Výsledky závodu Český Krumlov / Vltava II, 26.07.2018

poslední kontrola výsledků 14.12.2018 19:28:10 poslední změna výsledků 14.12.2018 19:28:10

Kategorie Family

Finále

pořadís.č.posádkanázevvýsledek
1.17Bandouch Ladislav / Syrový David100,76
2.8Linhart Marek / Linhart VojtěchBob a Bobek109,12
3.11Schuster Michal / Šrámek Martin117,97

Kvalifikace

pořadís.č.posádkanázev1. čas2. čas3. časvýsledek
1.89Novák Karel / Novák Ondra98,7094,2889,7889,78
2.11Schuster Michal / Šrámek MartinDNF96,98-96,98
3.17Bandouch Ladislav / Syrový David98,91--98,91
4.8Linhart Marek / Linhart VojtěchBob a Bobek99,13--99,13
5.15Tomiczek Tobiáš / Tomiczek Oisin103,56--103,56
6.18Podval Honza / Blažek Daniel103,72--103,72
7.12Schuster Michal / Šmehil ŠimonSlávistický borci108,34--108,34
8.21Syrový David / Syrový FilipMIMO SOUTEZ120,17--120,17
9.19Svoboda Jan / Jelínek Vojta123,06--123,06
10.95Žídek Martin / Žídek Nicolas156,39--156,39
11.14Schuster Filip / Schuster Vincent188,30--188,30
12.16Schuster Michal / Jomanský Matěj198,29--198,29

Kategorie MIX

Finále

pořadís.č.posádkanázevvýsledek
1.90Fyrbach Petr / Pavlíková Tereza83,33
2.91Šulc Štěpán / Rýznarová Aneta90,51
3.9Kyslík Daniel / Havrdová HankaDany101,93

Kvalifikace

pořadís.č.posádkanázev1. čas2. čas3. časvýsledek
1.90Fyrbach Petr / Pavlíková Tereza77,4073,9571,4971,49
2.91Šulc Štěpán / Rýznarová Aneta107,5478,8182,4178,81
3.9Kyslík Daniel / Havrdová HankaDany90,44--90,44
4.82Rosenauer Jan / Chvojanová LadaRozinky93,9596,27-93,95
5.7Kyslík Lubor / Kyslíková KarolínaO295,69--95,69
6.92Rejtmárková Ivana / Rejtmárek Jaromír100,25--100,25
7.88Novák Karel / Nováková Světla115,84105,70-105,70
8.93Tomiska Luboš / Tomisková Petra106,35--106,35
9.4Dubčáková Libuše / Hobista František113,48--113,48
10.94Pošková Kristýna / Štastný Matěj113,76--113,76
11.97Horynová Jana / Kuchařová VeronikaVysoké otáčky114,02--114,02
12.10Horalová Lucie / Linhart Ladislav114,75--114,75
13.5Šelep Martin / Lisá Kateřina127,03--127,03
14.96Milla Patrik / Mičič MirelaZuběnky129,37--129,37
15.98Sajenko Marie / Štastný VojtěchParadontologovéDNF--DNF
15.6Nosková Pavlína / Sedláčková TerezaDNF--DNF

Kategorie REG

Kvalifikace

pořadís.č.posádkanázev1. čas2. čas3. časvýsledek
1.83Kratochvílová Tereza / Vejnar SamuelSK Krumlov63,38--63,38

Kategorie VIP

Kvalifikace

pořadís.č.posádkanázev1. čas2. čas3. časvýsledek
1.999Hradilek Vavřinec / Ježek Stanislav88,8872,08-72,08
2.997Sajenko Marie / Hradilek Vavřinec87,00--87,00
3.998Paloudová Anežka / Budka Tomáš105,18--105,18
S ČT Sport na vodu