Výsledky závodu Malá Skála / Jizera II, 24.07.2018

poslední kontrola výsledků 14.12.2018 19:28:48 poslední změna výsledků 14.12.2018 19:28:48

Kategorie Family

Finále

pořadís.č.posádkanázevvýsledek
1.49Křiklán Jan / Křiklán JosefJesenný113,55
2.25Šritr Hynek / Šritr JakubKubánci131,78
3.23Fiala Petr / Fiala AdamFíciDNF

Kvalifikace

pořadís.č.posádkanázev1. čas2. čas3. časvýsledek
1.40Donátová Jindřiška / Šedivý JakubMIMO SOUTEZ115,34--115,34
2.37Rabová Pavlína / Rohan LukášMIMO SOUTEZ122,88--122,88
3.45Zubčíková Nikola / Přindiš VítMIMO SOUTEZ123,68--123,68
4.44Kulík Ondřej / Rohan LukášMIMO SOUTEZ124,34--124,34
5.49Křiklán Jan / Křiklán JosefJesenný143,17127,23125,26125,26
6.23Fiala Petr / Fiala AdamFíci134,32127,39125,99125,99
7.25Šritr Hynek / Šritr JakubKubánci137,83140,56128,42128,42
8.54Hanousek Jiří / Hanousková BarboraPiráti132,26DSQ153,98132,26
9.38Benešová Julie / Rohan LukášMIMO SOUTEZ133,03--133,03
10.36Marčalová Anička / Přindiš VítekMIMO SOUTEZ134,22--134,22
11.48Ferková Agnes / Petřík MatoušMIMO SOUTEZ134,43--134,43
12.32Savčuková Liliana / Rohan LukášMIMO SOUTEZ135,82--135,82
13.47Malá Lucka / Petřík MatoušMIMO SOUTEZ144,63--144,63
14.26Hořák Martin / Hořáková VeronikaPocestný147,13--147,13
15.33Jiroš Vítek / Jiroš MilanRačice147,93165,31-147,93
16.42Babák Tomáš / Babáková AnnaBabáci167,08150,13158,55150,13
17.46štěpánková šárka / šedivý KubaMIMO SOUTEZ152,18--152,18
18.43Kleinová Karolína / Šedivý JakubMIMO SOUTEZ156,15--156,15
19.53Fišera Ondřej / Budka TomášTelevize159,69--159,69
20.39Hilgerová Malvína / Rohan LukášMIMO SOUTEZ159,93--159,93
21.35Gerech Manou / Šedivý JakubMIMO SOUTEZ160,12--160,12
22.51Mundziková Marie / (mimo soutěž) Matouš PetříkMIMO SOUTEZ161,20--161,20
23.50Novotný David / Petřík MatoušMIMO SOUTEZ166,11--166,11
24.28Fialová Martina / Fialová Kubažlababa201,46252,00171,73171,73
25.41Rokosová Aneta / Petřík MatoušMIMO SOUTEZ181,14--181,14
26.34Dernerová Nela / Šedivý JakubMIMO SOUTEZ194,35--194,35
27.24Racek Jiří / Pohořalý OndraRambo252,49220,58201,22201,22
28.55Pavlová šárka / Pavlatová Zuzka257,07DNF-257,07

Kategorie MIX

Finále

pořadís.č.posádkanázevvýsledek
1.13Stehlíková Vlasta / Hrubešová Helena HannahVHS127,44
2.27Hořáková Andrea / Hořák MartinSkaláci129,75
3.31Šedivková Vendula / Hrstka JakubJamajskej Bob145,78

Kvalifikace

pořadís.č.posádkanázev1. čas2. čas3. časvýsledek
1.52Pejcha Florian / Kudrnáčová AnetaTým 42145,33118,39-118,39
2.27Hořáková Andrea / Hořák MartinSkaláci147,08138,29125,24125,24
3.31Šedivková Vendula / Hrstka JakubJamajskej Bob172,46125,96155,28125,96
4.13Stehlíková Vlasta / Hrubešová Helena HannahVHSDNF150,70133,24133,24
5.30Vyhnálková Zuzana / Kulíková BarboraVajíčka156,17140,20-140,20
6.59Novotná Ivana / Prádlerová JanaTurnovačky158,69153,40-153,40
7.56Paulsen Andreas / Kjaer Nina KrygerNapz161,28--161,28
8.57Dangaard Hans Frederik / Nielsen Lise RavnFlodebaden227,98--227,98
9.29Počtová Martina / Morongová KristýnaRebelovéDNF--DNF

Kategorie REG

Kategorie VIP

S ČT Sport na vodu