Slalom World správce oddílu

Přihlášení

Hesla ukládáme jako jejich otisk ("haš") vytvořený algoritmem bcrypt a nejsou tak zjistitelná ani hlavním administrátorem systému. Opravdu ani ten vám zapomenuté heslo nedokáže sdělit, v takovéto politováníhodné situaci je vždy potřeba vyvolat akci pro vytvoření nového hesla.
Všechna komunikace v rámci celého systému Slalom World mezi uživatelem a serverem probíhá prostřednictvím zabezpečeného protokolu https .

Tato aplikace slouží ke správě některých dat členů oddílů ČSK DV. V aktuální verzi umožňuje zakládat, vyplňovat a upravovat profily závodníků včetně vkládání fotografií z oficiální svazové fotogaleri na zonerama.com/Kanoe.
O obsluhu oddílových dat se stará oddílový správce, který může předávat dál přístupy dle vlastního uvážení.
Oddíl, který má zájem o využití této aplikace, si určí svého správce, který po kliku na tlačítko "vyžádat si přístup" níže na stránce vyplní a odešle jednoduchý formulář. Správce Slalom World následně ověří vazbu mezi oddílem a žádajícím a žádost schválí. Oddílovému správci přijde e-mailem informace, jak si založit účet a přihlásit se. Po přihlášení do aplikace zde najde, mimo jiné, i návod, jak s aplikací pracovat. Dalším členům oddílu může aplikaci zpřístupnit první oddílový správce - to už je na domluvě uvnitř oddílu.

Oddíly ČSK DV a jejich správci.

Oddílhlavní správce
SK VS Č. Budějovice 23Stach Karel
Univerzitní sportovní klub Praha 9Ježek Stanislav
USK Praha 808Ježek Stanislav
Vodácký oddíl Horšovský Týn 66Hojda Ladislavčeká na schválení
BS Vlašim 19
C.K. Rožátov 88
C&K Rožátov 88
CSC Sokolov 74
Delfín Jablonec 46
DUKLA Brandýs 12
Dvojka Praha 98
Ekonom Praha 2
Frýdek - Místek 109
Kanoe Klub Spoj Brno 103
Kanoistický klub Klatovy z.s. 36
KAWIR Vír 136
KC Škoda Plzeň 40
KČT Kralovice 68
KK Beroun 13
KK Brandýs nad Labem 11
KK Opava 121
KK Postřelmov 185
KK Rakovník 17
KK Veselí nad Moravou 134
Klub Kanoistika Roudnice n.L. 49
Klub Larse Heletága 91
Klub vodních sportů Sušice z.s. 42
Kotva Bráník 77
Kotva Veselí nad Lužnicí 18
KV Viking Ml.Boleslav 89
KV125-PRAHA-Vršovice 16
KVS Hradec Králové 45
KVS Písek 82
KVS Praha 4 92
Loko Trutnov 60
Mittal Ostrava 122
OP Prostějov 123
Otava Strakonice 27
PSK Olymp Praha 29
Raft klub Trója 97
Raft team H2O Jeseník 188
Raftklub Jihlava 183
Regent Team 184
RK Týn, z.s. 93
SK Domeček Soběslav 26
SK Jihlava 81
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 43
SK Kaplice, z.s 25
SK LCS Praha 28
SK Manta 96
SK Modrá Hvězda Pardubice 58
SK NeoMI Praha 13
SK Přerov 124
SK Stonava 187
SK Štětí 50
SK Třebechovice 61
SK Týniště nad Orlicí 63
SK Veselí nad Moravou 133
SK Vltava Č. Krumlov z.s. 24
SK VS Č. Budějovice 823
SK VS Karbo Benátky 10
Sk VS Slávia Hradec Králové 55
SK Žižkov 8
SKK Vysoké Mýto 64
SKP Hradec Králové 54
Sokol Trója 86
Spoje Praha 5
Sport Zbraslav 95
Sportclub 80 Chomutov z.s. 20
Technika Brno 104
Technika Praha 7
TJ Vodní Sporty Litovel 116
TJ Autoškoda Mladá Boleslav 15
TJ Baník Sokolov 41
TJ Bohemians Praha 1
TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 71
TJ ČSAD Plzeň 38
TJ DNT VS Kadaň 47
TJ Dvůr Králové 53
TJ Chemička Ústí nad Labem 51
TJ Jiskra Bechyně 76
TJ Kablo Děčín 44
TJ Klub kanoistiky Železný Brod 70
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14
TJ KVS Sušice 842
TJ Loko Č. Budějovice 21
TJ Loko Plzeň 39
TJ Loko Žatec 52
TJ Lužnice Tábor 78
TJ Ohře Klášterec 48
TJ Přetejk Hamr 73
TJ Roztoky 65
TJ Semily 59
TJ SK Hubertus KV 34
TJ Slavia K. Vary 35
TJ Sokol Písek 80
TJ Strojplast Tachov 75
TJ Syntesia Pardubice 57
TJ Šumperk z.s. 129
TJ Tesla Brno 105
TJ Turnov 62
TJ Valašské Meziříčí 132
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 108
TJ VS Kadaň 94
UP Olomouc 119
UP Olomouc 919
USK Praha - Happy Life 99
VK Kroměříž 112
VK Tzunami Ostrava 118
VM Hradisko 113
Vodácký oddíl Slalom,TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 56
Vodní sporty Desná 128
Vodní sporty Zábřeh 135
VPS Albatros Staňkov 32
VS Blovice 33
VS Lipník nad Bečvou 115
VS Lukavice 117
VS Tábor 30
VSK Elektro ČVUT Praha 3
VSK Medik Praha 87
VSK Rájec-Jestřebí 125
Wild Water Canoe Club FROL 90