ČP 2019

4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 12.05.2019

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:27
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:27
RAK Tomáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
PEŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:26
KRATOCHVÍL Martin C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
KRÁL Adam C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
HROBSKÝ Milan C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
LHOTA Kryštof C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
URBAN Daniel C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
JÁNĚ Michal C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
ULITZKA Oliver C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
KAŠPAR Jonáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
URBAN Michal C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
POLLERT Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
POLLERT Jan C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
WENDL Denis C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
WENDL Denis C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
KAMINSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
BEŇUŠ Matěj C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
GEBAS Vítězslav C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
ŘÍHA Martin C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
JÁNĚ Jakub C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
URBAN Michal C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
KRATOCHVÍL Lukáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
VĚTROVSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
RAŠEK Michal C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
KARÁSEK Petr C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
JÁNĚ Jakub C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
BUCHTEL Martin C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
ROHAN Lukáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
NOVOTNÝ Petr C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
KRÁL Adam C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
HROBSKÝ Milan C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
KUNA Václav C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
ŘÍHA Matyáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
BAIER Matouš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
GÜRTLER Adam C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
JEŽEK Stanislav C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
PŘÍHODA Lukáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:22
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:22
GEBAS Vítězslav C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
CHALOUPKA Václav C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
MAŠEK Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
BEŇUŠ Matěj C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:22
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:22
HEGER Vojtěch C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
GEBAS Vítězslav C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:22
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
RAK Tomáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
VĚTROVSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
URBAN Daniel C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
KRATOCHVÍL Lukáš C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
HEGER Tomáš C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
LHOTA Matyáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
ULITZKA Oliver C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
RAK Tomáš C1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:21
PEŠEK Michal C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
JEŽEK Stanislav C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
LHOTA Matyáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
HEGER Tomáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
RAŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
PŘÍHODA Matouš C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
ŘÍHA Martin C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
KUNA Václav C1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
BAIER Matouš C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:20

C1W

FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:26
NĚMCOVÁ Marie C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:26
MORENOVÁ Adriana C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
KRÁLOVÁ Adéla C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:25
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
DOLEŽALOVÁ Bára C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:22
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:22
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:21
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
RUŽIČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
SATKOVÁ Gabriela C1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:21
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
FIŠEROVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
KNEBLOVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:11:18
SATKOVÁ Gabriela C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:11:18
MATULKOVÁ Jana C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:07:18
ŘÍHOVÁ Eva C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:07:18
SATKOVÁ Martina C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:07:18
JANČOVÁ Monika C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:07:18
KRÁLOVÁ Adéla C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:03:18
VRBOVÁ Alexandra C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:03:18
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:03:18
NĚMCOVÁ Marie C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:03:18
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 10:03:18
DZIADKOVÁ Zuzana C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 09:59:18
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 09:59:18
MORENOVÁ Adriana C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 09:59:18
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 09:59:18
RUŽIČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 09:55:18
DOLEŽALOVÁ Bára C1W KVALIFIKACE 12.05.2019 09:55:18

C2M

Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M FINALE-B 12.05.2019 16:51:27
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
Kašpar Albert-Kašpar Jonáš C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
POHANKA Vít-WENDL Denis C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
POHANKA Vít-WENDL Denis C2M FINALE-A 12.05.2019 16:51:22
Kašpar Albert-Kašpar Jonáš C2M FINALE-A 12.05.2019 16:51:22
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
Šrámek Michal-Gotvald Robert C2M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20

C2X

Matulková Jana-Mrůzek Vojta C2X KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25

K1M

KREJČÍ Jakub K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:27
VENC Štěpán K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:27
HALA Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:27
MRÁZEK Jakub K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:27
ABRAHAM Tomáš K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:27
KRATOCHVÍL Martin K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:27
ZIMA Tomáš K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:27
RUDORFER Martin K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
FRENCL Josef K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
MASLAŇÁK Tomáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
PRSKAVEC Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
MAIKRANZ Alexandr K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
FRENCL Josef K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
BÍLÝ Petr K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
BUCHTEL Martin K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
NOVÁK Matyáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
HILGERT Luboš K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:25
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
BUCHTEL Michal K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:25
ŠPALEK Matěj K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
STRÁNSKÝ Dominik K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
ROUČA Samuel K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
ŠVEJD Jakub K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
TUNKA Ondřej K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
HILGERT Luboš K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
CHMÁTAL Petr K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
KRATOCHVÍL Martin K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
PROCHÁZKA Josef K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
HRADÍLEK Vavřinec K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
IVÁNEK Roman K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
CUBR Filip K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
BOČEK Zdeněk K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
TICHÝ Štěpán K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
VENC Štěpán K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
CUBR Filip K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
POHANKA Vít K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
CVIKL Ondřej K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
VEVERKA Lukáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
IVÁNEK Roman K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
ŠPALEK Matěj K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
KOŘÍNEK Vilém K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
BOČEK Zdeněk K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
VAŠINA Jiří K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
MATĚJKA Michael K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
BUCHTEL Martin K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
PETŘÍK Matouš K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
POHANKA Vít K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
ZEMAN Vojtěch K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
BÁRTA Jan K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
VEVERKA Lukáš K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:22
ABRAHAM Tomáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
ŽÍŽALA Josef K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:22
HALA Jiří K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:22
KOŠÍK Michal K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
VAŠINA Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:22
BOČEK Zdeněk K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 12.05.2019 16:51:22
ŽÁK Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
BÍLÝ Petr K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
ZAJÍC Ondřej K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
PŘINDIŠ Vít K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
MATĚJKA Michael K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
MRÁZEK Jan K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
STRÁNSKÝ Dominik K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
ŽÁK Jiří K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
ŠVEJD Jakub K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
BÁRTA Jan K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
ZIMA Tomáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20
BUCHTEL Michal K1M FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
KOŘÍNEK Vilém K1M KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:20

K1W

HILGERTOVÁ Štěpána K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:27
SATKOVÁ Gabriela K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:27
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:27
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:27
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
KNEBLOVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
NĚMCOVÁ Marie K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:26
CAPALINI Nicola K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:26
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:25
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:25
VALÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:25
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:25
FIŠEROVÁ Tereza K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:25
GALUŠKOVÁ Antonie K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
SATKOVÁ Martina K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
VAŇKOVÁ Klára K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:25
DUŠKOVÁ Michala K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:24
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
BERANOVÁ Hana K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:24
HILGERTOVÁ Amálie K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:24
VOJTOVÁ Veronika K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
KNEBLOVÁ Tereza K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:23
KOBLENCOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
SATKOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
DUŠKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
POSPÍŠILOVÁ Jitka K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
KARLÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
NĚMCOVÁ Marie K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
CAPALINI Nicola K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
GALUŠKOVÁ Karolína K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:23
HILGERTOVÁ Štěpána K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:23
DUŠKOVÁ Michala K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
POSPÍŠILOVÁ Jitka K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:22
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
FIŠEROVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:22
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
RETKOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:22
VOJTOVÁ Veronika K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
BEKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:21
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:21
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
GALUŠKOVÁ Karolína K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
HILGERTOVÁ Amálie K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
KOBLENCOVÁ Anna K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:21
VRBOVÁ Alexandra K1W KVALIFIKACE 12.05.2019 16:51:21
BERANOVÁ Hana K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
VRBOVÁ Alexandra K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:20
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 12.05.2019 16:51:20
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 12.05.2019 16:51:20

3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod , 11.05.2019

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

PŘÍHODA Matouš C1M finale-A 13.05.2019 21:47:33
KAŠPAR Jonáš C1M FINALE-B 11.05.2019 15:39:18
KRATOCHVÍL Lukáš C1M FINALE-B 11.05.2019 15:39:18
BAIER Matouš C1M FINALE-B 11.05.2019 15:35:19
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M FINALE-B 11.05.2019 15:35:19
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 11.05.2019 15:35:19
PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 11.05.2019 15:35:19
GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 11.05.2019 15:31:19
ULITZKA Oliver C1M FINALE-B 11.05.2019 15:31:19
POLLERT Jan C1M FINALE-B 11.05.2019 15:31:19
URBAN Michal C1M FINALE-B 11.05.2019 15:31:19
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-B 11.05.2019 15:31:19
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 11.05.2019 15:27:19
PEŠEK Michal C1M FINALE-B 11.05.2019 15:27:19
WENDL Denis C1M FINALE-B 11.05.2019 15:27:19
HROBSKÝ Milan C1M FINALE-B 11.05.2019 15:27:19
RAŠEK Michal C1M FINALE-B 11.05.2019 15:27:19
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 11.05.2019 15:23:19
URBAN Daniel C1M FINALE-B 11.05.2019 15:23:19
KRÁL Adam C1M FINALE-B 11.05.2019 15:23:19
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 11.05.2019 15:23:19
JEŽEK Stanislav C1M FINALE-B 11.05.2019 15:19:20
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 11.05.2019 15:19:20
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-B 11.05.2019 15:19:20
KUNA Václav C1M FINALE-B 11.05.2019 15:19:20
JÁNĚ Jakub C1M FINALE-B 11.05.2019 15:19:20
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-B 11.05.2019 15:15:19
MRŮZEK Vojta C1M FINALE-B 11.05.2019 15:15:19
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 11.05.2019 14:07:18
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 11.05.2019 14:04:17
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 11.05.2019 14:01:17
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 11.05.2019 14:01:17
RAK Tomáš C1M FINALE-A 11.05.2019 14:01:17
HEGER Tomáš C1M FINALE-A 11.05.2019 13:59:17
ŘÍHA Martin C1M FINALE-A 11.05.2019 13:59:17
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-A 11.05.2019 13:57:17
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 11.05.2019 13:55:17
BAIER Matouš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:15
HEGER Tomáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KAMINSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
JEŽEK Stanislav C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
ŘÍHA Matyáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
PŘÍHODA Lukáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
URBAN Daniel C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KARÁSEK Petr C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
PŘÍHODA Matouš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KUNA Václav C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
ULITZKA Oliver C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
POLLERT Jan C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
URBAN Michal C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
HROBSKÝ Milan C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
HEGER Vojtěch C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
GEBAS Vítězslav C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KRATOCHVÍL Lukáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KRATOCHVÍL Martin C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
LHOTA Matyáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
JÁNĚ Michal C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
CHALOUPKA Václav C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
BUCHTEL Martin C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
PEŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
NOVOTNÝ Petr C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KAŠPAR Jonáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
VĚTROVSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
GÜRTLER Adam C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
RAŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
JÁNĚ Jakub C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
LHOTA Kryštof C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
ŘÍHA Martin C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
RAK Tomáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
MAŠEK Jan C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
WENDL Denis C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
ROHAN Lukáš C1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13

C1W

RUŽIČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-B 11.05.2019 15:15:19
DOLEŽALOVÁ Bára C1W FINALE-B 11.05.2019 15:15:19
MORENOVÁ Adriana C1W FINALE-B 11.05.2019 15:11:19
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W FINALE-B 11.05.2019 15:11:19
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 11.05.2019 15:11:19
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 11.05.2019 15:07:19
NĚMCOVÁ Marie C1W FINALE-B 11.05.2019 15:07:19
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-B 11.05.2019 15:07:19
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 11.05.2019 13:49:17
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 11.05.2019 13:49:17
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 11.05.2019 13:45:17
SATKOVÁ Gabriela C1W FINALE-A 11.05.2019 13:45:17
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 11.05.2019 13:43:17
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 11.05.2019 13:43:17
KRÁLOVÁ Adéla C1W FINALE-A 11.05.2019 13:39:17
KRÁLOVÁ Adéla C1W FINALE-A 11.05.2019 13:39:16
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 11.05.2019 13:39:16
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-A 11.05.2019 13:37:17
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 11.05.2019 13:37:17
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-A 11.05.2019 13:37:17
FIŠEROVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
KNEBLOVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:06:12
SATKOVÁ Gabriela C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:06:12
MATULKOVÁ Jana C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:06:12
SATKOVÁ Martina C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:06:12
ŘÍHOVÁ Eva C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:03:12
JANČOVÁ Monika C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:03:12
KRÁLOVÁ Adéla C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:03:12
VRBOVÁ Alexandra C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:00:12
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:00:12
NĚMCOVÁ Marie C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 10:00:12
DZIADKOVÁ Zuzana C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 09:57:12
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 09:57:12
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 09:57:12
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 09:54:12
MORENOVÁ Adriana C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 09:54:12
DOLEŽALOVÁ Bára C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 09:51:12
RUŽIČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 11.05.2019 09:51:12

C2M

Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M FINALE-B 11.05.2019 16:31:24
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-B 11.05.2019 16:31:24
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M FINALE-A 11.05.2019 14:51:18
Šrámek Michal-Gotvald Robert C2M FINALE-A 11.05.2019 14:51:18
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 11.05.2019 14:47:18
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M FINALE-A 11.05.2019 14:47:18
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:23:16
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:21:16
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:21:16
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:19:16
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:19:16
Šrámek Michal-Gotvald Robert C2M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:17:16
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:15:16
Šrámek Michal-Gotvald Robert C2M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:15:16

C2X

Matulková Jana-Mrůzek Vojta C2X FINALE-A 11.05.2019 14:55:18
Heger Vojtěch-Galušková Antonieč C2X FINALE-A 11.05.2019 14:55:17
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X KVALIFIKACE 11.05.2019 12:27:16
Matulková Jana-Mrůzek Vojta C2X KVALIFIKACE 11.05.2019 12:25:16
Heger Vojtěch-Galušková Antonieč C2X KVALIFIKACE 11.05.2019 12:25:16

K1M

VENC Štěpán K1M FINALE-B 11.05.2019 16:27:21
HALA Jiří K1M FINALE-B 11.05.2019 16:27:21
IVÁNEK Roman K1M FINALE-B 11.05.2019 16:27:21
FRENCL Josef K1M FINALE-B 11.05.2019 16:27:21
ŠVEJD Jakub K1M FINALE-B 11.05.2019 16:23:21
KRATOCHVÍL Martin K1M FINALE-B 11.05.2019 16:23:21
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 11.05.2019 16:23:21
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 11.05.2019 16:23:20
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M FINALE-B 11.05.2019 16:23:20
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 11.05.2019 16:19:21
BOČEK Zdeněk K1M FINALE-B 11.05.2019 16:19:21
VEVERKA Lukáš K1M FINALE-B 11.05.2019 16:19:21
CUBR Filip K1M FINALE-B 11.05.2019 16:19:21
STRÁNSKÝ Dominik K1M FINALE-B 11.05.2019 16:19:21
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 11.05.2019 16:15:23
ŽÁK Jiří K1M FINALE-B 11.05.2019 16:15:23
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-B 11.05.2019 16:15:23
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 11.05.2019 16:15:23
KOŘÍNEK Vilém K1M FINALE-B 11.05.2019 16:15:23
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 11.05.2019 16:11:20
ABRAHAM Tomáš K1M FINALE-B 11.05.2019 16:11:20
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 11.05.2019 16:11:20
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 11.05.2019 16:11:20
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 11.05.2019 16:11:20
ŠPALEK Matěj K1M FINALE-B 11.05.2019 16:11:20
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 11.05.2019 16:07:19
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 11.05.2019 16:07:19
VAŠINA Jiří K1M FINALE-B 11.05.2019 16:07:19
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-B 11.05.2019 16:03:20
BÍLÝ Petr K1M FINALE-B 11.05.2019 16:03:20
POHANKA Vít K1M FINALE-B 11.05.2019 16:03:20
VAŠINA Jiří K1M FINALE-B 11.05.2019 16:03:20
BÁRTA Jan K1M FINALE-B 11.05.2019 15:59:19
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-B 11.05.2019 15:59:19
CREPEA Hugo K1M FINALE-B 11.05.2019 15:03:21
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 11.05.2019 14:40:19
HILGERT Luboš K1M FINALE-A 11.05.2019 14:40:19
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-A 11.05.2019 14:37:18
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 11.05.2019 14:37:18
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 11.05.2019 14:34:18
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 11.05.2019 14:34:18
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-A 11.05.2019 14:31:18
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-A 11.05.2019 14:31:18
ZIMA Tomáš K1M FINALE-A 11.05.2019 14:28:17
MATĚJKA Michael K1M FINALE-A 11.05.2019 14:28:17
RUDORFER Martin K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 13:01:14
PŘINDIŠ Vít K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:11:16
PRSKAVEC Jiří K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:09:19
TUNKA Ondřej K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:09:19
HRADÍLEK Vavřinec K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:07:15
CVIKL Ondřej K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:07:15
MATĚJKA Michael K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:05:15
MAIKRANZ Alexandr K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:05:15
ZIMA Tomáš K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:03:15
KREJČÍ Jakub K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:03:15
HILGERT Luboš K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:01:15
BÁRTA Jan K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 12:01:15
BUCHTEL Martin K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:59:15
ŽÍŽALA Josef K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:57:15
VAŠINA Jiří K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:57:15
BÍLÝ Petr K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:55:15
POHANKA Vít K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:55:15
MASLAŇÁK Tomáš K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:55:15
ZAJÍC Ondřej K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:51:16
ZEMAN Vojtěch K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:51:15
TICHÝ Štěpán K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:48:15
ŠPALEK Matěj K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:48:15
MRÁZEK Jan K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:48:15
ROUČA Samuel K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:45:15
ABRAHAM Tomáš K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:45:15
CHMÁTAL Petr K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:45:15
KOŠÍK Michal K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:42:15
KOŘÍNEK Vilém K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:42:15
PETŘÍK Matouš K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:42:15
ŽÁK Jiří K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:39:15
MRÁZEK Jakub K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:39:15
STRÁNSKÝ Dominik K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:39:15
CUBR Filip K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:36:15
VEVERKA Lukáš K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:36:15
BOČEK Zdeněk K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:36:15
NOVÁK Matyáš K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:33:14
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:33:14
PROCHÁZKA Josef K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:33:14
KRATOCHVÍL Martin K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:15
FRENCL Josef K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
VENC Štěpán K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
ŠVEJD Jakub K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
HALA Jiří K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
IVÁNEK Roman K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
CREPEA Hugo K1M KVALIFIKACE 11.05.2019 09:48:12

K1W

RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 11.05.2019 15:55:19
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W FINALE-B 11.05.2019 15:55:19
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 11.05.2019 15:55:19
POSPÍŠILOVÁ Jitka K1W FINALE-B 11.05.2019 15:55:19
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 11.05.2019 15:51:19
NĚMCOVÁ Marie K1W FINALE-B 11.05.2019 15:51:19
BERANOVÁ Hana K1W FINALE-B 11.05.2019 15:51:19
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 11.05.2019 15:51:19
CAPALINI Nicola K1W FINALE-B 11.05.2019 15:51:19
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 11.05.2019 15:47:19
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 11.05.2019 15:47:19
KOBLENCOVÁ Anna K1W FINALE-B 11.05.2019 15:47:19
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 11.05.2019 15:47:19
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 11.05.2019 15:47:19
VRBOVÁ Alexandra K1W FINALE-B 11.05.2019 15:43:19
KNEBLOVÁ Tereza K1W FINALE-B 11.05.2019 15:43:19
DUŠKOVÁ Michala K1W FINALE-B 11.05.2019 15:43:19
HILGERTOVÁ Štěpána K1W FINALE-B 11.05.2019 15:43:19
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 11.05.2019 15:39:19
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-B 11.05.2019 15:39:18
COLLIN Georgina K1W FINALE-B 11.05.2019 15:03:21
GALUŠKOVÁ Karolína K1W FINALE-A 11.05.2019 14:25:17
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 11.05.2019 14:22:17
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 11.05.2019 14:22:17
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 11.05.2019 14:22:17
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 11.05.2019 14:19:18
FIŠEROVÁ Tereza K1W FINALE-A 11.05.2019 14:16:17
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-A 11.05.2019 14:16:17
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 11.05.2019 14:16:17
SATKOVÁ Gabriela K1W FINALE-A 11.05.2019 14:13:17
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-A 11.05.2019 14:10:17
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-A 11.05.2019 14:10:17
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:15
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:15
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
SATKOVÁ Martina K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
POSPÍŠILOVÁ Jitka K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
DUŠKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
GALUŠKOVÁ Karolína K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
FIŠEROVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
DUŠKOVÁ Michala K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
BERANOVÁ Hana K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
GALUŠKOVÁ Antonie K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
HILGERTOVÁ Štěpána K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
CAPALINI Nicola K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
VOJTOVÁ Veronika K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:14
SATKOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
HILGERTOVÁ Amálie K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
KNEBLOVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
VRBOVÁ Alexandra K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
KARLÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
RETKOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
NĚMCOVÁ Marie K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
VALÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
BEKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
VAŇKOVÁ Klára K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
KOBLENCOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 11:30:13
COLLIN Georgina K1W KVALIFIKACE 11.05.2019 09:48:12

2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 05.05.2019

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

KAŠPAR Jonáš C1M FINALE-B 05.05.2019 17:14:34
KRATOCHVÍL Lukáš C1M FINALE-B 05.05.2019 17:14:34
BAIER Matouš C1M FINALE-B 05.05.2019 17:14:34
STANOVSKÝ Vojtěch C1M FINALE-B 05.05.2019 17:11:36
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M FINALE-B 05.05.2019 17:11:36
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 05.05.2019 17:11:36
PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 05.05.2019 17:11:36
ULITZKA Oliver C1M FINALE-B 05.05.2019 17:11:36
GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 05.05.2019 17:08:34
POLLERT Jan C1M FINALE-B 05.05.2019 17:08:34
URBAN Michal C1M FINALE-B 05.05.2019 17:08:34
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-B 05.05.2019 17:08:34
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 05.05.2019 17:05:34
PEŠEK Michal C1M FINALE-B 05.05.2019 17:05:34
WENDL Denis C1M FINALE-B 05.05.2019 17:02:34
HROBSKÝ Milan C1M FINALE-B 05.05.2019 17:02:34
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 05.05.2019 17:02:33
URBAN Daniel C1M FINALE-B 05.05.2019 16:59:34
KRÁL Adam C1M FINALE-B 05.05.2019 16:59:34
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 05.05.2019 16:59:34
JEŽEK Stanislav C1M FINALE-B 05.05.2019 16:59:34
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 05.05.2019 16:56:34
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-B 05.05.2019 16:56:34
HAVLÍČEK Jan C1M FINALE-B 05.05.2019 16:56:34
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-B 05.05.2019 16:56:34
HEGER Tomáš C1M FINALE-B 05.05.2019 16:56:34
KUNA Václav C1M FINALE-B 05.05.2019 16:53:34
JÁNĚ Jakub C1M FINALE-B 05.05.2019 16:53:34
KUNA Václav C1M FINALE-B 05.05.2019 16:53:34
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 05.05.2019 15:35:32
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 05.05.2019 15:32:32
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 05.05.2019 15:29:32
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 05.05.2019 15:29:32
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-A 05.05.2019 15:26:32
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 05.05.2019 15:26:32
RAK Tomáš C1M FINALE-A 05.05.2019 15:23:32
GEBAS Vítězslav C1M FINALE-A 05.05.2019 15:23:32
ŘÍHA Martin C1M FINALE-A 05.05.2019 15:23:32
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 05.05.2019 15:08:32
JEŽEK Stanislav C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
URBAN Daniel C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
PEŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
STANOVSKÝ Vojtěch C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
ŘÍHA Martin C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
VĚTROVSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
KAMINSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
HEGER Tomáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
NOVOTNÝ Petr C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
KAŠPAR Jonáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
HROBSKÝ Milan C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
JÁNĚ Michal C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:30
CHALOUPKA Václav C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:30
LHOTA Kryštof C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
RAK Tomáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
HAVLÍČEK Jan C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
JORDÁN František C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
URBAN Michal C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
JÁNĚ Jakub C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
POLLERT Jan C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
GEBAS Vítězslav C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
ROHAN Lukáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
ULITZKA Oliver C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
ŘÍHA Matyáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
PŘÍHODA Lukáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
LHOTA Matyáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
BUCHTEL Martin C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
KUNA Václav C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
KARÁSEK Petr C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
BAIER Matouš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
KRATOCHVÍL Martin C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
WENDL Denis C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
HEGER Vojtěch C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
MAŠEK Jan C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
NOVOTNÝ Jan C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
PŘÍHODA Matouš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
GÜRTLER Adam C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:28
KRATOCHVÍL Lukáš C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:28
KRÁL Adam C1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:28

C1W

RUŽIČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-B 05.05.2019 16:53:34
DOLEŽALOVÁ Bára C1W FINALE-B 05.05.2019 16:50:34
MORENOVÁ Adriana C1W FINALE-B 05.05.2019 16:50:34
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra C1W FINALE-B 05.05.2019 16:50:34
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 05.05.2019 16:50:34
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 05.05.2019 16:47:33
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-B 05.05.2019 16:47:33
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-B 05.05.2019 16:47:33
KRÁLOVÁ Adéla C1W FINALE-B 05.05.2019 16:47:32
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 05.05.2019 15:20:32
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 05.05.2019 15:20:32
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 05.05.2019 15:17:32
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 05.05.2019 15:17:32
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-A 05.05.2019 15:14:32
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 05.05.2019 15:14:32
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 05.05.2019 15:11:32
SATKOVÁ Gabriela C1W FINALE-A 05.05.2019 15:11:32
NĚMCOVÁ Marie C1W FINALE-A 05.05.2019 15:08:32
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W FINALE-A 05.05.2019 15:08:32
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:28
FIŠEROVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:28
KNEBLOVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:08:28
SATKOVÁ Gabriela C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:08:28
MATULKOVÁ Jana C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:08:28
SATKOVÁ Martina C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:05:28
JANČOVÁ Monika C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:05:28
ŘÍHOVÁ Eva C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:05:28
KRÁLOVÁ Adéla C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:02:28
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:02:28
VRBOVÁ Alexandra C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:02:28
NĚMCOVÁ Marie C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 10:02:28
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:59:28
DZIADKOVÁ Zuzana C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:59:28
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:56:28
CAPALINI Nicola C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:56:27
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:56:27
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:53:27
MORENOVÁ Adriana C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:53:27
DOLEŽALOVÁ Bára C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:50:27
RUŽIČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 05.05.2019 09:50:27

C2M

Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 05.05.2019 16:38:33
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M FINALE-A 05.05.2019 16:38:33
Kašpar Albert-Kašpar Jonáš C2M FINALE-A 05.05.2019 16:35:32
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M FINALE-A 05.05.2019 16:35:32
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-A 05.05.2019 16:35:32
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M FINALE-A 05.05.2019 16:32:32
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M FINALE-A 05.05.2019 16:32:32
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M FINALE-A 05.05.2019 16:32:32

C2X

Heger Vojtěch-Galušková Antonieč C2X FINALE-A 05.05.2019 16:44:33
Matulková Jana-Mrůzek Vojta C2X FINALE-A 05.05.2019 16:44:33
Kneblová Tereza-Kratochvíl Martin C2X FINALE-A 05.05.2019 16:44:33
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X FINALE-A 05.05.2019 16:44:33

K1M

VENC Štěpán K1M FINALE-B 05.05.2019 16:29:34
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 05.05.2019 16:29:33
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 05.05.2019 16:29:33
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 05.05.2019 16:29:32
HALA Jiří K1M FINALE-B 05.05.2019 16:26:34
IVÁNEK Roman K1M FINALE-B 05.05.2019 16:26:34
FRENCL Josef K1M FINALE-B 05.05.2019 16:26:34
ŠVEJD Jakub K1M FINALE-B 05.05.2019 16:23:33
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 05.05.2019 16:23:33
KRATOCHVÍL Martin K1M FINALE-B 05.05.2019 16:23:33
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M FINALE-B 05.05.2019 16:20:33
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 05.05.2019 16:20:33
BOČEK Zdeněk K1M FINALE-B 05.05.2019 16:20:33
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 05.05.2019 16:20:33
VEVERKA Lukáš K1M FINALE-B 05.05.2019 16:17:33
CUBR Filip K1M FINALE-B 05.05.2019 16:17:33
STRÁNSKÝ Dominik K1M FINALE-B 05.05.2019 16:17:33
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 05.05.2019 16:17:33
ŽÁK Jiří K1M FINALE-B 05.05.2019 16:14:33
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-B 05.05.2019 16:14:33
KOŘÍNEK Vilém K1M FINALE-B 05.05.2019 16:14:33
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 05.05.2019 16:14:33
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 05.05.2019 16:11:33
ABRAHAM Tomáš K1M FINALE-B 05.05.2019 16:11:33
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 05.05.2019 16:11:33
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 05.05.2019 16:08:33
ŠPALEK Matěj K1M FINALE-B 05.05.2019 16:08:33
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 05.05.2019 16:08:33
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 05.05.2019 16:08:33
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 05.05.2019 16:05:33
POHANKA Vít K1M FINALE-B 05.05.2019 16:05:33
VAŠINA Jiří K1M FINALE-B 05.05.2019 16:05:33
BUCHTEL Martin K1M FINALE-B 05.05.2019 16:02:33
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-B 05.05.2019 16:02:33
MATĚJKA Michael K1M FINALE-B 05.05.2019 16:02:33
HILGERT Luboš K1M FINALE-A 05.05.2019 15:59:32
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 05.05.2019 15:56:32
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 05.05.2019 15:53:32
ZIMA Tomáš K1M FINALE-A 05.05.2019 15:53:32
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-A 05.05.2019 15:50:32
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-A 05.05.2019 15:50:32
BÁRTA Jan K1M FINALE-A 05.05.2019 15:50:32
KOŘÍNEK Vilém K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:44:31
PETŘÍK Matouš K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:44:30
ŽÁK Jiří K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:44:30
MRÁZEK Jakub K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:41:31
STRÁNSKÝ Dominik K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:41:31
CUBR Filip K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:41:31
VEVERKA Lukáš K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:41:31
BOČEK Zdeněk K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
FRENCL Josef K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
NOVÁK Matyáš K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:29
RUDORFER Martin K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:30
HALA Jiří K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
VENC Štěpán K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
PROCHÁZKA Josef K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
KRATOCHVÍL Martin K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
ŠVEJD Jakub K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:28
IVÁNEK Roman K1M KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:28

K1W

KOFROŇOVÁ Zuzana K1W FINALE-B 05.05.2019 17:23:35
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 05.05.2019 17:23:35
POSPÍŠILOVÁ Jitka K1W FINALE-B 05.05.2019 17:23:35
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 05.05.2019 17:23:35
BERANOVÁ Hana K1W FINALE-B 05.05.2019 17:23:35
NĚMCOVÁ Marie K1W FINALE-B 05.05.2019 17:23:35
CAPALINI Nicola K1W FINALE-B 05.05.2019 17:23:35
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 05.05.2019 17:20:35
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 05.05.2019 17:20:35
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 05.05.2019 17:20:35
KOBLENCOVÁ Anna K1W FINALE-B 05.05.2019 17:20:35
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 05.05.2019 17:17:34
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 05.05.2019 17:17:34
VRBOVÁ Alexandra K1W FINALE-B 05.05.2019 17:17:34
DUŠKOVÁ Michala K1W FINALE-B 05.05.2019 17:17:34
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 05.05.2019 17:14:34
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 05.05.2019 17:14:34
SATKOVÁ Gabriela K1W FINALE-B 05.05.2019 17:14:34
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 05.05.2019 15:59:32
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 05.05.2019 15:47:32
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 05.05.2019 15:47:32
FIŠEROVÁ Tereza K1W FINALE-A 05.05.2019 15:44:32
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 05.05.2019 15:44:32
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 05.05.2019 15:41:32
HILGERTOVÁ Štěpána K1W FINALE-A 05.05.2019 15:41:32
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-A 05.05.2019 15:38:33
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 05.05.2019 15:38:33
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 05.05.2019 15:35:32
KNEBLOVÁ Tereza K1W FINALE-A 05.05.2019 15:35:32
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
NĚMCOVÁ Marie K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
GALUŠKOVÁ Karolína K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
VALÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
BERANOVÁ Hana K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:38:30
BEKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:30
RETKOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:30
DUŠKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:30
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:30
KARLÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
CAPALINI Nicola K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
HILGERTOVÁ Štěpána K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
VOJTOVÁ Veronika K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
KOBLENCOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
VRBOVÁ Alexandra K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
POSPÍŠILOVÁ Jitka K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
DUŠKOVÁ Michala K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
VAŇKOVÁ Klára K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
GALUŠKOVÁ Antonie K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
HILGERTOVÁ Amálie K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
SATKOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
KNEBLOVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
SATKOVÁ Martina K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:29
FIŠEROVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 05.05.2019 11:35:28

1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 04.05.2019

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 04.05.2019 15:59:27
GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 04.05.2019 15:59:27
ŘÍHA Martin C1M FINALE-B 04.05.2019 15:56:28
JORDÁN František C1M FINALE-B 04.05.2019 15:56:28
LHOTA Matyáš C1M FINALE-B 04.05.2019 15:56:28
JÁNĚ Michal C1M FINALE-B 04.05.2019 15:56:28
GEBAS Vítězslav C1M FINALE-A 04.05.2019 15:08:26
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-A 04.05.2019 15:08:26
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 04.05.2019 15:08:26
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 04.05.2019 15:05:26
RAK Tomáš C1M FINALE-A 04.05.2019 15:05:26
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 04.05.2019 15:05:26
JÁNĚ Jakub C1M FINALE-A 04.05.2019 15:05:25
KUNA Václav C1M FINALE-A 04.05.2019 15:02:25
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-A 04.05.2019 15:02:25
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 04.05.2019 14:53:25
PŘÍHODA Lukáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:32:23
KUNA Václav C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
GÜRTLER Adam C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
CHALOUPKA Václav C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
LHOTA Matyáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
HAVLÍČEK Jan C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
HEGER Vojtěch C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
PEŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
ŘÍHA Martin C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
HROBSKÝ Milan C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
HEGER Tomáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
MAŠEK Jan C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
WENDL Denis C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
URBAN Michal C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
BUCHTEL Martin C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
NOVOTNÝ Jan C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
KAMINSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
PŘÍHODA Matouš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
ŘÍHA Matyáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
KARÁSEK Petr C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
ULITZKA Oliver C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
KRATOCHVÍL Lukáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
RAK Tomáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
NOVOTNÝ Petr C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
JORDÁN František C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
GEBAS Vítězslav C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
JÁNĚ Jakub C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
POLLERT Jan C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
URBAN Daniel C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
KRATOCHVÍL Martin C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
KRÁL Adam C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
LHOTA Kryštof C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
JÁNĚ Michal C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
VĚTROVSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
JEŽEK Stanislav C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
BAIER Matouš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
ROHAN Lukáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
KAŠPAR Jonáš C1M KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21

C1W

RUŽIČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-B 04.05.2019 15:53:27
DOLEŽALOVÁ Bára C1W FINALE-B 04.05.2019 15:53:27
MORENOVÁ Adriana C1W FINALE-B 04.05.2019 15:53:27
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W FINALE-B 04.05.2019 15:53:27
CAPALINI Nicola C1W FINALE-B 04.05.2019 15:50:27
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 04.05.2019 15:50:27
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 04.05.2019 15:50:27
NĚMCOVÁ Marie C1W FINALE-B 04.05.2019 15:50:27
VRBOVÁ Alexandra C1W FINALE-B 04.05.2019 15:47:27
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-B 04.05.2019 15:47:26
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 04.05.2019 15:02:26
SATKOVÁ Gabriela C1W FINALE-A 04.05.2019 15:02:25
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 04.05.2019 14:59:26
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 04.05.2019 14:59:26
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 04.05.2019 14:59:25
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 04.05.2019 14:56:25
KRÁLOVÁ Adéla C1W FINALE-A 04.05.2019 14:56:25
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-A 04.05.2019 14:56:25
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-A 04.05.2019 14:53:25
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 04.05.2019 14:53:25
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:17:23
FIŠEROVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:17:23
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:14:22
SATKOVÁ Gabriela C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
KNEBLOVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
SATKOVÁ Martina C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
ŘÍHOVÁ Eva C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
JANČOVÁ Monika C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
KRÁLOVÁ Adéla C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
VRBOVÁ Alexandra C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
NĚMCOVÁ Marie C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:21
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:11:21
KNEBLOVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:08:21
DZIADKOVÁ Zuzana C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:08:21
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:08:21
CAPALINI Nicola C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:05:21
DOLEŽALOVÁ Bára C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 09:59:20
RUŽIČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 09:59:20
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 09:59:20
MORENOVÁ Adriana C1W KVALIFIKACE 04.05.2019 09:59:20

C2M

Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M FINALE-A 04.05.2019 15:44:27
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M FINALE-A 04.05.2019 15:41:26
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 04.05.2019 15:41:26
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M FINALE-A 04.05.2019 15:41:26
Šrámek Michal-Gotvald Robert C2M FINALE-A 04.05.2019 15:38:26
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M FINALE-A 04.05.2019 15:32:26
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-A 04.05.2019 15:32:26
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:26:24
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:23:24
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:23:24
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:23:24
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:20:24
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:20:24
Šrámek Michal-Gotvald Robert C2M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:20:24
Kašpar Albert-Kašpar Jonáš C2M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:17:24

C2X

Heger Vojtěch-Galušková Antonieč C2X FINALE-A 04.05.2019 15:47:26
Matulková Jana-Mrůzek Vojta C2X FINALE-A 04.05.2019 15:44:27
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X FINALE-A 04.05.2019 15:44:26
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X KVALIFIKACE 04.05.2019 12:29:24
Matulková Jana-Mrůzek Vojta C2X KVALIFIKACE 04.05.2019 12:26:24
Heger Vojtěch-Galušková Antonieč C2X KVALIFIKACE 04.05.2019 12:26:24

K1M

VENC Štěpán K1M FINALE-B 04.05.2019 17:05:30
HALA Jiří K1M FINALE-B 04.05.2019 16:47:29
IVÁNEK Roman K1M FINALE-B 04.05.2019 16:47:29
FRENCL Josef K1M FINALE-B 04.05.2019 16:47:29
ŠVEJD Jakub K1M FINALE-B 04.05.2019 16:44:28
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 04.05.2019 16:44:28
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 04.05.2019 16:44:28
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 04.05.2019 16:41:31
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M FINALE-B 04.05.2019 16:41:31
BOČEK Zdeněk K1M FINALE-B 04.05.2019 16:41:31
VEVERKA Lukáš K1M FINALE-B 04.05.2019 16:41:31
CUBR Filip K1M FINALE-B 04.05.2019 16:38:28
STRÁNSKÝ Dominik K1M FINALE-B 04.05.2019 16:38:28
ŽÁK Jiří K1M FINALE-B 04.05.2019 16:38:28
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 04.05.2019 16:38:28
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-B 04.05.2019 16:35:31
KOŘÍNEK Vilém K1M FINALE-B 04.05.2019 16:35:31
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 04.05.2019 16:35:31
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 04.05.2019 16:35:31
ABRAHAM Tomáš K1M FINALE-B 04.05.2019 16:32:31
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 04.05.2019 16:32:31
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 04.05.2019 16:32:31
ŠPALEK Matěj K1M FINALE-B 04.05.2019 16:32:31
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 04.05.2019 16:29:28
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 04.05.2019 16:29:28
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 04.05.2019 16:26:27
POHANKA Vít K1M FINALE-B 04.05.2019 16:17:27
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-B 04.05.2019 16:17:27
BUCHTEL Martin K1M FINALE-B 04.05.2019 16:17:27
BÁRTA Jan K1M FINALE-B 04.05.2019 16:17:27
MATĚJKA Michael K1M FINALE-B 04.05.2019 16:14:28
CVIKL Ondřej K1M FINALE-B 04.05.2019 16:14:28
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 04.05.2019 15:32:26
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 04.05.2019 15:29:27
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 04.05.2019 15:29:26
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-A 04.05.2019 15:29:26
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 04.05.2019 15:29:26
ZIMA Tomáš K1M FINALE-A 04.05.2019 15:26:26
VAŠINA Jiří K1M FINALE-A 04.05.2019 15:26:26
HILGERT Luboš K1M FINALE-A 04.05.2019 15:26:26
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-A 04.05.2019 15:23:26
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-A 04.05.2019 15:23:26
MAIKRANZ Alexandr K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:17:24
ZIMA Tomáš K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:17:24
KREJČÍ Jakub K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:14:27
HILGERT Luboš K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:14:27
BÁRTA Jan K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:14:27
BUCHTEL Martin K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:14:27
ŽÍŽALA Josef K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:11:24
VAŠINA Jiří K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:11:24
POHANKA Vít K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:11:24
MASLAŇÁK Tomáš K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:11:24
ZAJÍC Ondřej K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:11:24
PŘINDIŠ Vít K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:08:27
PRSKAVEC Jiří K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:08:27
ZEMAN Vojtěch K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:08:27
TICHÝ Štěpán K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:08:27
ŠPALEK Matěj K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:08:27
TUNKA Ondřej K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:05:24
HRADÍLEK Vavřinec K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:05:24
MATĚJKA Michael K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:05:24
CVIKL Ondřej K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:05:24
MRÁZEK Jan K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:02:24
ROUČA Samuel K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 12:02:24
ABRAHAM Tomáš K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:47:23
CHMÁTAL Petr K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:44:26
KOŠÍK Michal K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:44:26
KOŘÍNEK Vilém K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:44:26
PETŘÍK Matouš K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:41:26
ŽÁK Jiří K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:41:26
MRÁZEK Jakub K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:41:26
STRÁNSKÝ Dominik K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:38:23
CUBR Filip K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:38:23
VEVERKA Lukáš K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:38:23
BOČEK Zdeněk K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:35:23
NOVÁK Matyáš K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:35:23
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:35:23
PROCHÁZKA Josef K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:32:23
KRATOCHVÍL Martin K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:32:23
RUDORFER Martin K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:32:23
ŠVEJD Jakub K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:29:26
FRENCL Josef K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:29:26
IVÁNEK Roman K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:29:26
HALA Jiří K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:26:23
VENC Štěpán K1M KVALIFIKACE 04.05.2019 11:26:23

K1W

RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 04.05.2019 16:14:28
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W FINALE-B 04.05.2019 16:14:28
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 04.05.2019 16:11:31
POSPÍŠILOVÁ Jitka K1W FINALE-B 04.05.2019 16:11:31
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 04.05.2019 16:11:31
NĚMCOVÁ Marie K1W FINALE-B 04.05.2019 16:08:27
CAPALINI Nicola K1W FINALE-B 04.05.2019 16:08:27
BERANOVÁ Hana K1W FINALE-B 04.05.2019 16:08:27
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 04.05.2019 16:08:27
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 04.05.2019 16:05:27
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 04.05.2019 16:05:27
KOBLENCOVÁ Anna K1W FINALE-B 04.05.2019 16:05:27
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 04.05.2019 16:05:27
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 04.05.2019 16:02:27
VRBOVÁ Alexandra K1W FINALE-B 04.05.2019 16:02:27
KNEBLOVÁ Tereza K1W FINALE-B 04.05.2019 16:02:27
DUŠKOVÁ Michala K1W FINALE-B 04.05.2019 16:02:27
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 04.05.2019 15:59:27
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 04.05.2019 15:59:27
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 04.05.2019 15:59:27
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 04.05.2019 15:23:26
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 04.05.2019 15:23:26
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 04.05.2019 15:14:26
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 04.05.2019 15:14:26
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-A 04.05.2019 15:14:26
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 04.05.2019 15:11:26
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-A 04.05.2019 15:11:26
SATKOVÁ Gabriela K1W FINALE-A 04.05.2019 15:11:26
GALUŠKOVÁ Karolína K1W FINALE-A 04.05.2019 15:11:26
HILGERTOVÁ Štěpána K1W FINALE-A 04.05.2019 15:08:26
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:26:23
VALÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:23:23
VOJTOVÁ Veronika K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:23:23
GALUŠKOVÁ Antonie K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:23:23
HILGERTOVÁ Amálie K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:23:23
SATKOVÁ Martina K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:20:23
GALUŠKOVÁ Karolína K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:20:23
SATKOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:20:23
BEKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:20:23
FIŠEROVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:17:23
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:14:22
DUŠKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:14:22
HILGERTOVÁ Štěpána K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:11:22
DUŠKOVÁ Michala K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:11:22
KNEBLOVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:08:22
VRBOVÁ Alexandra K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:08:22
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:08:22
VAŇKOVÁ Klára K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:05:22
KOBLENCOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:05:22
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:05:22
KARLÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:02:22
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:02:22
CAPALINI Nicola K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 11:02:22
BERANOVÁ Hana K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
NĚMCOVÁ Marie K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
POSPÍŠILOVÁ Jitka K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
RETKOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
KOFROŇOVÁ Zuzana K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 04.05.2019 10:59:22