88
Oddíl