Sjezd v Hanušovicích

25.03.2017   řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:05,60 104
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:19,4013.80/1,896
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:25,4019.80/2,588
4.2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno13:31,1025.50/3,280
5. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc13:40,5034.90/4,472
6.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:51,9046.30/5,964
7.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:01,5055.90/7,156
7.1/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:01,5055.90/7,148
9.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice14:08,1062.50/8,044
10.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:17,7072.10/9,240
11. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:53,30107.70/13,736
12.3/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc15:13,10127.50/16,232
13.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:25,30139.70/17,828
14.4/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:42,20156.60/19,924
15.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno15:42,30156.70/19,920
16.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:04,90179.30/22,816
17.4/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:12,40186.80/23,812
18.5/DMWALTER David 2001 2 Šumperk16:17,80192.20/24,58
19.6/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:18,70193.10/24,67
20.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:37,90212.30/27,06
21.4/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc18:22,20316.60/40,35
22.5/ZSSALAJ František 2004 Litovel18:29,20323.60/41,24
23.1/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc18:59,30353.70/45,03
24.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc19:07,70362.10/46,12
25.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc19:24,10378.50/48,21
26.6/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc19:25,50379.90/48,40
27.7/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel19:29,90384.30/48,90
28.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel19:41,80396.20/50,40
29.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc20:13,10427.50/54,40
30.5/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc22:56,60591.00/75,20
  PAPULA Jan 2005 LitovelDNS 0
  GEPRT David 2005 LitovelDNS 0
  JAROŠ Michael 2006 OlomoucDNS 0
  HRŮZA Jan 2005 KroměřížDNS 0
  SOBOTKA Adam 2005 KK BrnoDNS 0
  DZIADEK Marek 2005 KK BrnoDNS 0
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS 0
  NOVÁK Matyáš 2005 3 OlomoucDNS 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0
  KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselíDNS 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0
Oddíl

Historie procházení