datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.04.2024 | Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať | viz závod 18 | C1W slalom | 1. | OČ 31 |
|||
27.08.2022 | MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
1. | 1/ZS | - | ||
03.07.2022 | 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
1. | 3/ZS | OČ/OM 9/0 |
||
19.06.2022 | Vysokomýtský slalom | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
1. | 1/ZS | OČ 19 |
||
18.06.2022 | Vysokomýtský slalom | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
1. | 1/ZS | OČ 22 |
||
01.05.2022 | 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
1. | 1/ZS | OM/OČ 0/9 |
||
10.04.2022 | Jarní slalom horní trať České Vrbné | Areál Lídy Polesné České Budějovice | C1W slalom | 1. | OČ 0 |
|||
09.04.2022 | Jarní slalom horní trať České Vrbné | Areál Lídy Polesné České Budějovice | C1W slalom | 1. | OČ 0 |
|||
26.09.2021 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWC slalom | 1. | 1/PZZ | OČ 0 |
||
25.09.2021 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWC slalom | 1. | 1/PZZ | OČ 0 |
||
30.06.2019 | Slalom ve Vysokém Mýtě | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWC slalom | 1. | OČ 0 |
|||
29.06.2019 | Slalom ve Vysokém Mýtě | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWC slalom | 1. | OČ 0 |
|||
23.04.2023 | 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD Opava | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
2. | 1/ZM | 87.86 | 66,8 | OM/OČ 0/6 |
22.04.2023 | 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD Opava | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
2. | 1/ZM | 66.56 | 45,6 | OM/OČ 0/6 |
04.09.2022 | Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
2. | 1/ZS | 8.41 | 4,8 | OČ 19 |
02.07.2022 | 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
2. | 2/ZS | 5.46 | 4,4 | OČ/OM 9/0 |
30.04.2022 | 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
2. | 2/ZS | 1.23 | 0,9 | OM/OČ 0/9 |
15.08.2021 | Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWC slalom | 2. | 1/PZZ | 6.64 | 5,3 | OČ 0 |
31.07.2021 | 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách | Řeka Jizera, jez v Obodři | PWC slalom | 2. | 1/PZZ | 1.94 | 1,3 | OČ/OM 0/0 |
20.06.2021 | Vysokomýtský slalom | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWC slalom | 2. | 1/PZZ | 1.80 | 1,4 | OČ 0 |
19.06.2021 | Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWC slalom | 2. | 1/PZZ | 5.30 | 4,2 | OČ 0 |
06.04.2024 | Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať | viz závod 18 | C1W slalom | 3. | 3/ZS | 2.81 | 2,9 | OČ 21 |
16.09.2023 | MČR dorostu ve slalomu v Troji | USD Troja | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
3. | 1/DM | 4.42 | 2,4 | - |
13.08.2023 | 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
3. | 1/ZM | 28.55 | 21,2 | OČ/OM 6/0 |
12.08.2023 | 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
3. | 1/ZM | 53.63 | 36,9 | OČ/OM 5/0 |
25.06.2023 | Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C1W slalom | 3. | 1/ZM | 10.92 | 8,9 | OČ 7 |
24.06.2023 | Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C1W slalom | 3. | 1/ZM | 6.71 | 5,6 | OČ 8 |
18.06.2023 | Křivoklátské slalomy | USD Roztoky u Křivoklátu | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
3. | 1/ZM | 32.66 | 27,1 | OČ 10 |
17.06.2023 | Křivoklátské slalomy | USD Roztoky u Křivoklátu | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
3. | 1/ZM | 35.37 | 30,9 | OČ 10 |
21.05.2023 | 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě | řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
3. | 1/ZM | 12.08 | 9,9 | OČ/OM 6/0 |
20.05.2023 | 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě | řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
3. | 1/ZM | 20.84 | 19,0 | OČ/OM 6/0 |
03.09.2022 | Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. | USD Veltrusy | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
3. | 1/ZS | 56.11 | 28,2 | OČ 13 |
07.08.2022 | Slalom O cenu Tyrolitu | Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
3. | 1/ZS | 5.99 | 4,6 | OČ 11 |
06.08.2022 | Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
3. | 1/ZS | 0.02 | 0,0 | OČ 16 |
17.04.2022 | Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | C1W slalom | 3. | 1/ZM | 15.42 | 11,0 | OČ 1 |
16.04.2022 | Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | C1W slalom | 3. | 1/ZM | 64.95 | 40,3 | OČ 1 |
01.08.2021 | 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWC slalom | 3. | 1/PZZ | 11.92 | 8,5 | OČ/OM 0/0 |
31.07.2021 | 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách | Řeka Jizera, jez v Obodři | PWK slalom | 3. | 1/PZZ | 20.10 | 14,6 | OČ/OM 0/0 |
26.09.2020 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWC slalom | 3. | 1/PZZ | 6.41 | 4,2 | OČ 0 |
09.09.2023 | MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě | USD Roztoky | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
4. | 1/ZM | 21.71 | 16,4 | - |
23.07.2023 | ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
4. | 107.67 | 84,5 | - | |
13.05.2023 | Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů | sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu | C1W slalom | 4. | 1/ZM | 7.00 | 7,1 | OČ 20 |
23.04.2023 | 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD Opava | C1W slalom | 4. | 1/ZM | 9.66 | 9,4 | OM/OČ 0/31 |
08.04.2023 | Stružnická peřej | řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna | C1W slalom | 4. | 1/ZM | 18.60 | 18,8 | OČ 18 |
15.04.2022 | Trutnovský slalom - 56. ročník | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | C1W slalom | 4. | 1/ZM | 48.48 | 45,0 | OČ 4 |
14.08.2021 | Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | PWC slalom | 4. | 1/PZZ | 15.21 | 12,5 | OČ 0 |
01.08.2021 | 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWK slalom | 4. | 1/PZZ | 20.01 | 14,4 | OČ/OM 0/0 |
27.09.2020 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWC slalom | 4. | 1/PZZ | 9.70 | 6,5 | OČ 0 |
19.09.2020 | 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWC slalom | 4. | 1/PZZ | 20.43 | 14,5 | OČ 0 |
16.08.2020 | Slalom O cenu Tyrolitu | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWC slalom | 4. | 1/PZZ | 21.30 | 15,1 | OČ 0 |
15.08.2020 | Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWC slalom | 4. | 1/PZZ | 18.60 | 13,0 | OČ 0 |
30.06.2019 | Slalom ve Vysokém Mýtě | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWK slalom | 4. | 1/PZZ | 64.40 | 50,2 | OČ 0 |
05.08.2023 | Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři. | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
5. | 1/ZM | 23.45 | 19,6 | OČ 19 |
22.07.2023 | ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
5. | 41.06 | 28,8 | - | |
14.05.2023 | Slalom na Paraplíčku | sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu | C1W slalom | 5. | 2/ZM | 4.60 | 4,6 | OČ 16 |
14.05.2022 | Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů | sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu | C1W slalom | 5. | 2/ZM | 19.20 | 17,8 | OČ 8 |
28.04.2022 | Sjezd na Chrudimce | řeka Chrudimka | C1W sjezd | 5. | 1/ZM | 933.00 | 154,1 | OČ 1 |
29.09.2019 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWC slalom | 5. | 1/PZZ | 67.90 | 49,2 | OČ 0 |
28.09.2019 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWC slalom | 5. | 1/PZZ | 54.00 | 39,5 | OČ 0 |
29.06.2019 | Slalom ve Vysokém Mýtě | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWK slalom | 5. | 1/PZZ | 51.20 | 38,0 | OČ 0 |
10.09.2023 | MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě | USD Roztoky | C1W sjezd | 6. | 3/ZM | 3.96 | 7,9 | - |
09.09.2023 | MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě | USD Roztoky | C1W slalom | 6. | 1/ZM | 17.30 | 16,1 | - |
13.08.2023 | 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | C1W slalom | 6. | 1/ZM | 16.67 | 15,9 | OČ/OM 40/0 |
06.08.2023 | Slalom O cenu Tyrolitu | Řeka Jizera, jez v Obodři. | C2X slalom KREJČÍ Matěj |
6. | 1/ZM | 13.18 | 10,4 | OČ 13 |
22.04.2023 | 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD Opava | C1W slalom | 6. | 1/ZM | 28.36 | 25,5 | OM/OČ 0/25 |
19.06.2022 | Vysokomýtský slalom | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C1W slalom | 6. | 1/ZM | 20.20 | 17,9 | OČ 8 |
15.05.2022 | Slalom na Paraplíčku | sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu | C1W slalom | 6. | 3/ZM | 11.40 | 11,3 | OČ 8 |
20.05.2023 | 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě | řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna | C1W slalom | 7. | 1/ZM | 14.01 | 15,0 | OČ/OM 24/0 |
10.09.2022 | MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | C2X slalom INDRUCH Tomáš |
7. | 2/ZS | 81.91 | 61,8 | - |
18.06.2022 | Vysokomýtský slalom | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C1W slalom | 7. | 1/ZM | 19.50 | 17,0 | OČ 5 |
30.04.2022 | 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | C1W slalom | 7. | 1/ZM | 37.02 | 35,6 | OM/OČ 0/5 |
20.06.2021 | Vysokomýtský slalom | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWK slalom | 7. | 2/PZZ | 16.50 | 14,4 | OČ 0 |
19.06.2021 | Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWK slalom | 7. | 2/PZZ | 15.90 | 13,5 | OČ 0 |
20.09.2020 | 51. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWC slalom | 7. | 1/PZZ | 59.44 | 40,4 | OČ 0 |
01.10.2023 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1W slalom | 8. | 1/ZM | 13.20 | 11,1 | OČ 30 |
30.09.2023 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1W slalom | 8. | 1/ZM | 15.00 | 13,2 | OČ 29 |
05.08.2023 | Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři. | C1W slalom | 8. | 1/ZM | 14.78 | 14,0 | OČ 42 |
17.06.2023 | Křivoklátské slalomy | USD Roztoky u Křivoklátu | C1W slalom | 8. | 1/ZM | 22.74 | 23,1 | OČ 28 |
21.05.2023 | 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě | řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna | C1W slalom | 8. | 1/ZM | 11.02 | 11,8 | OČ/OM 20/0 |
12.08.2023 | 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | C1W slalom | 9. | 1/ZM | 32.27 | 30,4 | OČ/OM 28/0 |
06.08.2023 | Slalom O cenu Tyrolitu | Řeka Jizera, jez v Obodři. | C1W slalom | 9. | 1/ZM | 18.90 | 18,7 | OČ 29 |
28.08.2022 | MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | C1W sjezd | 9. | 2/ZM | 10.68 | 22,2 | - |
01.05.2022 | 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | C1W slalom | 9. | 3/ZM | 55.99 | 52,0 | OM/OČ 0/4 |
15.08.2021 | Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWK slalom | 9. | 2/PZZ | 15.62 | 12,6 | OČ 0 |
18.06.2023 | Křivoklátské slalomy | USD Roztoky u Křivoklátu | C1W slalom | 10. | 1/ZM | 27.33 | 27,2 | OČ 18 |
07.08.2022 | Slalom O cenu Tyrolitu | Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. | C1W slalom | 10. | 4/ZM | 26.55 | 24,4 | OČ 11 |
31.03.2022 | Sjezd na Chrudimce | Řeka Chrudimka | C1W sjezd | 10. | 1/ZM | 322.96 | 31,7 | OČ 0 |
25.09.2022 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C2X slalom SAMKOVÁ Valerie |
11. | 1/ZM | 39.20 | 28,5 | OČ 3 |
24.09.2022 | Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C2X slalom SAMKOVÁ Valerie |
11. | 1/ZM | 32.29 | 22,5 | OČ 3 |
06.08.2022 | Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. | C1W slalom | 11. | 0.10 | 0,2 | OČ 14 |
|
25.06.2023 | Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | K1W slalom | 12. | 1/ZM | 31.81 | 28,0 | OČ 8 |
09.04.2023 | Stružnická peřej | řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna | C1W slalom | OČ 0 |
||||
27.08.2022 | MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | C1W slalom | 12. | 4/ZM | 34.27 | 33,3 | - |
03.07.2022 | 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy | C1W slalom | 12. | 5/ZM | 18.98 | 19,7 | OČ/OM 12/0 |
28.06.2022 | Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci | Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 | C1W slalom | 12. | 5/ZM | 25.69 | 23,0 | - |
25.09.2021 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWK slalom | 12. | 4/PZZ | 17.69 | 13,2 | OČ 0 |
24.06.2023 | Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | K1W slalom | 13. | 2/ZM | 23.46 | 20,9 | OČ 9 |
25.09.2022 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C2X slalom SAMKOVÁ Valerie |
13. | 2/ZM | 73.84 | 53,6 | OČ 1 |
02.07.2022 | 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy | C1W slalom | 13. | 6/ZM | 30.45 | 31,5 | OČ/OM 11/0 |
31.03.2022 | Sjezd na Chrudimce | Řeka Chrudimka | K1W sjezd | 13. | 1/ZM | 360.98 | 37,4 | OČ 0 |
25.09.2022 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1W slalom | 14. | 4/ZM | 24.42 | 19,9 | OČ 15 |
24.09.2022 | Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C2X slalom SAMKOVÁ Valerie |
14. | 2/ZM | 66.14 | 46,1 | OČ 0 |
14.08.2021 | Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | PWK slalom | 14. | 6/PZZ | 24.18 | 19,2 | OČ 0 |
01.10.2023 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C2M slalom SAMKOVÁ Valerie |
15. | 1/ZM | 37.80 | 29,5 | OČ 4 |
25.09.2022 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C2M slalom SAMKOVÁ Valerie |
OČ 0 |
||||
24.09.2022 | Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C2M slalom SAMKOVÁ Valerie |
OČ 0 |
||||
16.08.2020 | Slalom O cenu Tyrolitu | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWK slalom | 15. | 5/PZZ | 20.67 | 15,5 | OČ 0 |
19.08.2023 | Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | C1W slalom | 16. | 1/ZM | 37.02 | 32,5 | OČ 60 |
29.06.2022 | Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci | Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc | C1W sjezd | 16. | 8/ZM | 12.59 | 23,4 | - |
30.09.2023 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C2M slalom SAMKOVÁ Valerie |
17. | 1/ZM | 35.70 | 29,4 | OČ 2 |
24.09.2022 | Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1W slalom | 17. | 6/ZM | 22.35 | 17,9 | OČ 13 |
20.08.2023 | Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | C1W slalom | 18. | 1/ZM | 59.02 | 56,9 | OČ 36 |
04.09.2022 | Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | C1W slalom | 18. | 3/ZM | 79.07 | 69,8 | OČ 3 |
26.09.2020 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWK slalom | 18. | 6/PZZ | 25.84 | 19,9 | OČ 0 |
19.09.2020 | 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 18. | 2/PZZ | 68.69 | 54,4 | OČ 0 |
15.08.2020 | Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWK slalom | 18. | 5/PZZ | 30.33 | 23,4 | OČ 0 |
