Klatovský slalom ve Strakonicích

02.10.2016   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn103.20 2 104.21 0 104.21 58
2. NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.104.34 0 105.90 0 104.340.13/0,154
3. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB104.93 0 105.93 2 104.930.72/0,750
4. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV105.46 0 106.96 0 105.461.25/1,246
5. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn111.28 0 111.10 0 111.106.89/6,642
6. ŠROGL Michal 1972 2 RK Troja113.98 2 111.26 2 113.269.05/8,738
7. HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn113.98 0 114.37 0 113.989.77/9,434
8. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice115.68 0 114.50 0 114.5010.29/9,930
9. GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha116.15 50 115.78 0 115.7811.57/11,126
10. MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak116.96 0 115.92 0 115.9211.71/11,222
11. KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor116.93 0 117.54 0 116.9312.72/12,221
12. KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy121.62 0 117.28 0 117.2813.07/12,520
13. SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus117.28 2 117.73 0 117.7313.52/13,019
14. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník118.84 0 121.31 0 118.8414.63/14,018
15. KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L120.14 0 120.20 0 120.1415.93/15,317
16. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB121.73 2 121.68 0 121.6817.47/16,816
17. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.125.23 6 123.18 0 123.1818.97/18,215
18. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB121.60 2 4.00 999 123.6019.39/18,614
19. JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha124.34 0 125.12 2 124.3420.13/19,313
20. ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.10 4 120.46 4 124.4620.25/19,412
21. ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus128.78 0 125.53 0 125.5321.32/20,511
22. MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus126.90 0 125.12 2 126.9022.69/21,810
23. HORAL Martin 1957 Jablonec125.42 2 125.98 2 127.4223.21/22,39
24. JIRAS Filip 2005 3 USK Pha121.87 6 122.68 6 127.8723.66/22,78
25. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB129.23 0 129.73 2 129.2325.02/24,07
26. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB129.89 0 4.00 999 129.8925.68/24,66
27. ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB125.98 4 129.00 2 129.9825.77/24,75
28. VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor133.89 0 129.59 2 131.5927.38/26,34
29. MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak136.12 6 131.78 2 133.7829.57/28,43
30. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník136.21 0 134.43 4 136.2132.00/30,72
31. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník139.53 0 136.46 0 136.4632.25/30,91
32. ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy137.15 0 136.75 0 136.7532.54/31,20
33. HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn138.12 2 138.71 2 140.1235.91/34,50
34. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB142.34 0 138.73 6 142.3438.13/36,60
35. KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha141.68 4 153.84 2 145.6841.47/39,80
36. VÁLEK Michal 2006 VS Tábor154.73 0 161.46 2 154.7350.52/48,50
37. VRÁNEK Jan 2004 Blovice165.93 6 165.78 10 171.9367.72/65,00
38. POLLERT Jáchym 2004 USK Pha170.35 16 164.43 54 186.3582.14/78,80
39. PECHLÁT Adam 2007 Sušice193.78 2 198.50 0 195.7891.57/87,90
  KADLEC Filip 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl