Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu

30.04.2011-01.05.2011   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   sobota 30.4.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
97.90 2 98.10 2 99.90 32
2. CHRISTOV Ivan
FOUKAL Pavel
1988
1987
2 Č.Lípa
Dukla B.
103.80 4 103.00 0 103.003.10/3,128
3. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
113.10 2 112.50 2 114.5014.60/14,624
4.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
114.90 6 114.70 2 116.7016.80/16,820
5.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
115.80 4 115.30 2 117.3017.40/17,416
6.1/VŠRÁMEK Jiří
ŠEDIVÝ Václav
1966
1966
3 Klatovy
Č.Lípa
120.00 2 119.00 2 121.0021.10/21,112
7.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
118.80 4 0.00 999 122.8022.90/22,98
8. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
3 Vršovice
Vršovice
122.60 14 122.30 2 124.3024.40/24,47
9.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
121.80 12 124.90 8 132.9033.00/33,06
10.4/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
132.40 10 132.10 60 142.4042.50/42,55
11.1/ZMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
USK Pha
USK Pha
142.30 64 141.20 16 157.2057.30/57,44
12.5/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
157.30 64 152.40 6 158.4058.50/58,63
13.2/ZMWENDL Denis
VRBOVÁ Alexandra
2000
2000
Horš.Týn
Horš.Týn
140.60 162 149.40 52 201.40101.50/101,62
14.3/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
148.60 56 0.00 999 204.60104.70/104,81
15.1/DMŠKRANC Antonín
ŠTERCL Vít
1996
1999
Kotva B.
Dukla B.
179.60 60 161.90 62 223.90124.00/124,10
16.6/ZSKLEVETA Jakub
LINEK Ondřej
1997
1998
3 Olomouc
Olomouc
160.10 106 177.80 210 266.10166.20/166,40
17.4/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
Olomouc
Olomouc
173.80 210 199.80 114 313.80213.90/214,10
Oddíl