16.09.2023 | MČR dorostu ve slalomu v Troji | USD Troja | C1W slalom | 19. | 1/ZM | 40.10 | 31,5 | - |
15.04.2022 | Trutnovský slalom - 56. ročník | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | K1W slalom | 19. | 4/ZM | 58.82 | 57,3 | OČ 10 |
26.09.2021 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWK slalom | 19. | 5/PZZ | 25.47 | 20,2 | OČ 0 |
18.06.2022 | Vysokomýtský slalom | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | K1W slalom | 20. | 3/ZM | 27.30 | 24,1 | OČ 9 |
20.09.2020 | 51. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 20. | 2/PZZ | 49.66 | 44,1 | OČ 0 |
28.06.2020 | 4. Český pohár žáků ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 20. | 6/PZZ | 43.24 | 35,0 | OČ/OM 0/0 |
20.06.2020 | 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách | Řeka Jizera, jez v Obodři. | PWK slalom | 20. | 6/PZZ | 301.19 | 230,9 | OM/OČ 0/0 |
03.09.2022 | Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. | USD Veltrusy | C1W slalom | 21. | 3/ZM | 379.81 | 305,9 | OČ 1 |
28.06.2022 | Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci | Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 | K1W slalom | 21. | 9/ZM | 32.29 | 30,9 | - |
19.06.2022 | Vysokomýtský slalom | řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | K1W slalom | 21. | 3/ZM | 28.90 | 27,6 | OČ 11 |
23.09.2023 | 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech | USD Veltrusy | C1W slalom | 22. | 1/ZM | 56.49 | 48,9 | NKZ 31 |
01.05.2022 | 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | K1W slalom | 22. | 7/ZM | 42.91 | 41,1 | OM/OČ 0/9 |
14.05.2022 | Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů | sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu | K1W slalom | 22. | 6/ZM | 38.00 | 41,7 | OČ 21 |
30.04.2022 | 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | K1W slalom | 23. | 7/ZM | 47.82 | 46,9 | OM/OČ 0/8 |
27.09.2020 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWK slalom | 23. | 7/PZZ | 28.78 | 21,5 | OČ 0 |
24.09.2023 | 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech | USD Veltrusy | C1W slalom | 24. | 1/ZM | 46.74 | 37,9 | NKZ 25 |
16.04.2022 | Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | K1W slalom | 24. | 2/ZM | 53.02 | 46,0 | OČ 10 |
27.06.2020 | 3. Český pohár žáků ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 24. | 6/PZZ | 63.93 | 55,6 | OČ/OM 0/0 |
29.06.2022 | Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci | Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc | K1W sjezd | 25. | 12/ZM | 15.18 | 35,5 | - |
17.04.2022 | Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | K1W slalom | 25. | 2/ZM | 54.47 | 49,9 | OČ 5 |
04.06.2023 | 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom | 26. | 1/ZM | 68.61 | 64,5 | NKZ 25 |
15.05.2022 | Slalom na Paraplíčku | sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu | K1W slalom | 26. | 10/ZM | 31.00 | 33,1 | OČ 19 |
27.08.2022 | MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | K1W slalom | 27. | 9/ZM | 57.15 | 56,9 | - |
03.06.2023 | 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom | 29. | 1/ZM | 69.20 | 62,3 | NKZ 19 |
07.04.2024 | Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať | viz závod 18 | C1W slalom | OČ 0 |
||||
06.04.2024 | Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať | Areál Lídy Polesné České Budějovice | C1W slalom | OČ 0 |
||||
30.09.2023 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | K1W slalom | 34. | 7/ZM | 24.50 | 23,0 | OČ 21 |
03.07.2022 | 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy | K1W slalom | 36. | 17/ZM | 41.15 | 47,3 | OČ/OM 1/0 |
02.07.2022 | 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy | K1W slalom | 36. | 16/ZM | 49.68 | 53,1 | OČ/OM 2/0 |
28.09.2019 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWK slalom | 36. | 9/PZZ | 48.50 | 39,6 | OČ 0 |
29.09.2019 | Slalom v Třebechovicích | řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice | PWK slalom | 39. | 9/PZZ | 67.60 | 54,8 | OČ 0 |
01.10.2023 | Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | K1W slalom | 44. | 7/ZM | 30.40 | 27,2 | OČ 13 |
06.08.2022 | Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. | K1W slalom | 50. | 0.49 | 0,8 | OČ 11 |
|
07.08.2022 | Slalom O cenu Tyrolitu | Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. | K1W slalom | 52. | 12/ZM | 49.04 | 47,4 | OČ 3 |
Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
---|---|---|---|---|
Indruchová Daniela | KVS Hradec Králové | K1: 3 C1: 2 C2: 2 | K1: C1: C2: | 14.02.23 aktualizace z registru ČSK |
Indruchová Daniela | KVS Hradec Králové | K1: 3 C1: 3+ C2: 3 | K1: C1: C2: | 04.11.22 aktualizace z registru ČSK |
Indruchová Daniela | KVS Hradec Králové | K1: 3 C1: 3+ C2: | K1: C1: C2: | 28.09.22 aktualizace z registru ČSK |
Indruchová Daniela | KVS Hradec Králové | K1: 3 C1: 3 C2: | K1: C1: C2: | 06.07.22 aktualizace z registru ČSK |
Indruchová Daniela | KVS Hradec Králové | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 19.04.22 aktualizace z registru ČSK |
Indruchová Daniela | KVS Hradec Králové | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 28.01.19 inserted RVP |
rok 2024 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
18. | C1W | 4/4 | 52 |
rok 2023 | |||
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody | |||
15. | C1W | 4/4 | 100 |
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
15. | C1W | 5/20 | 209 |
71. | C2M Samková Valerie |
2/2 | 6 |
11. | C2X Krejčí Matěj |
5/10 | 58 |
130. | K1W | 4/4 | 51 |
Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
C1W | 5/6 | 0 | |
C2X Krejčí Matěj |
5/6 | 0 | |
rok 2022 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
29. | C1W | 5/19 | 65 |
C2M Samková Valerie |
2/2 | 0 | |
4. | C2X Indruch Tomáš |
5/10 | 89 |
45. | C2X Samková Valerie |
4/4 | 7 |
106. | K1W | 5/13 | 72 |
Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
C1W | 4/4 | 0 | |
C2X Indruch Tomáš |
4/4 | 0 | |
K1W | 4/4 | 0 | |
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
28. | C1W | 2/2 | 1 |
K1W | 1/1 | 0 | |
rok 2021 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
PWC | 5/8 | 0 | |
PWK | 5/8 | 0 | |
Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
PWC | 2/2 | 0 | |
PWK | 2/2 | 0 | |
rok 2020 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
PWC | 5/6 | 0 | |
PWK | 5/9 | 0 | |
Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
PWK | 3/3 | 0 | |
rok 2019 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
PWC | 4/4 | 0 | |
PWK | 4/4 | 0 |
kategorie | 2023 |
---|---|
C1W | 15 |
kategorie | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
---|---|---|---|---|---|---|
C1W | 18 | 15 | 29 | - | - | - |
C2M | - | 71 | 111 | - | - | - |
C2X | - | 11 | 45 | - | - | - |
K1W | - | 130 | 106 | - | - | - |
PWC | - | - | - | 2 | 6 | 6 |
PWK | - | - | - | 7 | 20 | 32 |
kategorie | 2022 |
---|---|
C1W | 28 |
K1W | 55 |
kategorie | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
---|---|---|---|---|
C1W | 32 | 48 | - | - |
C2X | 13 | 16 | - | - |
K1W | - | 77 | - | - |
PWC | - | - | 4 | - |
PWK | - | - | 18 | 41 |
rok 2024 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
18. | C1W | 4/4 | 52 |
rok 2023 | |||
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody | |||
15. | C1W | 4/4 | 100 |
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
15. | C1W | 5/20 | 209 |
71. | C2M Samková Valerie |
2/2 | 6 |
11. | C2X Krejčí Matěj |
5/10 | 58 |
130. | K1W | 4/4 | 51 |
Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
C1W | 5/6 | 0 | |
C2X Krejčí Matěj |
5/6 | 0 | |
rok 2022 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
29. | C1W | 5/19 | 65 |
C2M Samková Valerie |
2/2 | 0 | |
4. | C2X Indruch Tomáš |
5/10 | 89 |
45. | C2X Samková Valerie |
4/4 | 7 |
106. | K1W | 5/13 | 72 |
Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
C1W | 4/4 | 0 | |
C2X Indruch Tomáš |
4/4 | 0 | |
K1W | 4/4 | 0 | |
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
28. | C1W | 2/2 | 1 |
K1W | 1/1 | 0 | |
rok 2021 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
PWC | 5/8 | 0 | |
PWK | 5/8 | 0 | |
Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
PWC | 2/2 | 0 | |
PWK | 2/2 | 0 | |
rok 2020 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
PWC | 5/6 | 0 | |
PWK | 5/9 | 0 | |
Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
PWK | 3/3 | 0 | |
rok 2019 | |||
Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
PWC | 4/4 | 0 | |
PWK | 4/4 | 0 |
kategorie | 2023 |
---|---|
C1W | 15 |
kategorie | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
---|---|---|---|---|---|---|
C1W | 18 | 15 | 29 | - | - | - |
C2M | - | 71 | 111 | - | - | - |
C2X | - | 11 | 45 | - | - | - |
K1W | - | 130 | 106 | - | - | - |
PWC | - | - | - | 2 | 6 | 6 |
PWK | - | - | - | 7 | 20 | 32 |
kategorie | 2022 |
---|---|
C1W | 28 |
K1W | 55 |
kategorie | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
---|---|---|---|---|
C1W | 32 | 48 | - | - |
C2X | 13 | 16 | - | - |
K1W | - | 77 | - | - |
PWC | - | - | 4 | - |
PWK | - | - | 18 | 41 |
K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
---|---|---|---|---|---|---|
19 | 50 | 30 | 2 | 5 | 106 |
typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
---|---|---|---|---|
Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
NKZ | 25.3 | 24.0 | 22 | 4 |
C1W | 25.3 | 24.0 | 22 | 4 |
veřejné závody | 10.9 | 7.0 | 3 | 118 |
C1W | 8.0 | 7.0 | 3 | 39 |
C2X | 4.5 | 3.0 | 3 | 22 |
PWK | 16.0 | 18.0 | 18 | 21 |
PWC | 3.1 | 3.0 | 4 | 18 |
K1W | 28.4 | 24.0 | 21 | 16 |
C2M | 16.0 | 15.0 | 15 | 2 |
typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
NKZ | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
C1W | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
veřejné závody | 10 | 8,5 | 8 | 6,8 | 17 | 14,4 | 35 | 29,7 | 118 |
C1W | 3 | 7,7 | 0 | 0,0 | 5 | 12,8 | 8 | 20,5 | 39 |
C2X | 3 | 13,6 | 4 | 18,2 | 9 | 40,9 | 16 | 72,7 | 22 |
PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 1 | 4,8 | 1 | 4,8 | 21 |
PWC | 4 | 22,2 | 4 | 22,2 | 2 | 11,1 | 10 | 55,6 | 18 |
K1W | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 16 |
C2M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
Celkem | 10 | 8,2 | 8 | 6,6 | 17 | 13,9 | 35 | 28,7 | 122 |
typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
---|---|---|---|---|---|
Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
NKZ | 8 | 240 | 30 | 0 | 0,0 |
C1W | 8 | 240 | 30 | 0 | 0,0 |
veřejné závody | 230 | 3180 | 14 | 71 | 30,9 |
C1W | 76 | 1356 | 18 | 31 | 40,8 |
C2X | 42 | 938 | 22 | 10 | 23,8 |
PWK | 41 | 544 | 13 | 7 | 17,1 |
PWC | 36 | 96 | 3 | 16 | 44,4 |
K1W | 31 | 216 | 7 | 7 | 22,6 |
C2M | 4 | 30 | 8 | 0 | 0,0 |
Celkem | 238 | 3420 | 14 | 71 | 29,8 |
Indruchová Daniela | sl 133 16.09.23 | sl 127 09.09.23 | sl 109 05.08.23 | sl 111 27.08.22 | sl 30 16.04.22 |
pořadí | 19. | 6. | 8. | 12. | 3. |
odstup % *) | 31,5 | 16,1 | 14,0 | 33,3 | 40,3 |
% poražených soupeřů *) | 14,3 | 78,3 | 79,4 | 47,6 | 33,3 |
pořadí | 2022 | 2023 | celkem |
---|---|---|---|
průměr | 7.5 | 11.0 | 9.6 |
medián | 3 | 8 | 8 |
modus | 3 | 6 | 3 |
počet závodů | 2 | 3 | 5 |
průměrný odstup od vítěze % *) | 36,8 | 20,5 | 27,0 |
průměrné % poražených soupeřů *) | 40,5 | 57,3 | 50,6 |
počet jízd | 4 | 6 | 10 |
lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
čistých jízd | 0 0,0% | 1 16,7% | 1 10,0% |
Indruchová Daniela | sl 133 16.09.23 | sl 127 09.09.23 | sl 109 05.08.23 | sl 122 10.09.22 | sl 111 27.08.22 |
pořadí | 3. | 4. | 5. | 7. | 1. |
odstup % *) | 2,4 | 16,4 | 19,6 | 61,8 | 0,0 |
% poražených soupeřů *) | --- | 50,0 | 71,4 | --- | 100,0 |
pořadí | 2022 | 2023 | celkem |
---|---|---|---|
průměr | 4.0 | 4.0 | 4.0 |
medián | 1 | 4 | 4 |
modus | 1 | 3 | 1 |
počet závodů | 2 | 3 | 5 |
průměrný odstup od vítěze % *) | 30,9 | 12,8 | 20,0 |
průměrné % poražených soupeřů *) | 50,0 | 40,5 | 44,3 |
počet jízd | 3 | 6 | 9 |
lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 66,7% | 3 60,0% |
čistých jízd | 0 0,0% | 1 16,7% | 1 11,1% |
Indruchová Daniela | sl 111 27.08.22 | sl 30 16.04.22 |
pořadí | 27. | 24. |
odstup % *) | 56,9 | 46,0 |
% poražených soupeřů *) | 36,6 | 36,1 |
pořadí | 2022 | celkem |
---|---|---|
průměr | 25.5 | 25.5 |
medián | 24 | 24 |
modus | 24 | 24 |
počet závodů | 2 | 2 |
průměrný odstup od vítěze % *) | 51,4 | 51,4 |
průměrné % poražených soupeřů *) | 36,4 | 36,4 |
počet jízd | 4 | 4 |
lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
Indruchová Daniela | sl 137 24.09.23 | sl 136 23.09.23 | sl 69 04.06.23 | sl 68 03.06.23 |
pořadí | 24. | 22. | 26. | 29. |
odstup % | 37,9 | 48,9 | 64,5 | 62,3 |
% poražených soupeřů | 28,1 | 38,2 | 13,8 | 6,7 |
pořadí | 2023 | celkem |
---|---|---|
průměr | 25.3 | 25.3 |
medián | 24 | 24 |
modus | 22 | 22 |
počet závodů | 4 | 4 |
průměrný odstup od vítěze % | 53,4 | 53,4 |
průměrné % poražených soupeřů | 21,7 | 21,7 |
počet jízd | 8 | 8 |
lepší 1. jízda | 1 25,0% | 1 25,0% |
čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
Indruchová Daniela | sl 21 07.04.24 | sl 19 06.04.24 | sl 139 01.10.23 | sl 138 30.09.23 | sl 114 20.08.23 | sl 113 19.08.23 | sl 112 13.08.23 | sl 111 12.08.23 | sl 110 06.08.23 | sl 109 05.08.23 | sl 82 25.06.23 | sl 80 24.06.23 | sl 78 18.06.23 | sl 77 17.06.23 | sl 62 21.05.23 | sl 61 20.05.23 | sl 59 14.05.23 | sl 58 13.05.23 | sl 33 23.04.23 | sl 32 22.04.23 | sl 19 08.04.23 | sl 134 25.09.22 | sl 133 24.09.22 | sl 121 04.09.22 | sl 120 03.09.22 | sl 104 07.08.22 | sl 103 06.08.22 | sl 75 19.06.22 | sl 73 18.06.22 | sl 57 15.05.22 | sl 56 14.05.22 | sl 31 17.04.22 | sl 30 16.04.22 | sl 149 15.04.22 | sl 28 10.04.22 | sl 26 09.04.22 |
pořadí | 1. | 3. | 8. | 8. | 18. | 16. | 6. | 9. | 9. | 8. | 3. | 3. | 10. | 8. | 8. | 7. | 5. | 4. | 4. | 6. | 4. | 14. | 17. | 18. | 21. | 10. | 11. | 6. | 7. | 6. | 5. | 3. | 3. | 4. | 1. | 1. |
odstup % | 0,0 | 2,9 | 11,1 | 13,2 | 56,9 | 32,5 | 15,9 | 30,4 | 18,7 | 14,0 | 8,9 | 5,6 | 27,2 | 23,1 | 11,8 | 15,0 | 4,6 | 7,1 | 9,4 | 25,5 | 18,8 | 19,9 | 17,9 | 69,8 | 305,9 | 24,4 | 0,2 | 17,9 | 17,0 | 11,3 | 17,8 | 11,0 | 40,3 | 45,0 | 0,0 | 0,0 |
% poražených soupeřů | 100,0 | 81,8 | 68,2 | 66,7 | 22,7 | 37,5 | 80,0 | 68,0 | 74,2 | 79,4 | 66,7 | 71,4 | 52,6 | 63,2 | 74,1 | 76,9 | 76,5 | 82,4 | 82,4 | 64,3 | 75,0 | 55,2 | 46,7 | 15,0 | 4,8 | 55,0 | 58,3 | 68,8 | 57,1 | 70,6 | 73,3 | 33,3 | 33,3 | 57,1 | --- | --- |
