ČP 2020

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

PEŠEK Michal C1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
Slavík Vojtěch C1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
KARÁSEK Petr C1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
KRATOCHVÍL Lukáš C1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
ŘÍHA Martin C1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
Kopička Ondřej C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
PŘÍHODA Matouš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
FOUKAL Pavel C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
JÁNĚ Michal C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
CHALOUPKA Václav C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
URBAN Michal C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
GÜRTLER Adam C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
INDRUCH Tomáš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
LHOTA Matyáš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
RAK Tomáš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
MAŠEK Jan C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
NOVOTNÝ Petr C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
ŘÍHA Matyáš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
RAŠEK Michal C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
KUNA Václav C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
LHOTA Kryštof C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
ROHAN Lukáš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
KRÁL Adam C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
KAMINSKÝ Jan C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
URBAN Daniel C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
WENDL Denis C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
BUSTA Jan C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
BUCHTEL Martin C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
KRATOCHVÍL Martin C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
POLLERT Jan C1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
JORDÁN František C1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
HEGER Tomáš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
HROBSKÝ Milan C1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
RAŠNER Karel C1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
HEGER Vojtěch C1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
PŘÍHODA Lukáš C1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
ČIHOVSKÝ Šimon C1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Kuneš Daniel C1M HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno
Vaněk Matěj C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Malý Vojtěch C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
FOUKAL Pavel C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Beier Alva C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
INDRUCH Tomáš C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Retek Václav C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
RAŠNER Karel C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Míl Jakub C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
WENDL Denis C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Malý Vojtěch C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
JIRAS Filip C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Kuneš Daniel C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Kosík Dan C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
POLLERT Jan C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
BAIER Matouš C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
HROBSKÝ Milan C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KRATOCHVÍL Lukáš C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Pollert Jáchym C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Havlíček Jan C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
ŘÍHA Martin C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Mrůzek Vojta C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Slavík Vojtěch C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
BUSTA Jan C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KUNA Václav C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Indruch Matěj C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Kopička Ondřej C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KRÁL Adam C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
URBAN Daniel C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
ŠEDIVÝ Vít C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
ČIHOVSKÝ Šimon C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
URBAN Michal C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
HEGER Tomáš C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Wendl Samuel C1M FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
RAK Tomáš C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
JORDÁN František C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-A 05.09.2020 14:36:58

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1W

KOŠÍKOVÁ Denisa C1W HEAT 08.09.2020 20:53:14
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
SATKOVÁ Martina C1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
MATULKOVÁ Jana C1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
ERLOVÁ Natálie C1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
DOLEŽALOVÁ Bára C1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
FIŠEROVÁ Tereza C1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
JANU Veronika C1W HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
SAMKOVÁ Olga C1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
DOLEŽALOVÁ Bára C1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
JANU Veronika C1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
ERLOVÁ Natálie C1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Střílková Jana C1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 05.09.2020 14:36:58
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 05.09.2020 14:12:58
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 05.09.2020 14:12:58
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 05.09.2020 14:12:58
KNEBLOVÁ Klára C1W FINALE-A 05.09.2020 14:08:58
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 05.09.2020 14:08:58
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 05.09.2020 14:08:58
NĚMCOVÁ Marie C1W FINALE-A 05.09.2020 14:08:58
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-A 05.09.2020 14:08:58

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

C2M

Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Gabrlík Jakub-Mráka Jan C2M HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
Gabrlík Jakub-Mráka Jan C2M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

C2X

Kašparová Anna-Jindrák Petr C2X HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno
Kašparová Anna-Jindrák Petr C2X FINALE-A 05.09.2020 16:12:59

FOR

WAHLEN Fredrik FOR HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

K1M

Mráka Jan K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
Postuwka Patrik K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
MASLAŇÁK Tomáš K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
Sahula Matěj K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
Jinek Hugo K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
ZIMA Tomáš K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
Veverka Lukáš K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
HRADÍLEK Vavřinec K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
Štýbnar Vojtěch K1M HEAT 08.09.2020 20:57:12
KUDRNA Josef K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
HALA Jiří K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
Jeřábek Tomáš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
Bergmann Ondřej K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
BOHATÝ Karel K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
Rutar Martin K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
Brambora Ondřej K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
Gabrlík Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
PŘINDIŠ Vít K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
ROUČA Samuel K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
MRÁZEK Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
Voneš Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:14
Mrůzek David K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Vaněk Matěj K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
MAIKRANZ Alexandr K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Holínek Svatopluk K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Bednárek Jan K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
MATĚJKA Michael K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Ivánek Roman K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Semerád Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Pátek Vítězslav K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
MRÁZEK Jan K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Zvolský Kristián K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Pechač Jonáš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Rendón Enrique K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Míka Viktor K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Taišl Filip K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Filipi Robert K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
BUCHTEL Martin K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Kökörčin Matěj K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
BÍZEK Marek K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Retek Toman K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Panzer Martin K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Bohatý Oto K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Puškarčuk Aleš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Pollert Antonín K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Mulač Viktor K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Kovařík Vít K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Kutek Michal K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Míl Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
ZEMAN Vojtěch K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Černík Štěpán K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
ŽÍŽALA Josef K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Žák Jiří K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Macášek Tomáš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Švejd Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Kopeček Michal K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
VAŠINA Jiří K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
BUCHTEL Michal K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
KUBRIČAN Lukáš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Hajduch Jaroslav K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Hrňák Jáchym K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Šimák Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Urban Jaroslav K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Taraba Matyáš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
KREJČÍ Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
KRATOCHVÍL Martin K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Švejd Jáchym K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
ORNST Zdeněk K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Houska Jan K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Matějíček Vojtěch K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
PETŘÍK Matouš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Duřt Vojtěch K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Svoboda Martin K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Stránský Dominik K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Boček Zdeněk K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Galuška Zdeněk K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Loun Matěj K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
BÁRTA Jan K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Saal Štěpán K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
ZAJÍC Ondřej K1M HEAT 08.09.2020 20:53:13
Bílý Petr K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Malý Filip K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Brokeš Marek K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Capalini Daniel K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Komárek Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Turner Karel K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
POHANKA Vít K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
SEMERÁD Adam K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
RUDORFER Martin K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
TUNKA Ondřej K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Abraham Tomáš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
CUBR Filip K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
TICHÝ Štěpán K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
FRENCL Josef K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Hošek Ondřej K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Prell Pavel K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Heřmanský Jan K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Stanovský Jakub K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
CHMÁTAL Petr K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
CVIKL Ondřej K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Rolenc Ondřej K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
PROCHÁZKA Josef K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Dupal Jiří K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Satke Adam K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Novák Václav K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
KOŠÍK Michal K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno
NOVÁK Matyáš K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno
Burger Jáchym K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
PÍPAL Zbayněk K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Neugebauer Roman K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
PRSKAVEC Jiří K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Stránský Daniel K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12
Novotný David K1M HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno
Urban Jaroslav K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Malý Filip K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Míka Viktor K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Taišl Filip K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Bílý Petr K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Filipi Robert K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Hošek Ondřej K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Satke Adam K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Švejd Jan K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Dupal Jiří K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Voneš Jakub K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Švejd Jáchym K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Šotek Adam K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Řejha Jiří K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Stránský Daniel K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Novotný David K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Hajduch Jaroslav K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Neugebauer Roman K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Černík Štěpán K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Pechač Jonáš K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Kökörčin Matěj K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Puškarčuk Aleš K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Houska Jan K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Štýbnar Vojtěch K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Burger Jáchym K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Jeřábek Tomáš K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Bergmann Ondřej K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Postuwka Patrik K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Zach Radovan K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Novák Václav K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Gabrlík Jakub K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Semerád Jakub K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Rendón Enrique K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Panzer Martin K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Loun Matěj K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Brambora Ondřej K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Zvolský Kristián K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Rutar Martin K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Svoboda Martin K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Kopeček Michal K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Mráka Jan K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Retek Václav K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Míl Jakub K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Kutek Michal K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Retek Toman K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Saal Štěpán K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Komárek Jakub K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Brokeš Marek K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Mrůzek David K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Ivánek Roman K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Sahula Matěj K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Rolenc Ondřej K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Galuška Zdeněk K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Prell Pavel K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Vaněk Matěj K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Pátek Vítězslav K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Turner Karel K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Macášek Tomáš K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Boček Zdeněk K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Stránský Dominik K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Stanovský Jakub K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Matějíček Vojtěch K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Jinek Hugo K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Duřt Vojtěch K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Capalini Daniel K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Švejd Jakub K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Veverka Lukáš K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Heřmanský Jan K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Žák Jiří K1M FINALE-B 05.09.2020 18:24:56
Abraham Tomáš K1M FINALE-B 05.09.2020 16:57:01
Hrňák Jáchym K1M FINALE-B 05.09.2020 16:57:01
VENC Štěpán K1M FINALE-B 05.09.2020 16:57:01
SEMERÁD Adam K1M FINALE-B 05.09.2020 16:57:01
PÍPAL Zbayněk K1M FINALE-B 05.09.2020 16:53:00
KUDRNA Josef K1M FINALE-B 05.09.2020 16:53:00
BÍZEK Marek K1M FINALE-B 05.09.2020 16:53:00
BERGMANN Bořivoj K1M FINALE-B 05.09.2020 16:53:00
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 05.09.2020 16:52:59
KRATOCHVÍL Martin K1M FINALE-B 05.09.2020 16:49:00
HALA Jiří K1M FINALE-B 05.09.2020 16:49:00
BOHATÝ Karel K1M FINALE-B 05.09.2020 16:49:00
KUBRIČAN Lukáš K1M FINALE-B 05.09.2020 16:49:00
FRENCL Josef K1M FINALE-B 05.09.2020 16:49:00
CUBR Filip K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
BUCHTEL Michal K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
POHANKA Vít K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
MATĚJKA Michael K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
VAŠINA Jiří K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
ORNST Zdeněk K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
ZIMA Tomáš K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
BUCHTEL Martin K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
BÁRTA Jan K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 05.09.2020 16:12:59

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

K1W

Kofroňová Zuzana K1W HEAT 08.09.2020 20:57:12
GALUŠKOVÁ Antonie K1W HEAT 08.09.2020 20:57:12
Heková Natálie K1W HEAT 08.09.2020 20:57:12
Nekolná Žofie K1W HEAT 08.09.2020 20:57:12
KNEBLOVÁ Klára K1W HEAT 08.09.2020 20:57:12
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W HEAT 08.09.2020 20:57:12
VALÍKOVÁ Barbora K1W HEAT 08.09.2020 20:53:14
Hrdličková Sára K1W HEAT 08.09.2020 20:53:14
Dziadková Zuzana K1W HEAT 08.09.2020 20:53:14
KARLÍKOVÁ Barbora K1W HEAT 08.09.2020 20:53:14
KAŠPAROVÁ Anna K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Sedláková Magdalena K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Kratochvílová Adéla K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Hojdová Eliška K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
JANU Veronika K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
GALUŠKOVÁ Karolína K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Němcová Marie K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Haucková Gabriela K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
KNEBLOVÁ Tereza K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
DUŠKOVÁ Kateřina K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Červenková Amélie K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
FIŠEROVÁ Tereza K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
SATKOVÁ Martina K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Šrétrová Amálie K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Součková Lucie K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
Rutarová Kateřina K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
MACHUTOVÁ Iva K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
VAŇKOVÁ Klára K1W HEAT 08.09.2020 20:53:13
MRÁZKOVÁ Klára K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
BEKOVÁ Kateřina K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
DUŠKOVÁ Michala K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
Hansgutová Monika K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
Pavelková Markéta K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
GALUŠKOVÁ Bára K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
TESAŘOVÁ Hana K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
SAMKOVÁ Olga K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
VOJTOVÁ Veronika K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
HILGERTOVÁ Amálie K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
Říhová Eva K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
Fabianová Anna K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
RETKOVÁ Anna K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
Hojdová Markéta K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
Kremrová Adéla K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
DELEŽALOVÁ Bára K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12
Retková Marie K1W HEAT 08.09.2020 20:53:12

7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno
Šindelářová Tereza K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Říhová Eva K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Retková Marie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Hansgutová Monika K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Rutarová Kateřina K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Nekolná Žofie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Kratochvílová Adéla K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Fabianová Anna K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Šrétrová Amálie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Heková Natálie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Sedláková Magdalena K1W FINALE-B 05.09.2020 16:45:00
Hrdličková Sára K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Hojdová Markéta K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Kofroňová Zuzana K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Pavelková Markéta K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Součková Lucie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Červenková Amélie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Němcová Marie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Kremrová Adéla K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Hojdová Eliška K1W FINALE-B 05.09.2020 16:44:59
Dziadková Zuzana K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
Haucková Gabriela K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
MRÁZKOVÁ Klára K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
GALUŠKOVÁ Bára K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
TESAŘOVÁ Hana K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
DELEŽALOVÁ Bára K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
SAMKOVÁ Olga K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KAŠPAROVÁ Anna K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
FIŠEROVÁ Tereza K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
GALUŠKOVÁ Karolína K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 05.09.2020 16:12:59
KNEBLOVÁ Klára K1W FINALE-A 05.09.2020 16:12:59

6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23, 30.08.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

MAŠEK Jan C1M FINALE-B 02.09.2020 23:04:45
BUSTA Jan C1M FINALE-B 02.09.2020 23:04:45
PŘÍHODA Matouš C1M HEAT 02.09.2020 23:04:45
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 02.09.2020 21:28:46
JIRAS Filip C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
BAIER Matouš C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
ČIHOVSKÝ Šimon C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
POLLERT Jan C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KRATOCHVÍL Lukáš C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
ŠEDIVÝ Vít C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
INDRUCH Tomáš C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
URBAN Michal C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
WENDL Denis C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
RAŠEK Michal C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
RAŠNER Karel C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
URBAN Daniel C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KRÁL Adam C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KUNA Václav C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
ŘÍHA Martin C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
HEGER Tomáš C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
JORDÁN František C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
RAK Tomáš C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
ROHAN Lukáš C1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
LHOTA Matyáš C1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
VĚTROVSKÝ Jan C1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
HEGER Vojtěch C1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
JÁNĚ Michal C1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
CHALOUPKA Václav C1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
RAK Tomáš C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
PŘÍHODA Matouš C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
HEGER Tomáš C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
KUNA Václav C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
KAMINSKÝ Jan C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
NOVOTNÝ Petr C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
KARÁSEK Petr C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
ŘÍHA Martin C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
WENDL Denis C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
BUCHTEL Martin C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
ŘÍHA Matyáš C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
KRATOCHVÍL Martin C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
MAŠEK Jan C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
KRÁL Adam C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
BUSTA Jan C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
RAŠNER Karel C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
JORDÁN František C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
RAŠEK Michal C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
LHOTA Kryštof C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
URBAN Daniel C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
GÜRTLER Adam C1M HEAT 30.08.2020 10:16:20
ULITZKA Oliver C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
JIRAS Filip C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
POLLERT Jan C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
URBAN Michal C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
KRATOCHVÍL Lukáš C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
ČIHOVSKÝ Šimon C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
ŠEDIVÝ Vít C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
BAIER Matouš C1M HEAT 30.08.2020 10:00:20
INDRUCH Tomáš C1M HEAT 30.08.2020 10:00:19

C1W

FREISLEBENOVÁ Patricie C1W FINALE-B 02.09.2020 23:04:45
VRBOVÁ Marie C1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
RETKOVÁ Anna C1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
DOLEŽALOVÁ Bára C1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
JANU Veronika C1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
KNEBLOVÁ Klára C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
ERLOVÁ Natálie C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
SAMKOVÁ Olga C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W HEAT 30.08.2020 12:40:21
MATULKOVÁ Jana C1W HEAT 30.08.2020 12:04:21
SATKOVÁ Martina C1W HEAT 30.08.2020 10:40:20
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W HEAT 30.08.2020 10:20:20
KNEBLOVÁ Tereza C1W HEAT 30.08.2020 10:00:20
FIŠEROVÁ Tereza C1W HEAT 30.08.2020 10:00:20
ŘÍHOVÁ Eva C1W HEAT 30.08.2020 10:00:20
JANU Veronika C1W HEAT 30.08.2020 09:20:19
NĚMCOVÁ Marie C1W HEAT 30.08.2020 09:20:19
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W HEAT 30.08.2020 09:20:19
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W HEAT 30.08.2020 09:20:19
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W HEAT 30.08.2020 09:16:19
SAMKOVÁ Olga C1W HEAT 30.08.2020 09:16:19
DZIADKOVÁ Zuzana C1W HEAT 30.08.2020 09:16:19
RETKOVÁ Anna C1W HEAT 30.08.2020 09:12:19
DOLEŽALOVÁ Bára C1W HEAT 30.08.2020 09:12:19
ERLOVÁ Natálie C1W HEAT 30.08.2020 09:08:19
VRBOVÁ Marie C1W HEAT 30.08.2020 09:08:19
KNEBLOVÁ Klára C1W HEAT 30.08.2020 09:08:19

C2M

Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M HEAT 30.08.2020 10:40:20
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M HEAT 30.08.2020 10:40:20
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M HEAT 30.08.2020 10:40:20

FOR

TURNER Karel FOR HEAT 30.08.2020 09:00:19
HOJDOVÁ Eliška FOR HEAT 30.08.2020 09:00:19
HOJDOVÁ Markéta FOR HEAT 30.08.2020 09:00:19
ERIK HOLMER FOR HEAT 30.08.2020 08:56:19
FREDRIK WAHLEN FOR HEAT 30.08.2020 08:56:19

K1M

NOVÁK Matyáš K1M HEAT 02.09.2020 23:04:45
SEMERÁD Adam K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
PÍPAL Zbayněk K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
VENC Štěpán K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
KUDRNA Josef K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
BÍZEK Marek K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
HALA Jiří K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
FRENCL Josef K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
KUBRIČAN Lukáš K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
CUBR Filip K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 30.08.2020 15:36:24
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
POHANKA Vít K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
BÁRTA Jan K1M FINALE-B 30.08.2020 15:24:23
MATĚJKA Michael K1M FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
VAŠINA Jiří K1M FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
ZIMA Tomáš K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
BUCHTEL Martin K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
RUDORFER Martin K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
ORNST Zdeněk K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 30.08.2020 15:04:22
PŘINDIŠ Vít K1M HEAT 30.08.2020 12:04:21
PRSKAVEC Jiří K1M HEAT 30.08.2020 12:04:20
HRADÍLEK Vavřinec K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
TUNKA Ondřej K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
CVIKL Ondřej K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
ZIMA Tomáš K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
MAIKRANZ Alexandr K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
VAŠINA Jiří K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
MATĚJKA Michael K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
KREJČÍ Jakub K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
BÁRTA Jan K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
ŽÍŽALA Josef K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
BUCHTEL Martin K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
POHANKA Vít K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
MASLAŇÁK Tomáš K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
PETŘÍK Matouš K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
ZEMAN Vojtěch K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
BUCHTEL Michal K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
KOŠÍK Michal K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
CHMÁTAL Petr K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
RUDORFER Martin K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
PROCHÁZKA Josef K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
MRÁZEK Jakub K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
TICHÝ Štěpán K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
MRÁZEK Jan K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
ROUČA Samuel K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
CUBR Filip K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
FRENCL Josef K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
KUBRIČAN Lukáš K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
HALA Jiří K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
KRATOCHVÍL Martin K1M HEAT 30.08.2020 11:36:21
BÍZEK Marek K1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
KUDRNA Josef K1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
PÍPAL Zbayněk K1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
VENC Štěpán K1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
ORNST Zdeněk K1M HEAT 30.08.2020 10:40:20
SEMERÁD Adam K1M HEAT 30.08.2020 10:40:20

K1W

SAMKOVÁ Olga K1W FINALE-B 02.09.2020 23:04:45
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 02.09.2020 23:04:45
SAMKOVÁ Olga K1W HEAT 02.09.2020 23:04:45
TESAŘOVÁ Hana K1W FINALE-B 02.09.2020 21:28:46
DELEŽALOVÁ Bára K1W FINALE-B 02.09.2020 21:28:46
VRBOVÁ Alexandra K1W FINALE-B 02.09.2020 21:28:46
KNEBLOVÁ Klára K1W FINALE-A 02.09.2020 19:36:44
MRÁZKOVÁ Klára K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
JANU Veronika K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
GALUŠKOVÁ Bára K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
SAMKOVÁ Olga K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 30.08.2020 15:16:23
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 30.08.2020 15:04:23
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
KNEBLOVÁ Tereza K1W FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 30.08.2020 15:04:23
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-A 30.08.2020 14:04:22
FIŠEROVÁ Tereza K1W FINALE-A 30.08.2020 14:04:22
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 30.08.2020 14:04:22
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-A 30.08.2020 14:04:22
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 30.08.2020 14:00:22
MRÁZKOVÁ Klára K1W HEAT 30.08.2020 12:40:21
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W HEAT 30.08.2020 12:40:21
GALUŠKOVÁ Antonie K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
SATKOVÁ Martina K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
KNEBLOVÁ Tereza K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
BEKOVÁ Kateřina K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
DUŠKOVÁ Kateřina K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
KARLÍKOVÁ Barbora K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
VRBOVÁ Alexandra K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
VAŇKOVÁ Klára K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
RETKOVÁ Anna K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
TESAŘOVÁ Hana K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
DELEŽALOVÁ Bára K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
GALUŠKOVÁ Bára K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
MACHUTOVÁ Iva K1W HEAT 30.08.2020 11:36:21
JANU Veronika K1W HEAT 30.08.2020 10:52:20
VOJTOVÁ Veronika K1W HEAT 30.08.2020 10:40:20
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W HEAT 30.08.2020 10:40:20
HILGERTOVÁ Amálie K1W HEAT 30.08.2020 10:40:20
VALÍKOVÁ Barbora K1W HEAT 30.08.2020 10:40:20
GALUŠKOVÁ Karolína K1W HEAT 30.08.2020 10:40:20
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W HEAT 30.08.2020 10:40:20
FIŠEROVÁ Tereza K1W HEAT 30.08.2020 10:40:20
KNEBLOVÁ Klára K1W HEAT 30.08.2020 10:40:20

5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR , 29.08.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

INDRUCH Tomáš C1M FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
KRATOCHVÍL Lukáš C1M FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
BAIER Matouš C1M FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
POLLERT Jan C1M FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
RAŠEK Michal C1M HEAT 29.08.2020 18:52:18
BAIER Matouš C1M HEAT 29.08.2020 18:52:18
ČIHOVSKÝ Šimon C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
ULITZKA Oliver C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
POLLERT Jan C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
JIRAS Filip C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
INDRUCH Tomáš C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
PEŠEK Michal C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
KRATOCHVÍL Lukáš C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
KAMINSKÝ Jan C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
URBAN Michal C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
JÁNĚ Michal C1M FINALE-B 29.08.2020 16:00:19
JIRAS Filip C1M FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
ČIHOVSKÝ Šimon C1M FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
ŠEDIVÝ Vít C1M FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
URBAN Michal C1M FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
ULITZKA Oliver C1M FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
WENDL Denis C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
PEŠEK Michal C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
RAŠEK Michal C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
RAŠNER Karel C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
URBAN Daniel C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
KRÁL Adam C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
JORDÁN František C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-B 29.08.2020 14:44:18
WENDL Denis C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
CHALOUPKA Václav C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
HEGER Tomáš C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
LHOTA Matyáš C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
ROHAN Lukáš C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
VĚTROVSKÝ Jan C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
KUNA Václav C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
URBAN Daniel C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
GÜRTLER Adam C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
ŘÍHA Matyáš C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
ŘÍHA Martin C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
RAK Tomáš C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
RAŠNER Karel C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
RAK Tomáš C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
ŘÍHA Martin C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
KUNA Václav C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
BUSTA Jan C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
KRATOCHVÍL Martin C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
MAŠEK Jan C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
PŘÍHODA Matouš C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
HEGER Tomáš C1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
HEGER Vojtěch C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
JÁNĚ Michal C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
LHOTA Kryštof C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
NOVOTNÝ Petr C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
BUCHTEL Martin C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
JORDÁN František C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
BUSTA Jan C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
KRÁL Adam C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
KARÁSEK Petr C1M HEAT 29.08.2020 14:20:17

C1W

SATKOVÁ Gabriela C1W FINALE-A 30.08.2020 00:56:19
SATKOVÁ Gabriela C1W HEAT 30.08.2020 00:56:19
ERLOVÁ Natálie C1W FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
SAMKOVÁ Olga C1W FINALE-A 30.08.2020 00:04:20
SAMKOVÁ Olga C1W FINALE-A 30.08.2020 00:04:20
JANU Veronika C1W FINALE-A 30.08.2020 00:04:20
DOLEŽALOVÁ Bára C1W FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
RETKOVÁ Anna C1W FINALE-B 30.08.2020 00:04:20
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W HEAT 29.08.2020 18:52:18
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W HEAT 29.08.2020 18:52:18
ERLOVÁ Natálie C1W HEAT 29.08.2020 18:52:18
JANU Veronika C1W HEAT 29.08.2020 18:52:18
DOLEŽALOVÁ Bára C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
FIŠEROVÁ Tereza C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
MATULKOVÁ Jana C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
KNEBLOVÁ Klára C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
SATKOVÁ Martina C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
ŘÍHOVÁ Eva C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
SAMKOVÁ Olga C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
VRBOVÁ Marie C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
RETKOVÁ Anna C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
KNEBLOVÁ Tereza C1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
VRBOVÁ Marie C1W FINALE-B 29.08.2020 16:00:19
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W FINALE-B 29.08.2020 14:20:18
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
JANU Veronika C1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 29.08.2020 14:20:17
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
KNEBLOVÁ Klára C1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-B 29.08.2020 14:20:17
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-B 29.08.2020 14:20:17
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-B 29.08.2020 14:20:17

C2M

Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M FINALE-A 30.08.2020 00:04:20
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M HEAT 29.08.2020 14:20:18
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M HEAT 29.08.2020 14:20:17
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-A 29.08.2020 14:20:17

K1M

MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
KUDRNA Josef K1M HEAT 30.08.2020 00:04:20
KRATOCHVÍL Martin K1M HEAT 29.08.2020 18:52:18
PRSKAVEC Jiří K1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
HRADÍLEK Vavřinec K1M HEAT 29.08.2020 18:52:17
SEMERÁD Adam K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
ORNST Zdeněk K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
VENC Štěpán K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
PÍPAL Zbayněk K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
KUDRNA Josef K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
BÍZEK Marek K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
HALA Jiří K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
FRENCL Josef K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
CUBR Filip K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:25
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
BUCHTEL Michal K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
POHANKA Vít K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
BUCHTEL Martin K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
BÁRTA Jan K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
MATĚJKA Michael K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
ZAJÍC Ondřej K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
SEMERÁD Adam K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
HALA Jiří K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
KRATOCHVÍL Martin K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
MASLAŇÁK Tomáš K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
MAIKRANZ Alexandr K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
FRENCL Josef K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
VENC Štěpán K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
BÁRTA Jan K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
BUCHTEL Michal K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
KREJČÍ Jakub K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
ZIMA Tomáš K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
CHMÁTAL Petr K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
CUBR Filip K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
PETŘÍK Matouš K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
POHANKA Vít K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
ORNST Zdeněk K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
TICHÝ Štěpán K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
PŘINDIŠ Vít K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
KUBRIČAN Lukáš K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
BUCHTEL Martin K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
ZEMAN Vojtěch K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
ZIMA Tomáš K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
BÍZEK Marek K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
CVIKL Ondřej K1M HEAT 29.08.2020 14:20:18
KUBRIČAN Lukáš K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
ŽÍŽALA Josef K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
MRÁZEK Jan K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
ROUČA Samuel K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
NOVÁK Matyáš K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
KOŠÍK Michal K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
RUDORFER Martin K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
TUNKA Ondřej K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
PROCHÁZKA Josef K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
VAŠINA Jiří K1M FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
PÍPAL Zbayněk K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
MATĚJKA Michael K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17
VAŠINA Jiří K1M HEAT 29.08.2020 14:20:17

K1W

DELEŽALOVÁ Bára K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
MACHUTOVÁ Iva K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
SATKOVÁ Gabriela K1W FINALE-A 30.08.2020 00:56:19
GALUŠKOVÁ Karolína K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
TESAŘOVÁ Hana K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
VRBOVÁ Alexandra K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
JANU Veronika K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
MRÁZKOVÁ Klára K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
SATKOVÁ Gabriela K1W HEAT 30.08.2020 00:56:19
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 30.08.2020 00:56:19
VRBOVÁ Alexandra K1W HEAT 30.08.2020 00:04:20
BEKOVÁ Kateřina K1W HEAT 30.08.2020 00:04:20
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W HEAT 30.08.2020 00:04:20
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W HEAT 30.08.2020 00:04:20
MACHUTOVÁ Iva K1W HEAT 29.08.2020 19:20:17
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W HEAT 29.08.2020 19:20:17
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W HEAT 29.08.2020 19:20:17
DELEŽALOVÁ Bára K1W HEAT 29.08.2020 19:20:17
JANU Veronika K1W HEAT 29.08.2020 19:20:17
KAŠPAROVÁ Anna K1W HEAT 29.08.2020 19:20:17
MRÁZKOVÁ Klára K1W HEAT 29.08.2020 18:52:18
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
KNEBLOVÁ Klára K1W HEAT 29.08.2020 18:52:17
KNEBLOVÁ Klára K1W FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
GALUŠKOVÁ Bára K1W FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
SAMKOVÁ Olga K1W FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
KAŠPAROVÁ Anna K1W FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 29.08.2020 15:40:24
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 29.08.2020 15:00:19
KNEBLOVÁ Tereza K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
KNEBLOVÁ Tereza K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
SATKOVÁ Martina K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
VAŇKOVÁ Klára K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
RETKOVÁ Anna K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
DUŠKOVÁ Kateřina K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
VALÍKOVÁ Barbora K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:18
TESAŘOVÁ Hana K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
GALUŠKOVÁ Bára K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
HILGERTOVÁ Amálie K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W HEAT 29.08.2020 14:20:18
SAMKOVÁ Olga K1W HEAT 29.08.2020 14:20:17
GALUŠKOVÁ Karolína K1W HEAT 29.08.2020 14:20:17
FIŠEROVÁ Tereza K1W HEAT 29.08.2020 14:20:17
FIŠEROVÁ Tereza K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
KARLÍKOVÁ Barbora K1W HEAT 29.08.2020 14:20:17
VOJTOVÁ Veronika K1W HEAT 29.08.2020 14:20:17
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W HEAT 29.08.2020 14:20:17
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 29.08.2020 14:20:17
GALUŠKOVÁ Antonie K1W HEAT 29.08.2020 14:20:17

4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 02.08.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:33
JORDÁN František C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:33
KRÁL Adam C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:33
HEGER Tomáš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:33
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
JORDÁN František C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
HEGER Vojtěch C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
ČIHOVSKÝ Šimon C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
WENDL Denis C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
URBAN Daniel C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
KRATOCHVÍL Lukáš C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
ŘÍHA Martin C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
RAŠNER Karel C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
RAK Tomáš C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:32
URBAN Daniel C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
GEBAS Vítězslav C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:32
INDRUCH Tomáš C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:32
LHOTA Kryštof C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
KRATOCHVÍL Lukáš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:32
ROHAN Lukáš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
GEBAS Vítězslav C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
KARÁSEK Petr C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
KUNA Václav C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
PEŠEK Michal C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
RAK Tomáš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
ŠEDIVÝ Vít C1M HEAT 18.08.2020 10:39:32
RAŠEK Michal C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:32
JÁNĚ Michal C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:31
ŠEDIVÝ Vít C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:31
MAŠEK Jan C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
ŘÍHA Matyáš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:31
LHOTA Matyáš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
INDRUCH Tomáš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:31
GÜRTLER Adam C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:31
HROBSKÝ Milan C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
VĚTROVSKÝ Jan C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
BAIER Matouš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
BAIER Matouš C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:31
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:31
PŘÍHODA Matouš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
PEŠEK Michal C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:31
RAŠNER Karel C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
HEGER Tomáš C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:31
BUCHTEL Martin C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
KAMINSKÝ Jan C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
PŘÍHODA Lukáš C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
URBAN Michal C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:31
ŘÍHA Martin C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:31
POLLERT Jan C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
URBAN Michal C1M HEAT 18.08.2020 10:39:31
WENDL Denis C1M HEAT 18.08.2020 10:39:30
KRATOCHVÍL Martin C1M HEAT 18.08.2020 10:39:30
RAŠEK Michal C1M HEAT 18.08.2020 10:39:30
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:30
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 18.08.2020 10:39:30
ČIHOVSKÝ Šimon C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:30
CHALOUPKA Václav C1M HEAT 18.08.2020 10:39:30
POLLERT Jan C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:30
KUNA Václav C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:30
HROBSKÝ Milan C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:30
KRÁL Adam C1M HEAT 18.08.2020 10:39:30
NOVOTNÝ Petr C1M HEAT 18.08.2020 10:39:30
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:30
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 18.08.2020 10:39:30

C1W

KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
KAŠPAROVÁ Anna C1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
NĚMCOVÁ Marie C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
SAMKOVÁ Olga C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
KNEBLOVÁ Klára C1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
DZIADKOVÁ Zuzana C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
SATKOVÁ Gabriela C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
SATKOVÁ Martina C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
KAŠPAROVÁ Anna C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
VRBOVÁ Marie C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
NĚMCOVÁ Marie C1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
JANU Veronika C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
KNEBLOVÁ Tereza C1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
DOLEŽALOVÁ Bára C1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
SAMKOVÁ Olga C1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
FIŠEROVÁ Tereza C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
RETKOVÁ Anna C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
VRBOVÁ Marie C1W FINALE-B 18.08.2020 11:19:31
SATKOVÁ Gabriela C1W FINALE-A 18.08.2020 11:19:31
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
ŘÍHOVÁ Eva C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 18.08.2020 11:19:31
JANU Veronika C1W FINALE-B 18.08.2020 11:19:31
DOLEŽALOVÁ Bára C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 18.08.2020 11:19:31
JANČOVÁ Monika C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
MATULKOVÁ Jana C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 18.08.2020 11:19:31
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-A 18.08.2020 11:19:31
RETKOVÁ Anna C1W FINALE-B 18.08.2020 11:19:31
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31
KNEBLOVÁ Klára C1W HEAT 18.08.2020 11:19:31

C2M

Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M HEAT 18.08.2020 11:23:31
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M HEAT 18.08.2020 11:23:31
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-A 18.08.2020 11:23:31

C2X

Drábek Matyáš-Samková Olga C2X FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
Drábek Matyáš-Samková Olga C2X HEAT 18.08.2020 11:23:31

FOR

PRINGENT Camille FOR HEAT 18.08.2020 11:23:31
POTOČNÝ Marcel FOR HEAT 18.08.2020 11:23:31
MACEKOVÁ Simona FOR HEAT 18.08.2020 11:23:31

K1M

ZAJÍC Ondřej K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
TUNKA Ondřej K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
MAIKRANZ Alexandr K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
ROUČA Samuel K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
SEMERÁD Adam K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
PŘINDIŠ Vít K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
ŽÍŽALA Josef K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
TICHÝ Štěpán K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
BOHATÝ Karel K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:32
KREJČÍ Jakub K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
KOŠÍK Michal K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
ZEMAN Vojtěch K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
MRÁZEK Jakub K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
BUCHTEL Martin K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
ROUSEK Tomáš K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
MRÁZEK Jan K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
FRENCL Josef K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
ZIMA Tomáš K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
FRENCL Josef K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
RUDORFER Martin K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
VAŠINA Jiří K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:32
BÁRTA Jan K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:32
CUBR Filip K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
BÁRTA Jan K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:32
BÍZEK Marek K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
HALA Jiří K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
PÍPAL Zbayněk K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
NOVÁK Matyáš K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:32
PRSKAVEC Jiří K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
VENC Štěpán K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
MATĚJKA Michael K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:32
KUDRNA Josef K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
BUCHTEL Martin K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
VENC Štěpán K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:32
PETŘÍK Matouš K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
KRATOCHVÍL Martin K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
CUBR Filip K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:32
HRADÍLEK Vavřinec K1M HEAT 18.08.2020 12:19:32
CVIKL Ondřej K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
PÍPAL Zbayněk K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:31
ORNST Zdeněk K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
ROUSEK Tomáš K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
BUCHTEL Michal K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
HALA Jiří K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:31
KRATOCHVÍL Martin K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
MATĚJKA Michael K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
POHANKA Vít K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
PROCHÁZKA Josef K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
ZIMA Tomáš K1M FINALE-A 18.08.2020 12:19:31
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
VAŠINA Jiří K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
POHANKA Vít K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
CHMÁTAL Petr K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
BÍZEK Marek K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
KUDRNA Josef K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
TUNKA Ondřej K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
BOHATÝ Karel K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
MASLAŇÁK Tomáš K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
SEMERÁD Adam K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
BUCHTEL Michal K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 18.08.2020 12:19:31
ORNST Zdeněk K1M HEAT 18.08.2020 12:19:31

K1W

TESAŘOVÁ Hana K1W FINALE-B 18.08.2020 11:27:32
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W HEAT 18.08.2020 11:27:32
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 18.08.2020 11:27:32
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 18.08.2020 11:27:32
SATKOVÁ Gabriela K1W HEAT 18.08.2020 11:27:32
SAMKOVÁ Olga K1W HEAT 18.08.2020 11:27:31
KARLÍKOVÁ Barbora K1W HEAT 18.08.2020 11:27:31
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W HEAT 18.08.2020 11:27:31
SATKOVÁ Martina K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
DUŠKOVÁ Kateřina K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
HILGERTOVÁ Amálie K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
KNEBLOVÁ Klára K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:32
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:32
RETKOVÁ Anna K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
VOJTOVÁ Veronika K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:32
SATKOVÁ Gabriela K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:32
SAMKOVÁ Olga K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:32
KNEBLOVÁ Tereza K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:32
GALUŠKOVÁ Bára K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:32
KNEBLOVÁ Tereza K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
VAŇKOVÁ Klára K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
MACHUTOVÁ Iva K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:32
KAŠPAROVÁ Anna K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
MRÁZKOVÁ Klára K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:32
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:32
GALUŠKOVÁ Karolína K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:32
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:32
DELEŽALOVÁ Bára K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:32
DELEŽALOVÁ Bára K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
KAŠPAROVÁ Anna K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:32
GALUŠKOVÁ Karolína K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
GALUŠKOVÁ Bára K1W HEAT 18.08.2020 11:23:32
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
TESAŘOVÁ Hana K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
KNEBLOVÁ Klára K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
BEKOVÁ Kateřina K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 18.08.2020 11:23:31
MRÁZKOVÁ Klára K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
DUŠKOVÁ Michala K1W FINALE-B 18.08.2020 11:23:31
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
DUŠKOVÁ Michala K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
VALÍKOVÁ Barbora K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
GALUŠKOVÁ Antonie K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31
MACHUTOVÁ Iva K1W HEAT 18.08.2020 11:23:31

3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod , 01.08.2020

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

BAIER Matouš C1M FINALE-B 01.08.2020 15:42:17
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M FINALE-B 01.08.2020 15:42:17
ČIHOVSKÝ Šimon C1M FINALE-B 01.08.2020 15:42:17
POLLERT Jan C1M FINALE-B 01.08.2020 15:42:17
KRATOCHVÍL Lukáš C1M FINALE-B 01.08.2020 15:42:17
INDRUCH Tomáš C1M FINALE-B 01.08.2020 15:38:17
ŠEDIVÝ Vít C1M FINALE-B 01.08.2020 15:38:17
URBAN Michal C1M FINALE-B 01.08.2020 15:38:17
GÜRTLER Adam C1M FINALE-B 01.08.2020 15:38:17
WENDL Denis C1M FINALE-B 01.08.2020 15:34:17
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 01.08.2020 15:34:17
PEŠEK Michal C1M FINALE-B 01.08.2020 15:34:17
RAŠEK Michal C1M FINALE-B 01.08.2020 15:34:17
PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 01.08.2020 15:34:17
RAŠNER Karel C1M FINALE-B 01.08.2020 15:30:17
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 01.08.2020 15:30:17
URBAN Daniel C1M FINALE-B 01.08.2020 15:30:17
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-B 01.08.2020 15:30:17
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 01.08.2020 15:30:17
HROBSKÝ Milan C1M FINALE-B 01.08.2020 15:26:17
KRÁL Adam C1M FINALE-B 01.08.2020 15:26:17
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 01.08.2020 15:26:16
JORDÁN František C1M FINALE-B 01.08.2020 15:26:16
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-B 01.08.2020 15:22:17
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 01.08.2020 15:22:17
KUNA Václav C1M FINALE-B 01.08.2020 15:22:17
ŘÍHA Martin C1M FINALE-B 01.08.2020 15:22:17
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 01.08.2020 14:14:16
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 01.08.2020 14:10:16
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 01.08.2020 14:10:16
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 01.08.2020 14:10:16
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 01.08.2020 14:06:16
GEBAS Vítězslav C1M FINALE-A 01.08.2020 14:06:16
RAK Tomáš C1M FINALE-A 01.08.2020 14:02:16
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-A 01.08.2020 14:02:16
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-A 01.08.2020 14:02:16
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 01.08.2020 13:58:16
ROHAN Lukáš C1M HEAT 01.08.2020 10:58:15
LHOTA Matyáš C1M HEAT 01.08.2020 10:58:15
GEBAS Vítězslav C1M HEAT 01.08.2020 10:58:15
VĚTROVSKÝ Jan C1M HEAT 01.08.2020 10:54:15
HEGER Vojtěch C1M HEAT 01.08.2020 10:54:15
CHALOUPKA Václav C1M HEAT 01.08.2020 10:54:15
JÁNĚ Michal C1M HEAT 01.08.2020 10:54:15
RAK Tomáš C1M HEAT 01.08.2020 10:50:14
PŘÍHODA Matouš C1M HEAT 01.08.2020 10:50:14
HEGER Tomáš C1M HEAT 01.08.2020 10:50:14
ŘÍHA Martin C1M HEAT 01.08.2020 10:50:14
KUNA Václav C1M HEAT 01.08.2020 10:46:14
NOVOTNÝ Petr C1M HEAT 01.08.2020 10:46:14
KARÁSEK Petr C1M HEAT 01.08.2020 10:46:14
KAMINSKÝ Jan C1M HEAT 01.08.2020 10:42:14
JORDÁN František C1M HEAT 01.08.2020 10:42:14
MAŠEK Jan C1M HEAT 01.08.2020 10:42:14
HROBSKÝ Milan C1M HEAT 01.08.2020 10:42:14
KRÁL Adam C1M HEAT 01.08.2020 10:38:14
LHOTA Kryštof C1M HEAT 01.08.2020 10:38:14
KRATOCHVÍL Martin C1M HEAT 01.08.2020 10:38:14
URBAN Daniel C1M HEAT 01.08.2020 10:38:14
BUCHTEL Martin C1M HEAT 01.08.2020 10:38:14
RAŠNER Karel C1M HEAT 01.08.2020 10:34:14
RAŠEK Michal C1M HEAT 01.08.2020 10:34:14
PŘÍHODA Lukáš C1M HEAT 01.08.2020 10:30:14
RAŠEK Michal C1M HEAT 01.08.2020 10:30:14
ŘÍHA Matyáš C1M HEAT 01.08.2020 10:30:14
WENDL Denis C1M HEAT 01.08.2020 10:30:14
GÜRTLER Adam C1M HEAT 01.08.2020 10:26:14
URBAN Michal C1M HEAT 01.08.2020 10:26:14
INDRUCH Tomáš C1M HEAT 01.08.2020 10:26:14
ŠEDIVÝ Vít C1M HEAT 01.08.2020 10:22:14
KRATOCHVÍL Lukáš C1M HEAT 01.08.2020 10:22:14
POLLERT Jan C1M HEAT 01.08.2020 10:22:14
ČIHOVSKÝ Šimon C1M HEAT 01.08.2020 10:22:14
BAIER Matouš C1M HEAT 01.08.2020 10:18:14
VĚTROVSKÝ Tomáš C1M HEAT 01.08.2020 10:18:14

C1W

KNEBLOVÁ Klára C1W FINALE-B 01.08.2020 15:22:17
VRBOVÁ Marie C1W FINALE-B 01.08.2020 15:18:16
KAŠPAROVÁ Anna C1W FINALE-B 01.08.2020 15:18:16
ERLOVÁ Natálie C1W FINALE-B 01.08.2020 15:18:16
RETKOVÁ Anna C1W FINALE-B 01.08.2020 15:14:17
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 01.08.2020 15:14:17
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 01.08.2020 15:14:17
SAMKOVÁ Olga C1W FINALE-B 01.08.2020 15:10:16
JANU Veronika C1W FINALE-B 01.08.2020 15:10:16
NĚMCOVÁ Marie C1W FINALE-B 01.08.2020 15:10:16
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-B 01.08.2020 15:10:16
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 01.08.2020 13:54:16
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 01.08.2020 13:50:16
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 01.08.2020 13:50:16
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 01.08.2020 13:50:16
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 01.08.2020 13:46:16
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 01.08.2020 13:46:16
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-A 01.08.2020 13:42:16
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-A 01.08.2020 13:42:16
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W FINALE-A 01.08.2020 13:42:16
FIŠEROVÁ Tereza C1W HEAT 01.08.2020 10:58:14
KNEBLOVÁ Tereza C1W HEAT 01.08.2020 10:58:14
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W HEAT 01.08.2020 10:46:14
SATKOVÁ Martina C1W HEAT 01.08.2020 10:18:14
ŘÍHOVÁ Eva C1W HEAT 01.08.2020 10:18:14
MATULKOVÁ Jana C1W HEAT 01.08.2020 10:18:14
ŘÍHOVÁ Eva C1W HEAT 01.08.2020 10:18:14
JANČOVÁ Monika C1W HEAT 01.08.2020 10:10:14
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W HEAT 01.08.2020 10:10:14
FREISLEBENOVÁ Patricie C1W HEAT 01.08.2020 10:10:14
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W HEAT 01.08.2020 10:10:14
NĚMCOVÁ Marie C1W HEAT 01.08.2020 10:06:14
SAMKOVÁ Olga C1W HEAT 01.08.2020 10:06:14
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W HEAT 01.08.2020 10:06:14
JANU Veronika C1W HEAT 01.08.2020 10:06:14
DZIADKOVÁ Zuzana C1W HEAT 01.08.2020 10:02:14
ERLOVÁ Natálie C1W HEAT 01.08.2020 10:02:14
RETKOVÁ Anna C1W HEAT 01.08.2020 10:02:14
KAŠPAROVÁ Anna C1W HEAT 01.08.2020 10:02:14
KNEBLOVÁ Klára C1W HEAT 01.08.2020 10:02:14
VRBOVÁ Marie C1W HEAT 01.08.2020 10:02:14
DOLEŽALOVÁ Bára C1W HEAT 01.08.2020 10:02:14

C2M

Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-A 01.08.2020 14:54:16
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M HEAT 01.08.2020 12:18:15

FOR

POTOČNÝ Marcel FOR HEAT 01.08.2020 10:02:14
MACEKOVÁ Simona FOR HEAT 01.08.2020 10:02:14
PRINGENT Camille FOR HEAT 01.08.2020 10:02:14

K1M

SEMERÁD Adam K1M FINALE-B 01.08.2020 16:46:17
VENC Štěpán K1M FINALE-B 01.08.2020 16:46:17
PÍPAL Zbayněk K1M FINALE-B 01.08.2020 16:46:17
KUDRNA Josef K1M FINALE-B 01.08.2020 16:46:17
BÍZEK Marek K1M FINALE-B 01.08.2020 16:46:17
NOVÁK Matyáš K1M FINALE-B 01.08.2020 16:46:17
HALA Jiří K1M FINALE-B 01.08.2020 16:46:17
CUBR Filip K1M FINALE-B 01.08.2020 16:18:17
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 01.08.2020 16:18:17
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 01.08.2020 16:18:17
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 01.08.2020 16:18:17
PROCHÁZKA Josef K1M FINALE-B 01.08.2020 16:14:17
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 01.08.2020 16:14:17
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 01.08.2020 16:14:17
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 01.08.2020 16:14:17
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 01.08.2020 16:14:17
BUCHTEL Michal K1M FINALE-B 01.08.2020 16:10:17
POHANKA Vít K1M FINALE-B 01.08.2020 16:10:17
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 01.08.2020 16:10:17
ZAJÍC Ondřej K1M FINALE-B 01.08.2020 16:10:17
BUCHTEL Martin K1M FINALE-B 01.08.2020 16:10:17
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-B 01.08.2020 16:06:17
MATĚJKA Michael K1M FINALE-B 01.08.2020 16:06:17
ZIMA Tomáš K1M FINALE-B 01.08.2020 16:06:17
VAŠINA Jiří K1M FINALE-B 01.08.2020 16:06:17
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-B 01.08.2020 16:02:17
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 01.08.2020 14:50:16
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 01.08.2020 14:46:16
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 01.08.2020 14:46:16
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-A 01.08.2020 14:46:16
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-A 01.08.2020 14:42:16
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 01.08.2020 14:42:16
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-A 01.08.2020 14:38:16
ORNST Zdeněk K1M FINALE-A 01.08.2020 14:38:16
BÁRTA Jan K1M FINALE-A 01.08.2020 14:38:16
PETŘÍK Matouš K1M FINALE-A 01.08.2020 14:38:16
PŘINDIŠ Vít K1M HEAT 01.08.2020 12:10:15
PRSKAVEC Jiří K1M HEAT 01.08.2020 12:10:15
HRADÍLEK Vavřinec K1M HEAT 01.08.2020 12:10:15
TUNKA Ondřej K1M HEAT 01.08.2020 12:10:15
CVIKL Ondřej K1M HEAT 01.08.2020 12:06:15
ZIMA Tomáš K1M HEAT 01.08.2020 12:06:15
MAIKRANZ Alexandr K1M HEAT 01.08.2020 12:06:15
VAŠINA Jiří K1M HEAT 01.08.2020 12:06:15
MATĚJKA Michael K1M HEAT 01.08.2020 12:02:15
KREJČÍ Jakub K1M HEAT 01.08.2020 12:02:15
BÁRTA Jan K1M HEAT 01.08.2020 12:02:15
ŽÍŽALA Josef K1M HEAT 01.08.2020 12:02:15
BUCHTEL Martin K1M HEAT 01.08.2020 11:58:15
ZAJÍC Ondřej K1M HEAT 01.08.2020 11:58:15
POHANKA Vít K1M HEAT 01.08.2020 11:58:15
MASLAŇÁK Tomáš K1M HEAT 01.08.2020 11:58:15
PETŘÍK Matouš K1M HEAT 01.08.2020 11:54:15
ZEMAN Vojtěch K1M HEAT 01.08.2020 11:54:15
BUCHTEL Michal K1M HEAT 01.08.2020 11:54:15
KOŠÍK Michal K1M HEAT 01.08.2020 11:54:15
CHMÁTAL Petr K1M HEAT 01.08.2020 11:54:15
RUDORFER Martin K1M HEAT 01.08.2020 11:50:15
PROCHÁZKA Josef K1M HEAT 01.08.2020 11:50:15
MRÁZEK Jakub K1M HEAT 01.08.2020 11:50:15
TICHÝ Štěpán K1M HEAT 01.08.2020 11:50:15
MRÁZEK Jan K1M HEAT 01.08.2020 11:46:15
ROUČA Samuel K1M HEAT 01.08.2020 11:46:15
FRENCL Josef K1M HEAT 01.08.2020 11:46:15
CUBR Filip K1M HEAT 01.08.2020 11:46:15
BOHATÝ Karel K1M HEAT 01.08.2020 11:42:15
HALA Jiří K1M HEAT 01.08.2020 11:42:15
KRATOCHVÍL Martin K1M HEAT 01.08.2020 11:42:15
NOVÁK Matyáš K1M HEAT 01.08.2020 11:38:15
BÍZEK Marek K1M HEAT 01.08.2020 11:38:15
KUDRNA Josef K1M HEAT 01.08.2020 11:38:15
PÍPAL Zbayněk K1M HEAT 01.08.2020 11:34:15
VENC Štěpán K1M HEAT 01.08.2020 11:34:15
PÍPAL Zbayněk K1M HEAT 01.08.2020 11:34:15
SEMERÁD Adam K1M HEAT 01.08.2020 11:34:15

K1W

MRÁZKOVÁ Klára K1W FINALE-B 01.08.2020 16:02:17
RUŽIČKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 01.08.2020 16:02:17
MACHUTOVÁ Iva K1W FINALE-B 01.08.2020 15:58:17
GALUŠKOVÁ Bára K1W FINALE-B 01.08.2020 15:58:17
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 01.08.2020 15:58:17
TESAŘOVÁ Hana K1W FINALE-B 01.08.2020 15:58:17
DELEŽALOVÁ Bára K1W FINALE-B 01.08.2020 15:58:17
ČERVENKOVÁ Vanessa K1W FINALE-B 01.08.2020 15:54:17
RETKOVÁ Anna K1W FINALE-B 01.08.2020 15:54:17
SAMKOVÁ Olga K1W FINALE-B 01.08.2020 15:54:17
KAŠPAROVÁ Anna K1W FINALE-B 01.08.2020 15:54:17
ŠVEHLOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 01.08.2020 15:50:17
VAŇKOVÁ Klára K1W F