Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu

24.09.2016   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSNOVOTNÝ Petr
HRICOVÁ Klára
2000
1999
1 Olomouc
Olomouc
140.30 6 135.10 2 137.10 58
2.1/U23SATKOVÁ Martina
FOLTYSOVÁ Sabina
1998
1996
2 KK Brno
KK Opava
146.90 4 142.00 0 142.004.90/3,650
3. MRÁZEK Jan
ŽÁK Jiří
1998
1986
1 KK Opava
KK Opava
1.00 999 142.30 2 144.307.20/5,342
4.2/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
154.30 8 148.30 2 150.3013.20/9,638
5. BLANÁŘ Jindřich
CHRENKA Vojtěch
1993
1991
3 Kroměříž
Kroměříž
149.20 6 147.80 8 155.2018.10/13,234
6.2/U23KRISTEK Václav
HOROVÁ Klára
1996
1998
2 Val.Mez.
KK Opava
158.20 0 150.00 6 156.0018.90/13,830
7.3/U23MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
152.70 10 147.00 10 157.0019.90/14,526
8.1/ZSHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
157.60 6 159.60 0 159.6022.50/16,422
9.2/ZSRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
158.80 6 164.80 6 164.8027.70/20,218
10.3/ZSJANŮ Veronika
JANŮ Filip
2005
2002
2 Olomouc
Olomouc
162.90 4 225.50 8 166.9029.80/21,714
11.4/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
170.30 4 161.80 6 167.8030.70/22,413
12. POTOČNÝ Marcel
POTOČNÁ Monika
1985
1985
HUN
HUN
173.20 8 160.70 8 168.7031.60/23,00
13. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1968
1994
Kroměříž
Kroměříž
170.70 2 169.70 0 169.7032.60/23,812
14.5/ZSCHLEBOVÁ Ivana
KALISKÁ Tereza
2003
2002
KTK LM
KTK LM
176.20 2 167.90 2 169.9032.80/23,90
15.6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
165.80 8 164.50 6 170.5033.40/24,411
16.1/DMVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
3 KK Opava
KK Opava
168.10 4 167.10 8 172.1035.00/25,510
17. ŘÍHA Martin
MOLÁČKOVÁ Marcela
1992
1993
USK PHA
PHA
173.70 8 166.90 6 172.9035.80/26,10
18.7/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
DOLEŽALOVÁ Bára
2003
2005
3 Olomouc
Olomouc
161.30 16 171.40 16 177.3040.20/29,39
19.1/ZMSTANKO Filip
RUMANSKÝ Richard
2004
2005
KTK LM
KTK LM
180.50 4 179.90 4 183.9046.80/34,10
20.2/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
183.00 2 188.80 8 185.0047.90/34,98
21.3/DSHRICOVÁ Adéla
DUŠKOVÁ Kateřina
1999
1998
Olomouc
USK Pha
175.30 14 4.00 999 189.3052.20/38,17
22.2/DMKOLÁŘOVÁ Marika
GABRLÍK Tomáš
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 179.40 12 191.4054.30/39,66
23.3/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
184.80 10 184.60 12 194.8057.70/42,15
24.3/DMLÁTAL Filip
PROCHÁZKA Vojtěch
2001
2002
3 Olomouc
Olomouc
181.20 14 186.50 112 195.2058.10/42,44
25.4/ZMHRIC Ondřej
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
Olomouc
Olomouc
179.20 20 206.90 20 199.2062.10/45,33
26.5/ZMNOVÁK Matyáš
NOVÁK Tobiáš
2005
2008
3 Olomouc
Olomouc
192.80 8 205.80 16 200.8063.70/46,52
27.4/DMHRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
185.50 16 208.10 18 201.5064.40/47,01
28.8/ZSPÁTEK Vítězslav
CRHONEK Jan
2003
2002
Zábřeh
Zábřeh
195.50 12 198.30 16 207.5070.40/51,30
28.9/ZSHEINZOVÁ Bára
URBAN Jaroslav
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
199.50 8 4.00 999 207.5070.40/51,30
30.10/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
213.00 18 222.00 12 231.0093.90/68,50
31.6/ZMRUTAROVÁ Kateřina
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2005
2006
VS Desná
VS Desná
219.00 20 227.80 28 239.00101.90/74,30
Oddíl