pořadí | 2022 | 2023 | 2024 | celkem |
---|---|---|---|---|
průměr | 8.5 | 7.6 | 2.0 | 7.6 |
medián | 6 | 8 | 1 | 6 |
modus | 1 | 8 | 1 | 3 |
počet závodů | 15 | 19 | 2 | 36 |
průměrný odstup od vítěze % | 39,9 | 18,4 | 1,4 | 26,4 |
průměrné % poražených soupeřů | 41,9 | 67,5 | 90,9 | 58,1 |
počet jízd | 30 | 38 | 4 | 72 |
lepší 1. jízda | 7 46,7% | 2 10,5% | 1 50,0% | 10 27,8% |
čistých jízd | 12 40,0% | 17 44,7% | 1 25,0% | 30 41,7% |
Indruchová Daniela | sl 139 01.10.23 | sl 138 30.09.23 |
pořadí | 15. | 17. |
odstup % | 29,5 | 29,4 |
% poražených soupeřů | 33,3 | 23,8 |
pořadí | 2023 | celkem |
---|---|---|
průměr | 16.0 | 16.0 |
medián | 15 | 15 |
modus | 15 | 15 |
počet závodů | 2 | 2 |
průměrný odstup od vítěze % | 29,4 | 29,4 |
průměrné % poražených soupeřů | 28,6 | 28,6 |
počet jízd | 4 | 4 |
lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
Indruchová Daniela | sl 112 13.08.23 | sl 111 12.08.23 | sl 110 06.08.23 | sl 109 05.08.23 | sl 78 18.06.23 | sl 77 17.06.23 | sl 62 21.05.23 | sl 61 20.05.23 | sl 33 23.04.23 | sl 32 22.04.23 | sl 134 25.09.22 | sl 133 24.09.22 | sl 121 04.09.22 | sl 120 03.09.22 | sl 104 07.08.22 | sl 103 06.08.22 | sl 75 19.06.22 | sl 73 18.06.22 |
pořadí | 3. | 3. | 6. | 5. | 3. | 3. | 3. | 3. | 2. | 2. | 13. | 14. | 2. | 3. | 3. | 3. | 1. | 1. |
odstup % | 21,2 | 36,9 | 10,4 | 19,6 | 27,1 | 30,9 | 9,9 | 19,0 | 66,8 | 45,6 | 53,6 | 46,1 | 4,8 | 28,2 | 4,6 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
% poražených soupeřů | 60,0 | 50,0 | 61,5 | 71,4 | 75,0 | 75,0 | 66,7 | 66,7 | 75,0 | 66,7 | 29,4 | 23,5 | 75,0 | 50,0 | 83,3 | 84,6 | 100,0 | 100,0 |
pořadí | 2022 | 2023 | celkem |
---|---|---|---|
průměr | 5.0 | 3.3 | 4.1 |
medián | 3 | 3 | 3 |
modus | 3 | 3 | 3 |
počet závodů | 8 | 10 | 18 |
průměrný odstup od vítěze % | 17,2 | 28,7 | 23,6 |
průměrné % poražených soupeřů | 68,2 | 66,8 | 67,4 |
počet jízd | 20 | 19 | 39 |
lepší 1. jízda | 7 70,0% | 4 40,0% | 11 55,0% |
čistých jízd | 7 35,0% | 2 10,5% | 9 23,1% |
Indruchová Daniela | sl 139 01.10.23 | sl 138 30.09.23 | sl 82 25.06.23 | sl 80 24.06.23 | sl 104 07.08.22 | sl 103 06.08.22 | sl 75 19.06.22 | sl 73 18.06.22 | sl 57 15.05.22 | sl 56 14.05.22 | sl 31 17.04.22 | sl 30 16.04.22 | sl 149 15.04.22 |
pořadí | 44. | 34. | 12. | 13. | 52. | 50. | 21. | 20. | 26. | 22. | 25. | 24. | 19. |
odstup % | 27,2 | 23,0 | 28,0 | 20,9 | 47,4 | 0,8 | 27,6 | 24,1 | 33,1 | 41,7 | 49,9 | 46,0 | 57,3 |
% poražených soupeřů | 24,6 | 41,1 | 47,6 | 45,5 | 8,9 | 19,7 | 41,2 | 38,7 | 46,8 | 54,3 | 25,0 | 36,1 | 40,0 |
pořadí | 2022 | 2023 | celkem |
---|---|---|---|
průměr | 28.8 | 25.8 | 27.8 |
medián | 24 | 13 | 24 |
modus | 19 | 12 | 12 |
počet závodů | 9 | 4 | 13 |
průměrný odstup od vítěze % | 36,4 | 24,8 | 32,8 |
průměrné % poražených soupeřů | 34,5 | 39,7 | 36,1 |
počet jízd | 18 | 8 | 26 |
lepší 1. jízda | 2 22,2% | 2 50,0% | 4 30,8% |
čistých jízd | 4 22,2% | 3 37,5% | 7 26,9% |
Indruchová Daniela | sl 142 26.09.21 | sl 141 25.09.21 | sl 114 15.08.21 | sl 113 14.08.21 | sl 154 01.08.21 | sl 152 31.07.21 | sl 87 20.06.21 | sl 86 19.06.21 | sl 135 27.09.20 | sl 134 26.09.20 | sl 46 20.09.20 | sl 45 19.09.20 | sl 115 16.08.20 | sl 114 15.08.20 | sl 137 29.09.19 | sl 136 28.09.19 | sl 84 30.06.19 | sl 83 29.06.19 |
pořadí | 1. | 1. | 2. | 4. | 3. | 2. | 2. | 2. | 4. | 3. | 7. | 4. | 4. | 4. | 5. | 5. | 1. | 1. |
odstup % | 0,0 | 0,0 | 5,3 | 12,5 | 8,5 | 1,3 | 1,4 | 4,2 | 6,5 | 4,2 | 40,4 | 14,5 | 15,1 | 13,0 | 49,2 | 39,5 | 0,0 | 0,0 |
% poražených soupeřů | 100,0 | 100,0 | 75,0 | 25,0 | --- | 50,0 | 66,7 | 66,7 | 50,0 | 66,7 | 14,3 | 57,1 | 25,0 | 25,0 | 20,0 | 20,0 | --- | --- |
pořadí | 2019 | 2020 | 2021 | celkem |
---|---|---|---|---|
průměr | 3.0 | 4.3 | 2.1 | 3.1 |
medián | 1 | 4 | 2 | 3 |
modus | 1 | 4 | 2 | 4 |
počet závodů | 4 | 6 | 8 | 18 |
průměrný odstup od vítěze % | 22,2 | 15,6 | 4,1 | 12,0 |
průměrné % poražených soupeřů | 10,0 | 39,7 | 60,4 | 42,3 |
počet jízd | 8 | 12 | 16 | 36 |
lepší 1. jízda | 3 75,0% | 3 50,0% | 1 12,5% | 7 38,9% |
čistých jízd | 1 12,5% | 6 50,0% | 9 56,3% | 16 44,4% |
Indruchová Daniela | sl 142 26.09.21 | sl 141 25.09.21 | sl 114 15.08.21 | sl 113 14.08.21 | sl 154 01.08.21 | sl 152 31.07.21 | sl 87 20.06.21 | sl 86 19.06.21 | sl 135 27.09.20 | sl 134 26.09.20 | sl 46 20.09.20 | sl 45 19.09.20 | sl 115 16.08.20 | sl 114 15.08.20 | sl 87 28.06.20 | sl 86 27.06.20 | sl 78 20.06.20 | sl 137 29.09.19 | sl 136 28.09.19 | sl 84 30.06.19 | sl 83 29.06.19 |
pořadí | 19. | 12. | 9. | 14. | 4. | 3. | 7. | 7. | 23. | 18. | 20. | 18. | 15. | 18. | 20. | 24. | 20. | 39. | 36. | 4. | 5. |
odstup % | 20,2 | 13,2 | 12,6 | 19,2 | 14,4 | 14,6 | 14,4 | 13,5 | 21,5 | 19,9 | 44,1 | 54,4 | 15,5 | 23,4 | 35,0 | 55,6 | 230,9 | 54,8 | 39,6 | 50,2 | 38,0 |
% poražených soupeřů | 43,8 | 69,4 | 60,0 | 27,8 | 66,7 | 80,0 | 66,7 | 66,7 | 33,3 | 51,4 | 38,7 | 48,5 | 30,0 | 19,0 | 50,0 | 39,5 | 32,1 | 24,0 | 30,0 | 57,1 | 50,0 |
pořadí | 2019 | 2020 | 2021 | celkem |
---|---|---|---|---|
průměr | 21.0 | 19.6 | 9.4 | 16.0 |
medián | 5 | 20 | 7 | 18 |
modus | 4 | 18 | 7 | 18 |
počet závodů | 4 | 9 | 8 | 21 |
průměrný odstup od vítěze % | 45,6 | 55,6 | 15,3 | 38,3 |
průměrné % poražených soupeřů | 40,3 | 38,1 | 60,1 | 46,9 |
počet jízd | 8 | 18 | 16 | 42 |
lepší 1. jízda | 2 50,0% | 7 77,8% | 1 12,5% | 10 47,6% |
čistých jízd | 0 0,0% | 4 22,2% | 4 25,0% | 8 19,0% |
Indruchová Daniela | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
pořadí | 4. | 5. |
odstup % | 84,5 | 28,8 |
% poražených soupeřů | 50,0 | 33,3 |
pořadí | 2023 | celkem |
---|---|---|
průměr | 4.5 | 4.5 |
medián | 4 | 4 |
modus | 4 | 4 |
počet závodů | 2 | 2 |
průměrný odstup od vítěze % | 56,7 | 56,7 |
průměrné % poražených soupeřů | 41,7 | 41,7 |
počet jízd | 4 | 4 |
lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
Indruchová Daniela | sl 112 13.08.23 | sl 111 12.08.23 | sl 62 21.05.23 | sl 61 20.05.23 | sl 33 23.04.23 | sl 32 22.04.23 | sl 87 03.07.22 | sl 86 02.07.22 | sl 84 28.06.22 |
pořadí | 6. | 9. | 8. | 7. | 4. | 6. | 12. | 13. | 12. |
odstup % | 15,9 | 30,4 | 11,8 | 15,0 | 9,4 | 25,5 | 19,7 | 31,5 | 23,0 |
% poražených soupeřů | 80,0 | 68,0 | 74,1 | 76,9 | 82,4 | 64,3 | 66,7 | 62,5 | 65,6 |
pořadí | 2022 | 2023 | celkem |
---|---|---|---|
průměr | 12.3 | 6.7 | 8.6 |
medián | 12 | 6 | 8 |
modus | 12 | 6 | 6 |
počet závodů | 3 | 6 | 9 |
průměrný odstup od vítěze % | 24,7 | 18,0 | 20,2 |
průměrné % poražených soupeřů | 64,9 | 74,3 | 71,2 |
počet jízd | 5 | 12 | 17 |
lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
čistých jízd | 1 20,0% | 5 41,7% | 6 35,3% |
Indruchová Daniela | sl 112 13.08.23 | sl 111 12.08.23 | sl 62 21.05.23 | sl 61 20.05.23 | sl 33 23.04.23 | sl 32 22.04.23 | sl 87 03.07.22 | sl 86 02.07.22 |
pořadí | 3. | 3. | 3. | 3. | 2. | 2. | 1. | 2. |
odstup % | 21,2 | 36,9 | 9,9 | 19,0 | 66,8 | 45,6 | 0,0 | 4,4 |
% poražených soupeřů | 60,0 | 50,0 | 66,7 | 66,7 | 75,0 | 66,7 | 100,0 | 80,0 |
pořadí | 2022 | 2023 | celkem |
---|---|---|---|
průměr | 1.5 | 2.7 | 2.4 |
medián | 1 | 3 | 2 |
modus | 1 | 3 | 3 |
počet závodů | 2 | 6 | 8 |
průměrný odstup od vítěze % | 2,2 | 33,2 | 25,5 |
průměrné % poražených soupeřů | 90,0 | 64,2 | 70,6 |
počet jízd | 4 | 12 | 16 |
lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 16,7% | 1 12,5% |
čistých jízd | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 12,5% |
Indruchová Daniela | sl 87 03.07.22 | sl 86 02.07.22 | sl 84 28.06.22 |
pořadí | 36. | 36. | 21. |
odstup % | 47,3 | 53,1 | 30,9 |
% poražených soupeřů | 18,6 | 20,5 | 37,5 |
pořadí | 2022 | celkem |
---|---|---|
průměr | 31.0 | 31.0 |
medián | 36 | 36 |
modus | 36 | 36 |
počet závodů | 3 | 3 |
průměrný odstup od vítěze % | 43,8 | 43,8 |
průměrné % poražených soupeřů | 25,5 | 25,5 |
počet jízd | 6 | 6 |
lepší 1. jízda | 1 33,3% | 1 33,3% |
čistých jízd | 1 16,7% | 1 16,7% |
Indruchová Daniela | sl 154 01.08.21 | sl 152 31.07.21 |
pořadí | 3. | 2. |
odstup % | 8,5 | 1,3 |
% poražených soupeřů | --- | 50,0 |
pořadí | 2021 | celkem |
---|---|---|
průměr | 2.5 | 2.5 |
medián | 2 | 2 |
modus | 2 | 2 |
počet závodů | 2 | 2 |
průměrný odstup od vítěze % | 4,9 | 4,9 |
průměrné % poražených soupeřů | 25,0 | 25,0 |
počet jízd | 4 | 4 |
lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
Indruchová Daniela | sl 154 01.08.21 | sl 152 31.07.21 | sl 87 28.06.20 | sl 86 27.06.20 |
pořadí | 4. | 3. | 20. | 24. |
odstup % | 14,4 | 14,6 | 35,0 | 55,6 |
% poražených soupeřů | 66,7 | 80,0 | 50,0 | 39,5 |
pořadí | 2020 | 2021 | celkem |
---|---|---|---|
průměr | 22.0 | 3.5 | 12.8 |
medián | 20 | 3 | 4 |
modus | 20 | 3 | 3 |
počet závodů | 2 | 2 | 4 |
průměrný odstup od vítěze % | 45,3 | 14,5 | 29,9 |
průměrné % poražených soupeřů | 44,8 | 73,4 | 59,1 |
počet jízd | 4 | 4 | 8 |
lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 50,0% | 3 75,0% |
čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Indruchová Daniela | sj 39 28.04.22 | sj 11 31.03.22 |
pořadí | 5. | 10. |
odstup % | 154,1 | 31,7 |
% poražených soupeřů | 55,6 | 25,0 |
pořadí | 2022 | celkem |
---|---|---|
průměr | 7.5 | 7.5 |
medián | 5 | 5 |
modus | 5 | 5 |
počet závodů | 2 | 2 |
průměrný odstup od vítěze % | 92,9 | 92,9 |
průměrné % poražených soupeřů | 40,3 | 40,3 |
Indruchová Daniela | sp 129 10.09.23 | sp 113 28.08.22 |
pořadí | 6. | 9. |
odstup % | 7,9 | 22,2 |
% poražených soupeřů | 61,5 | 61,9 |
pořadí | 2022 | 2023 | celkem |
---|---|---|---|
průměr | 9.0 | 6.0 | 7.5 |
medián | 9 | 6 | 6 |
modus | 9 | 6 | 6 |
počet závodů | 1 | 1 | 2 |
průměrný odstup od vítěze % | 22,2 | 7,9 | 15,0 |
průměrné % poražených soupeřů | 61,9 | 61,5 | 61,7 |