8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce

18.09.2016   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
1. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha89.09 0 89.34 0 89.34 75/75
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.93.15 0 89.48 0 89.480.14/0,268/75
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.52 2 87.67 2 89.670.33/0,462/75
4. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.90.28 2 87.72 2 89.720.38/0,457/75
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.75 2 89.71 2 91.712.37/2,753/75
6. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice94.03 0 95.42 0 95.426.08/6,846/75
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.39 0 94.61 2 96.617.27/8,143/75
8.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice95.31 0 96.31 2 98.318.97/10,040/75
9.1/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava95.50 0 96.57 2 98.579.23/10,30/75
10.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha92.98 2 97.87 4 101.8712.53/14,037/68
11.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha97.19 4 92.51 0 92.513.17/3,535/62
12.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha92.58 4 92.74 2 94.745.40/6,049/62
13. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.73 2 91.38 4 95.386.04/6,833/62
14.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava98.38 4 95.49 0 95.496.15/6,931/62
15.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha97.84 4 96.22 0 96.226.88/7,729/57
16.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha94.65 2 98.63 2 96.657.31/8,227/53
17. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.94.98 2 4.00 999 96.987.64/8,625/49
18.5/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.17 0 96.92 6 97.177.83/8,823/49
19.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha96.93 4 98.72 0 98.729.38/10,521/49
20.6/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno99.12 0 101.24 2 99.129.78/10,919/49
21. BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha97.86 254 95.18 4 99.189.84/11,017/49
22.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.99.58 0 102.25 108 99.5810.24/11,50/46
23.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.63 2 97.44 8 99.6310.29/11,515/43
24. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.46 4 98.11 2 100.1110.77/12,114/40
25. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc98.68 2 101.23 0 100.6811.34/12,70/37
26.8/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.94 4 105.08 6 100.9411.60/13,013/35
27. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha101.91 4 97.48 4 101.4812.14/13,612/33
28.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB101.74 0 98.18 4 101.7412.40/13,911/31
29.9/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha100.27 2 98.11 4 102.1112.77/14,310/29
30.10/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc100.66 6 100.29 2 102.2912.95/14,50/29
31.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy99.14 4 101.94 6 103.1413.80/15,49/27
32.3/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy103.20 0 109.37 54 103.2013.86/15,50/25
33.11/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy105.43 4 101.64 2 103.6414.30/16,08/23
34.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.94 4 103.82 0 103.8214.48/16,27/21
35.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.102.16 2 102.49 4 104.1614.82/16,66/19
36.4/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha102.42 2 102.91 4 104.4215.08/16,90/17
37.5/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha105.63 0 109.83 4 105.6316.29/18,20/15
38.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy105.88 4 103.73 2 105.7316.39/18,30/14
39.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky106.47 0 112.85 8 106.4717.13/19,25/13
40. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice109.08 0 106.56 0 106.5617.22/19,30/12
41.12/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa113.00 4 106.62 0 106.6217.28/19,30/11
42.6/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice113.79 6 107.09 0 107.0917.75/19,90/10
43.13/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník105.41 2 107.29 58 107.4118.07/20,24/9
44.6/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.115.07 154 105.57 2 107.5718.23/20,43/8
45.5/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.114.74 2 106.47 2 108.4719.13/21,42/7
46.7/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha107.13 2 111.59 4 109.1319.79/22,20/6
47.14/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.103.95 6 105.21 100 109.9520.61/23,11/5
48. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.19 56 102.09 8 110.0920.75/23,20/5
49.6/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice109.29 2 110.40 0 110.4021.06/23,60/4
50.15/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha104.56 6 112.76 8 110.5621.22/23,80/3
51.7/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky118.44 8 110.82 0 110.8221.48/24,00/2
52. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy107.22 4 109.71 2 111.2221.88/24,50/1
53.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava118.16 2 107.75 4 111.7522.41/25,10/0
54.7/VMMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov118.70 0 112.40 0 112.4023.06/25,80/0
55.8/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.110.41 4 110.44 2 112.4423.10/25,90/0
56.16/U23KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha110.67 2 109.99 6 112.6723.33/26,10/0
57.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha108.85 4 116.44 4 112.8523.51/26,30/0
58.8/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB116.19 58 105.69 8 113.6924.35/27,30/0
59.3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk125.76 54 113.97 0 113.9724.63/27,60/0
60.17/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno115.48 8 112.38 2 114.3825.04/28,00/0
61.9/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz121.24 52 109.68 6 115.6826.34/29,50/0
62.9/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy114.70 2 122.06 8 116.7027.36/30,60/0
63.10/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník107.43 58 107.64 10 117.6428.30/31,70/0
64.10/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha109.95 56 117.85 0 117.8528.51/31,90/0
65.11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.113.96 4 112.41 6 117.9628.62/32,00/0
66.4/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB124.88 254 117.20 2 119.2029.86/33,40/0
67.11/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK122.09 2 118.88 4 122.8833.54/37,50/0
68.12/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc124.70 0 139.16 54 124.7035.36/39,60/0
69.13/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec122.05 4 110.52 158 126.0536.71/41,10/0
70.5/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky118.56 102 119.28 8 127.2837.94/42,50/0
71.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa129.82 2 123.87 4 127.8738.53/43,10/0
72.6/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc137.41 204 128.76 0 128.7639.42/44,10/0
73.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno124.23 6 113.25 58 130.2340.89/45,80/0
74.8/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí125.84 6 137.54 58 131.8442.50/47,60/0
75.14/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha152.51 108 129.43 4 133.4344.09/49,40/0
76.9/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc129.56 6 119.58 56 135.5646.22/51,70/0
77.10/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha142.93 4 130.39 6 136.3947.05/52,70/0
78.11/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.32 4 150.28 54 137.3247.98/53,70/0
79.15/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha138.11 258 125.39 14 139.3950.05/56,00/0
80.16/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk136.60 4 169.40 112 140.6051.26/57,40/0
81.12/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha133.88 8 137.58 58 141.8852.54/58,80/0
82.12/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.135.16 8 122.72 104 143.1653.82/60,20/0
83.17/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc136.42 58 139.49 4 143.4954.15/60,60/0
84.18/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha133.34 60 138.74 6 144.7455.40/62,00/0
85. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha95.50 60 4.00 999 155.5066.16/74,10/0
86.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice145.37 64 150.78 12 162.7873.44/82,20/0
87.13/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.115.78 102 117.56 52 169.5680.22/89,80/0
88.19/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand116.90 56 112.71 58 170.7181.37/91,10/0
89.20/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha124.13 64 131.29 106 188.1398.79/110,60/0
90.13/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc137.44 54 146.13 102 191.44102.10/114,30/0
91.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava137.59 54 146.42 58 191.59102.25/114,50/0
92.21/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz141.18 54 149.34 56 195.18105.84/118,50/0
93. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice102.44 100 4.00 999 202.44113.10/126,60/0
94.22/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk208.06 152 154.68 60 214.68125.34/140,30/0
95.14/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand123.17 152 136.17 106 242.17152.83/171,10/0
96.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand151.19 108 0.00 999 259.19169.85/190,10/0
97.23/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand165.61 108 1.00 999 273.61184.27/206,30/0
98.18/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.136.45 160 4.00 999 296.45207.11/231,80/0
99.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc138.89 256 177.46 158 335.46246.12/275,50/0
100.24/DMVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava151.74 252 128.56 310 403.74314.40/351,90/0
101.15/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha160.15 352 176.24 262 438.24348.90/390,50/0
102.5/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk178.98 352 4.00 999 530.98441.64/494,30/0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl