1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

06.05.2017   USD Želiv
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha93.72 0 91.34 0 91.34 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha93.33 0 92.14 0 92.140.80/0,968
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.48 2 90.18 2 92.180.84/0,962
4.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha96.41 0 92.43 0 92.431.09/1,257
5. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha91.25 2 90.61 2 92.611.27/1,453
6.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice96.43 0 94.33 0 94.332.99/3,349
7.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha93.86 0 96.88 0 96.885.54/6,146
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.92.71 0 94.69 4 98.697.35/8,043
9. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.55 0 89.58 50 139.5848.24/52,840
10. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha86.16 0 88.90 52 140.9049.56/54,337
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.45 0 94.58 2 96.455.11/5,635
12.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.29 0 101.81 50 97.295.95/6,533
13.3/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.96.89 2 95.52 2 97.526.18/6,831
14. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice93.07 58 90.77 8 98.777.43/8,129
15. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.14 0 95.67 56 99.147.80/8,527
16.2/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy99.84 0 99.99 6 99.848.50/9,325
17.4/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.100.17 0 99.86 4 100.178.83/9,723
18.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB113.69 0 99.91 2 101.9110.57/11,621
19.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha101.21 52 97.92 4 101.9210.58/11,619
20.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.79 0 103.61 50 102.7911.45/12,517
21.6/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha100.05 4 104.54 6 104.0512.71/13,915
22. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.52 2 100.35 4 104.3513.01/14,214
23.3/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky105.81 2 104.36 102 107.8116.47/18,013
24. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha109.08 4 107.96 0 107.9616.62/18,212
25.7/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava106.06 4 103.15 6 109.1517.81/19,511
26.8/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.61 4 110.55 2 110.6119.27/21,110
27.9/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec105.76 154 109.06 2 111.0619.72/21,69
28.4/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha113.01 4 113.88 4 117.0125.67/28,18
29.10/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB111.62 6 111.77 8 117.6226.28/28,87
30.11/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha123.28 4 112.81 6 118.8127.47/30,16
31.5/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy109.60 10 111.80 56 119.6028.26/30,95
32.6/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky114.24 58 112.57 8 120.5729.23/32,04
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice108.22 156 115.57 6 121.5730.23/33,13
34.12/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha123.50 4 128.49 8 127.5036.16/39,62
35.7/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.79 16 108.67 104 131.7940.45/44,31
36.8/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha100.81 58 102.95 152 158.8167.47/73,90
37.9/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha101.13 156 110.91 62 172.9181.57/89,30
38.2/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha124.39 54 127.20 54 178.3987.05/95,30
39.10/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz126.23 56 122.61 106 182.2390.89/99,50
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl