1. Český pohár v Kayak cross - time trial, 28.04.2024
jméno
lodní kategorie
jízda
nahráno
FOR
FOR
FOR
HEAT-1
29.04.2024 09:41:51
FOR
FOR
HEAT-1
29.04.2024 09:41:51
FOR
FOR
HEAT-1
29.04.2024 09:41:51
FOR
FOR
HEAT-1
29.04.2024 09:14:49
FOR
FOR
HEAT-1
29.04.2024 09:14:49
K1M
NOVÁK Matyáš
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:53
RUDORFER Martin
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:52
BURGER Jáchym
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:52
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:52
KOPEČEK Michal
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:52
TUNKA Ondřej
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:52
KREJČÍ Jakub
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:52
ZVOLSKÝ Kristian Ladislav
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:52
PŘINDIŠ Vít
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:51
BÁRTA Jan
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:32:51
VENC Štěpán
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
PANZER Martin
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
BÍZEK Marek
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
HEGER Jonáš
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
LANGER Filip
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
KUTÍN Filip
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
VONEŠ Jakub
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
FABIAN František
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
ROHAN Lukáš
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
NOVÁK Václav
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
HEGER Vojtěch
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
KRATOCHVÍL Lukáš
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
ŠVEJD Jáchym
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:52
SVOBODA Benjamín
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:29:51
PINKAVA Matyáš
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:26:52
ŠVEJD Jan
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:26:52
UHLÍK Kryštof
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:26:52
VENC Ondřej
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
KRÁL Ondřej
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
SEMERÁD Jakub
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
BAREŠ Hugo
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
NOVÁK Tobiáš
K1M
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
BÍZEK Marek
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
SEMERÁD Adam
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
ZIMA Tomáš
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
TUNKA Ondřej
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
KREJČÍ Jakub
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
NOVÁK Matyáš
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
BURGER Jáchym
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
BÁRTA Jan
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:52
KOPEČEK Michal
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:51
PŘINDIŠ Vít
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:51
RUDORFER Martin
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:20:51
PANZER Martin
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
UHLÍK Kryštof
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
VENC Štěpán
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
VONEŠ Jakub
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
JANČAR Štěpán
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
ROHAN Lukáš
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
KRATOCHVÍL Lukáš
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
ZVOLSKÝ Kristian Ladislav
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
NOVÁK Václav
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
MRÁZEK Jakub
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
HEGER Vojtěch
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
HEGER Jonáš
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
SEMERÁD Jakub
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
ŠVEJD Jáchym
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
LANGER Filip
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:17:51
KUTÍN Filip
K1M
HEAT-1
29.04.2024 10:14:51
FABIAN František
K1M
HEAT-1
29.04.2024 09:32:50
VENC Ondřej
K1M
HEAT-1
29.04.2024 09:32:50
NOVÁK Tobiáš
K1M
HEAT-1
29.04.2024 09:29:50
KRÁL Ondřej
K1M
HEAT-1
29.04.2024 09:29:50
PINKAVA Matyáš
K1M
HEAT-1
29.04.2024 09:29:50
BAREŠ Hugo
K1M
HEAT-1
29.04.2024 09:29:50
ŠVEJD Jan
K1M
HEAT-1
29.04.2024 09:29:50
SVOBODA Benjamín
K1M
HEAT-1
29.04.2024 09:29:50
K1W
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:26:52
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
BEKOVÁ Kateřina
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
SATKOVÁ Martina
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:26:51
VACULOVÁ Lucie
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:52
SAMKOVÁ Olga
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:52
KNEBLOVÁ Tereza
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:52
FABIANOVÁ Anna
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:52
KNEBLOVÁ Klára
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:52
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:52
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:51
RETKOVÁ Anna
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:51
VOJTOVÁ Veronika
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:51
NEKOLNÁ Žofie
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:51
KREMROVÁ Adéla
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:51
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:51
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:23:51
HOJDOVÁ Markéta
K1W
HEAT-2
29.04.2024 10:20:51
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:26:51
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:26:50
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:26:50
VOJTOVÁ Veronika
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:26:50
BEKOVÁ Kateřina
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:26:50
RETKOVÁ Anna
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:23:50
KNEBLOVÁ Tereza
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:23:50
SATKOVÁ Martina
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:23:50
KREMROVÁ Adéla
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:23:50
SAMKOVÁ Olga
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:23:50
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:23:50
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:23:50
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:23:50
NEKOLNÁ Žofie
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:20:50
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:20:50
FABIANOVÁ Anna
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:20:50
HOJDOVÁ Markéta
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:20:50
KNEBLOVÁ Klára
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:17:50
VACULOVÁ Lucie
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:17:50
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:17:50
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
HEAT-1
29.04.2024 09:17:50
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23, 28.04.2024
jméno
lodní kategorie
jízda
nahráno
C1M
KUNA Václav
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:20:50
MALÝ Vojtěch
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:20:50
POLLERT Jan
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:20:49
VENC Ondřej
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:17:50
KVAPIL Matěj
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:14:49
UHLÍK Kryštof
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:14:49
ŘEŽÁBEK Dominik
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:14:49
FABIÁN František
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:14:49
ŠTÝBNAR Matěj
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:14:49
NOVÁK Tobiáš
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:14:49
FRÖHLICH Jáchym
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:14:49
LHOTA Kryštof
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:14:49
BEIER Matouš
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
ČIHOVSKÝ Šimon
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
LESKOVJAN Martin
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
STŘÍLKA Richard
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
HANZEL Jáchym
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
ŠEDIVÝ Vít
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
KUTÍN Filip
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
KARÁSEK Petr
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
RETEK Václav
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
INDRUCH Tomáš
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:11:49
URBAN Daniel
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:08:49
VONEŠ Jakub
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:08:49
INDRUCH Matěj
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:08:49
DRÁBEK Matyáš
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:08:49
ŘÍHA Matyáš
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:08:49
HEGER Jonáš
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:05:49
JIRAS Filip
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:05:49
URBAN Michal
C1M
FINALE-B
29.04.2024 09:05:49
CHALOUPKA Václav
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:38:31
HEGER Vojtěch
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:38:31
KRÁL Adam
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:35:31
KRATOCHVÍL Lukáš
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:35:31
ROHAN Lukáš
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:35:31
VĚTROVSKÝ Jan
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:32:31
LHOTA Matyáš
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:29:31
PRSKAVEC Jiří
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:29:31
VĚTROVSKÝ Tomáš
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:26:31
KRATOCHVÍL Martin
C1M
FINALE-A
28.04.2024 13:26:31
KRÁL Adam
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
DRÁBEK Matyáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
KRATOCHVÍL Lukáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
STŘÍLKA Richard
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
VĚTROVSKÝ Jan
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
LHOTA Matyáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
ŠTÝBNAR Matěj
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
CHALOUPKA Václav
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
KRATOCHVÍL Martin
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
INDRUCH Tomáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
HANZEL Jáchym
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
VONEŠ Jakub
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
JIRAS Filip
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
KVAPIL Matěj
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
ŠEDIVÝ Vít
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
KUTÍN Filip
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
FRÖHLICH Jáchym
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
ŘEŽÁBEK Dominik
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:28
VĚTROVSKÝ Tomáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
HEGER Vojtěch
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
MALÝ Vojtěch
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
FABIÁN František
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
HEGER Jonáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
ROHAN Lukáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
POLLERT Jan
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
URBAN Daniel
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
VENC Ondřej
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
LESKOVJAN Martin
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
KUNA Václav
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
NOVÁK Tobiáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
LHOTA Kryštof
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
BEIER Matouš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
RETEK Václav
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
ČIHOVSKÝ Šimon
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
INDRUCH Matěj
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
ŘÍHA Matyáš
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
KARÁSEK Petr
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
PRSKAVEC Jiří
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
URBAN Michal
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
UHLÍK Kryštof
C1M
HEAT
28.04.2024 11:10:27
C1W
JÍLKOVÁ Pavla
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:05:49
CHROMÁ Nicol
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:05:49
ONDRÁČKOVÁ Barbora
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:05:49
MAROUSKOVÁ Tereza
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:05:49
VACULOVÁ Lucie
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:02:49
LEBEDOVÁ Adéla
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:02:49
VOJTÍKOVÁ Klára
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:02:49
VRBOVÁ Marie
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:02:49
MALÁ Magdalena
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:02:49
NEKOLNÁ Žofie
C1W
FINALE-B
29.04.2024 09:02:49
FABIANOVÁ Anna
C1W
FINALE-B
29.04.2024 08:59:49
ERLOVÁ Natálie
C1W
FINALE-B
29.04.2024 08:59:49
MATULKOVÁ Jana
C1W
FINALE-B
29.04.2024 08:59:49
SATKOVÁ Martina
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:20:31
SATKOVÁ Gabriela
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:20:31
KNEBLOVÁ Tereza
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:17:31
KNEBLOVÁ Klára
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:17:31
ŘÍHOVÁ Eva
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:15:31
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:15:31
KOČÍŘOVÁ Valentýna
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:13:31
MORENOVÁ Adriana
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:10:30
SAMKOVÁ Olga
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:10:30
MOTLOVÁ Andrea
C1W
FINALE-A
28.04.2024 13:07:30
KNEBLOVÁ Tereza
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
KOČÍŘOVÁ Valentýna
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
MOTLOVÁ Andrea
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
SATKOVÁ Gabriela
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
ERLOVÁ Natálie
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
SATKOVÁ Martina
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
NEKOLNÁ Žofie
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
FABIANOVÁ Anna
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
MATULKOVÁ Jana
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
MALÁ Magdalena
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
ŘÍHOVÁ Eva
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
MORENOVÁ Adriana
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
C1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
VRBOVÁ Marie
C1W
HEAT
28.04.2024 09:49:26
VOJTÍKOVÁ Klára
C1W
HEAT
28.04.2024 09:46:26
SAMKOVÁ Olga
C1W
HEAT
28.04.2024 09:46:26
VACULOVÁ Lucie
C1W
HEAT
28.04.2024 09:46:26
HOJDOVÁ Markéta
C1W
HEAT
28.04.2024 09:43:26
LEBEDOVÁ Adéla
C1W
HEAT
28.04.2024 09:43:26
MAROUSKOVÁ Tereza
C1W
HEAT
28.04.2024 09:43:26
ONDRÁČKOVÁ Barbora
C1W
HEAT
28.04.2024 09:40:26
JÍLKOVÁ Pavla
C1W
HEAT
28.04.2024 09:40:26
CHROMÁ Nicol
C1W
HEAT
28.04.2024 09:40:26
KNEBLOVÁ Klára
C1W
HEAT
28.04.2024 09:37:26
FOR
BAREŠ K1M
FOR
HEAT
28.04.2024 09:34:25
DVOŘÁK K1M
FOR
HEAT
28.04.2024 09:31:26
ZWOLINSKA K1Z
FOR
HEAT
28.04.2024 09:31:25
LORENTE K1M
FOR
HEAT
28.04.2024 09:31:25
TRAVE C1M
FOR
HEAT
28.04.2024 09:31:25
HEDWIG C1M
FOR
HEAT
28.04.2024 09:31:25
POLACZIK K1M
FOR
HEAT
28.04.2024 09:31:25
SORIBES K1Z
FOR
HEAT
28.04.2024 09:31:25
OLAZABAL C1Z
FOR
HEAT
28.04.2024 09:31:25
K1M
TICHÝ Štěpán
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:41:51
JANČAR Štěpán
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:41:51
TOMEČEK Adam
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:41:51
ŠVEJD Jáchym
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:41:51
ZVOLSKÝ Kristián
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
FRÖHLICH Jáchym
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
RETEK Toman
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
ŠTÝBNAR Matěj
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
TURNER Karel
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
BRAMBORA Ondřej
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
MRÁZEK Jan
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
GALUŠKA Zdeněk
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
FRENCL Josef
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:38:50
PANZER Martin
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
POHANKA Vít
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
CHMÁTAL Petr
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
JINEK Hugo
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
ROUČA Samuel
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
PETŘÍK Matouš
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
ČERNÍK Štěpán
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
NOVÁK Václav
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
MRÁZEK Jakub
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:35:50
BURGER Jáchym
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:32:50
KOPEČEK Michal
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:32:50
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:32:50
SEMERÁD Adam
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:32:50
NOVÁK Matyáš
K1M
FINALE-B
29.04.2024 09:32:50
PŘINDIŠ Vít
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:20:32
KREJČÍ Jakub
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:17:32
TUNKA Ondřej
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:17:32
BÁRTA Jan
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:14:32
ZIMA Tomáš
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:14:32
RUDORFER Martin
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:11:32
HRADILEK Vavřinec
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:08:32
VENC Štěpán
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:08:32
BÍZEK Marek
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:05:32
ORNST Zdeněk
K1M
FINALE-A
28.04.2024 14:05:32
KREJČÍ Jakub
K1M
HEAT
28.04.2024 12:07:29
PŘINDIŠ Vít
K1M
HEAT
28.04.2024 12:07:29
HRADILEK Vavřinec
K1M
HEAT
28.04.2024 12:07:29
TUNKA Ondřej
K1M
HEAT
28.04.2024 12:04:30
BÁRTA Jan
K1M
HEAT
28.04.2024 12:04:30
RUDORFER Martin
K1M
HEAT
28.04.2024 12:04:30
ZIMA Tomáš
K1M
HEAT
28.04.2024 12:01:29
NOVÁK Matyáš
K1M
HEAT
28.04.2024 12:01:29
SEMERÁD Adam
K1M
HEAT
28.04.2024 12:01:29
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
HEAT
28.04.2024 11:58:29
KOPEČEK Michal
K1M
HEAT
28.04.2024 11:58:29
BÍZEK Marek
K1M
HEAT
28.04.2024 11:58:29
VENC Štěpán
K1M
HEAT
28.04.2024 11:55:29
BURGER Jáchym
K1M
HEAT
28.04.2024 11:55:29
MRÁZEK Jakub
K1M
HEAT
28.04.2024 11:52:29
ORNST Zdeněk
K1M
HEAT
28.04.2024 11:52:29
NOVÁK Václav
K1M
HEAT
28.04.2024 11:52:29
ČERNÍK Štěpán
K1M
HEAT
28.04.2024 11:49:29
PETŘÍK Matouš
K1M
HEAT
28.04.2024 11:49:29
ROUČA Samuel
K1M
HEAT
28.04.2024 11:49:29
JINEK Hugo
K1M
HEAT
28.04.2024 11:46:29
CHMÁTAL Petr
K1M
HEAT
28.04.2024 11:46:29
PANZER Martin
K1M
HEAT
28.04.2024 11:43:29
POHANKA Vít
K1M
HEAT
28.04.2024 11:43:29
FRENCL Josef
K1M
HEAT
28.04.2024 11:43:29
GALUŠKA Zdeněk
K1M
HEAT
28.04.2024 11:40:29
BRAMBORA Ondřej
K1M
HEAT
28.04.2024 11:40:29
MRÁZEK Jan
K1M
HEAT
28.04.2024 11:40:29
TURNER Karel
K1M
HEAT
28.04.2024 11:37:29
VONEŠ Jakub
K1M
HEAT
28.04.2024 11:37:29
RETEK Toman
K1M
HEAT
28.04.2024 11:37:29
ŠTÝBNAR Matěj
K1M
HEAT
28.04.2024 11:34:29
FRÖHLICH Jáchym
K1M
HEAT
28.04.2024 11:34:29
ZVOLSKÝ Kristián
K1M
HEAT
28.04.2024 11:34:29
ŠVEJD Jáchym
K1M
HEAT
28.04.2024 11:31:29
TOMEČEK Adam
K1M
HEAT
28.04.2024 11:31:29
JANČAR Štěpán
K1M
HEAT
28.04.2024 11:31:29
TICHÝ Štěpán
K1M
HEAT
28.04.2024 11:28:28
K1W
MALÁ Magdaléna
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:32:50
JIRASOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:32:50
LEBEDOVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:29:50
TKADLECOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:29:50
RIANTOVÁ Anežka
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:29:50
SAKALOVÁ Magdaléna
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:29:50
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:29:50
SAKALOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:29:50
PAVELKOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:26:50
HAUCKOVÁ Gabriela
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:26:50
MACHUTOVÁ Iva
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:26:50
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:26:50
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:26:50
VACULOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:26:50
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:26:50
FABIANOVÁ Anna
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:23:50
TŮMOVÁ Veronika
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:23:50
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:23:50
NEKOLNÁ Žofie
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:23:50
HOJDOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:20:50
RETKOVÁ Anna
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:20:50
ONDRÁČKOVÁ Barbora
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:20:50
HOJDOVÁ Eliška
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:20:50
ŠVEHLOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:17:50
KREMROVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:17:50
MATULKOVÁ Jana
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:17:50
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:17:50
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:17:50
SATKOVÁ Martina
K1W
FINALE-B
29.04.2024 09:17:50
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:59:32
SATKOVÁ Gabriela
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:59:32
VALÍKOVÁ Barbora
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:56:31
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:56:31
BEKOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:53:32
KNEBLOVÁ Klára
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:50:31
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:50:31
VOJTOVÁ Veronika
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:50:31
NESNÍDALOVÁ Lucie
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:47:32
SAMKOVÁ Olga
K1W
FINALE-A
28.04.2024 13:44:31
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
HEAT
28.04.2024 11:25:28
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
HEAT
28.04.2024 11:25:28
SATKOVÁ Gabriela
K1W
HEAT
28.04.2024 11:25:28
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
HEAT
28.04.2024 11:22:28
NESNÍDALOVÁ Lucie
K1W
HEAT
28.04.2024 11:22:28
VOJTOVÁ Veronika
K1W
HEAT
28.04.2024 11:22:28
SATKOVÁ Martina
K1W
HEAT
28.04.2024 11:19:28
BEKOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
28.04.2024 11:19:28
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
HEAT
28.04.2024 11:19:28
KNEBLOVÁ Tereza
K1W
HEAT
28.04.2024 11:19:28
VALÍKOVÁ Barbora
K1W
HEAT
28.04.2024 11:16:28
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
HEAT
28.04.2024 11:16:28
MATULKOVÁ Jana
K1W
HEAT
28.04.2024 11:13:28
ŠVEHLOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
28.04.2024 11:13:28
SAMKOVÁ Olga
K1W
HEAT
28.04.2024 11:13:28
KREMROVÁ Adéla
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
SAKALOVÁ Magdaléna
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
MALÁ Magdaléna
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
PAVELKOVÁ Markéta
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
LEBEDOVÁ Adéla
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
TŮMOVÁ Veronika
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
MACHUTOVÁ Iva
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
HOJDOVÁ Markéta
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:28
RETKOVÁ Anna
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
TKADLECOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
HAUCKOVÁ Gabriela
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
SAKALOVÁ Markéta
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
VRBOVÁ Marie
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
FABIANOVÁ Anna
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
RIANTOVÁ Anežka
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
KNEBLOVÁ Klára
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
NEKOLNÁ Žofie
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
VACULOVÁ Lucie
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
JIRASOVÁ Klára
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
ONDRÁČKOVÁ Barbora
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
HOJDOVÁ Eliška
K1W
HEAT
28.04.2024 11:10:27
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23, 27.04.2024
jméno
lodní kategorie
jízda
nahráno
C1M
VENC Ondřej
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:16:11
KVAPIL Matěj
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:16:11
UHLÍK Kryštof
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:13:12
ŘEŽÁBEK Dominik
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:13:12
FABIÁN František
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:10:11
ŠTÝBNAR Matěj
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:10:11
FRÖHLICH Jáchym
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:10:11
NOVÁK Tobiáš
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:10:11
LHOTA Kryštof
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:10:11
ČIHOVSKÝ Šimon
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:07:11
BEIER Matouš
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:07:11
LESKOVJAN Martin
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:07:11
STŘÍLKA Richard
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:07:11
HANZEL Jáchym
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:04:11
KUTÍN Filip
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:04:11
ŠEDIVÝ Vít
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:04:11
KARÁSEK Petr
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:01:11
RETEK Václav
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:01:11
INDRUCH Tomáš
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:01:11
URBAN Daniel
C1M
FINALE-B
27.04.2024 15:01:11
VONEŠ Jakub
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:58:11
KUNA Václav
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:58:11
MALÝ Vojtěch
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:55:11
INDRUCH Matěj
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:55:11
ŘÍHA Matyáš
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:55:11
DRÁBEK Matyáš
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:55:11
VĚTROVSKÝ Tomáš
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:52:11
JIRAS Filip
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:52:11
LHOTA Matyáš
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:52:11
URBAN Michal
C1M
FINALE-B
27.04.2024 14:49:11
ROHAN Lukáš
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:43:09
HEGER Vojtěch
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:40:09
CHALOUPKA Václav
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:40:09
PRSKAVEC Jiří
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:37:09
KRATOCHVÍL Lukáš
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:37:09
POLLERT Jan
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:34:09
KRÁL Adam
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:31:09
HEGER Jonáš
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:31:09
VĚTROVSKÝ Jan
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:28:09
KRATOCHVÍL Martin
C1M
FINALE-A
27.04.2024 13:28:09
CHALOUPKA Václav
C1M
HEAT
27.04.2024 10:43:06
PRSKAVEC Jiří
C1M
HEAT
27.04.2024 10:43:06
ROHAN Lukáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:40:06
KRATOCHVÍL Martin
C1M
HEAT
27.04.2024 10:40:06
URBAN Michal
C1M
HEAT
27.04.2024 10:40:05
HEGER Vojtěch
C1M
HEAT
27.04.2024 10:37:05
LHOTA Matyáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:37:05
VĚTROVSKÝ Jan
C1M
HEAT
27.04.2024 10:37:05
KRATOCHVÍL Lukáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:37:05
KRÁL Adam
C1M
HEAT
27.04.2024 10:34:05
JIRAS Filip
C1M
HEAT
27.04.2024 10:34:05
VĚTROVSKÝ Tomáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:34:05
HEGER Jonáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:31:06
DRÁBEK Matyáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:31:05
ŘÍHA Matyáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:31:05
INDRUCH Matěj
C1M
HEAT
27.04.2024 10:28:05
MALÝ Vojtěch
C1M
HEAT
27.04.2024 10:28:05
POLLERT Jan
C1M
HEAT
27.04.2024 10:28:05
KUNA Václav
C1M
HEAT
27.04.2024 10:25:05
VONEŠ Jakub
C1M
HEAT
27.04.2024 10:25:05
URBAN Daniel
C1M
HEAT
27.04.2024 10:25:05
INDRUCH Tomáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:25:05
RETEK Václav
C1M
HEAT
27.04.2024 10:22:05
KARÁSEK Petr
C1M
HEAT
27.04.2024 10:22:05
ŠEDIVÝ Vít
C1M
HEAT
27.04.2024 10:22:05
KUTÍN Filip
C1M
HEAT
27.04.2024 10:19:05
HANZEL Jáchym
C1M
HEAT
27.04.2024 10:19:05
STŘÍLKA Richard
C1M
HEAT
27.04.2024 10:19:05
LESKOVJAN Martin
C1M
HEAT
27.04.2024 10:16:05
ČIHOVSKÝ Šimon
C1M
HEAT
27.04.2024 10:16:05
BEIER Matouš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:16:05
ŠTÝBNAR Matěj
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:05
UHLÍK Kryštof
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:05
ŘEŽÁBEK Dominik
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:05
NOVÁK Tobiáš
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:05
FRÖHLICH Jáchym
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:05
FABIÁN František
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:05
KVAPIL Matěj
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:05
VENC Ondřej
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:05
LHOTA Kryštof
C1M
HEAT
27.04.2024 10:13:04
C1W
VRBOVÁ Marie
C1W
HEAT
27.04.2024 19:43:13
CHROMÁ Nicol
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:49:11
JÍLKOVÁ Pavla
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:49:11
ONDRÁČKOVÁ Barbora
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:49:11
MAROUSKOVÁ Tereza
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:46:10
LEBEDOVÁ Adéla
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:46:10
HOJDOVÁ Markéta
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:43:10
VACULOVÁ Lucie
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:43:10
SAMKOVÁ Olga
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:43:10
VOJTÍKOVÁ Klára
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:43:10
VRBOVÁ Marie
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:40:10
MALÁ Magdalena
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:40:10
NEKOLNÁ Žofie
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:40:10
MOTLOVÁ Andrea
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:37:10
ERLOVÁ Natálie
C1W
FINALE-B
27.04.2024 14:37:10
SATKOVÁ Gabriela
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:22:09
SATKOVÁ Martina
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:22:09
KNEBLOVÁ Klára
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:19:09
KNEBLOVÁ Tereza
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:19:09
ŘÍHOVÁ Eva
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:16:09
MATULKOVÁ Jana
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:13:09
MORENOVÁ Adriana
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:13:09
KOČÍŘOVÁ Valentýna
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:10:09
FABIANOVÁ Anna
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:10:09
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
C1W
FINALE-A
27.04.2024 13:07:09
MALÁ Magdalena
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
NEKOLNÁ Žofie
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
MATULKOVÁ Jana
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
FABIANOVÁ Anna
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
ERLOVÁ Natálie
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
SATKOVÁ Gabriela
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
SATKOVÁ Martina
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
MOTLOVÁ Andrea
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
ŘÍHOVÁ Eva
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
MORENOVÁ Adriana
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
KNEBLOVÁ Tereza
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:05
KOČÍŘOVÁ Valentýna
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:04
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
C1W
HEAT
27.04.2024 10:13:04
VOJTÍKOVÁ Klára
C1W
HEAT
27.04.2024 09:46:04
SAMKOVÁ Olga
C1W
HEAT
27.04.2024 09:46:04
VACULOVÁ Lucie
C1W
HEAT
27.04.2024 09:46:04
HOJDOVÁ Markéta
C1W
HEAT
27.04.2024 09:43:04
LEBEDOVÁ Adéla
C1W
HEAT
27.04.2024 09:43:04
MAROUSKOVÁ Tereza
C1W
HEAT
27.04.2024 09:43:04
ONDRÁČKOVÁ Barbora
C1W
HEAT
27.04.2024 09:40:04
JÍLKOVÁ Pavla
C1W
HEAT
27.04.2024 09:40:04
CHROMÁ Nicol
C1W
HEAT
27.04.2024 09:40:04
KNEBLOVÁ Klára
C1W
HEAT
27.04.2024 09:37:04
FOR
BAREŠ K1M
FOR
HEAT
27.04.2024 09:31:04
DVOŘÁK K1M
FOR
HEAT
27.04.2024 09:31:04
POLACZIK K1M
FOR
HEAT
27.04.2024 09:31:04
LORENTE K1M
FOR
HEAT
27.04.2024 09:31:04
HEDWIG C1M
FOR
HEAT
27.04.2024 09:28:03
ZWOLINSKA K1Z
FOR
HEAT
27.04.2024 09:28:03
OLAZABAL C1Z
FOR
HEAT
27.04.2024 09:28:03
SORIBES K1Z
FOR
HEAT
27.04.2024 09:28:03
TRAVE C1M
FOR
HEAT
27.04.2024 09:28:03
K1M
TICHÝ Štěpán
K1M
FINALE-B
27.04.2024 16:07:13
JANČAR Štěpán
K1M
FINALE-B
27.04.2024 16:04:13
TOMEČEK Adam
K1M
FINALE-B
27.04.2024 16:04:13
ŠVEJD Jáchym
K1M
FINALE-B
27.04.2024 16:04:13
ZVOLSKÝ Kristián
K1M
FINALE-B
27.04.2024 16:04:13
FRÖHLICH Jáchym
K1M
FINALE-B
27.04.2024 16:01:12
ŠTÝBNAR Matěj
K1M
FINALE-B
27.04.2024 16:01:12
RETEK Toman
K1M
FINALE-B
27.04.2024 16:01:12
VONEŠ Jakub
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:58:13
BRAMBORA Ondřej
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:58:13
TURNER Karel
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:58:13
MRÁZEK Jan
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:58:13
GALUŠKA Zdeněk
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:58:13
FRENCL Josef
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:55:12
POHANKA Vít
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:55:12
PANZER Martin
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:55:12
CHMÁTAL Petr
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:55:12
JINEK Hugo
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:52:12
ROUČA Samuel
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:52:12
PETŘÍK Matouš
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:49:13
ČERNÍK Štěpán
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:49:13
NOVÁK Václav
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:49:13
ORNST Zdeněk
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:49:13
MRÁZEK Jakub
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:49:13
BURGER Jáchym
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:46:12
VENC Štěpán
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:46:12
KOPEČEK Michal
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:43:12
HRADILEK Vavřinec
K1M
FINALE-B
27.04.2024 15:43:12
KREJČÍ Jakub
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:22:10
NOVÁK Matyáš
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:22:10
BÁRTA Jan
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:19:10
PŘINDIŠ Vít
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:16:10
TUNKA Ondřej
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:16:10
BÍZEK Marek
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:13:10
RUDORFER Martin
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:13:10
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:10:10
ZIMA Tomáš
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:10:10
SEMERÁD Adam
K1M
FINALE-A
27.04.2024 14:07:10
KREJČÍ Jakub
K1M
HEAT
27.04.2024 12:07:08
PŘINDIŠ Vít
K1M
HEAT
27.04.2024 12:07:08
HRADILEK Vavřinec
K1M
HEAT
27.04.2024 12:07:08
TUNKA Ondřej
K1M
HEAT
27.04.2024 12:04:08
BÁRTA Jan
K1M
HEAT
27.04.2024 12:04:08
RUDORFER Martin
K1M
HEAT
27.04.2024 12:04:08
ZIMA Tomáš
K1M
HEAT
27.04.2024 12:01:08
NOVÁK Matyáš
K1M
HEAT
27.04.2024 12:01:08
SEMERÁD Adam
K1M
HEAT
27.04.2024 12:01:08
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
HEAT
27.04.2024 11:58:08
KOPEČEK Michal
K1M
HEAT
27.04.2024 11:58:08
BÍZEK Marek
K1M
HEAT
27.04.2024 11:58:08
VENC Štěpán
K1M
HEAT
27.04.2024 11:55:08
BURGER Jáchym
K1M
HEAT
27.04.2024 11:55:08
MRÁZEK Jakub
K1M
HEAT
27.04.2024 11:55:08
ORNST Zdeněk
K1M
HEAT
27.04.2024 11:52:07
NOVÁK Václav
K1M
HEAT
27.04.2024 11:52:07
ČERNÍK Štěpán
K1M
HEAT
27.04.2024 11:49:07
PETŘÍK Matouš
K1M
HEAT
27.04.2024 11:49:07
ROUČA Samuel
K1M
HEAT
27.04.2024 11:49:07
JINEK Hugo
K1M
HEAT
27.04.2024 11:46:07
CHMÁTAL Petr
K1M
HEAT
27.04.2024 11:46:07
PANZER Martin
K1M
HEAT
27.04.2024 11:46:07
POHANKA Vít
K1M
HEAT
27.04.2024 11:43:07
FRENCL Josef
K1M
HEAT
27.04.2024 11:43:07
GALUŠKA Zdeněk
K1M
HEAT
27.04.2024 11:43:07
MRÁZEK Jan
K1M
HEAT
27.04.2024 11:40:07
BRAMBORA Ondřej
K1M
HEAT
27.04.2024 11:40:07
TURNER Karel
K1M
HEAT
27.04.2024 11:40:07
VONEŠ Jakub
K1M
HEAT
27.04.2024 11:37:07
RETEK Toman
K1M
HEAT
27.04.2024 11:37:07
ŠTÝBNAR Matěj
K1M
HEAT
27.04.2024 11:37:07
FRÖHLICH Jáchym
K1M
HEAT
27.04.2024 11:34:07
ZVOLSKÝ Kristián
K1M
HEAT
27.04.2024 11:34:07
ŠVEJD Jáchym
K1M
HEAT
27.04.2024 11:34:07
TOMEČEK Adam
K1M
HEAT
27.04.2024 11:31:07
JANČAR Štěpán
K1M
HEAT
27.04.2024 11:31:07
TICHÝ Štěpán
K1M
HEAT
27.04.2024 11:31:07
K1W
MALÁ Magdaléna
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:43:12
JIRASOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:43:12
LEBEDOVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:40:12
TKADLECOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:40:12
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:40:12
RIANTOVÁ Anežka
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:40:12
SAKALOVÁ Magdaléna
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:37:12
SAKALOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:37:12
PAVELKOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:34:12
HAUCKOVÁ Gabriela
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:34:12
MACHUTOVÁ Iva
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:34:12
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:31:12
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:31:12
VACULOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:31:12
FABIANOVÁ Anna
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:31:12
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:31:12
TŮMOVÁ Veronika
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:28:12
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:28:12
NEKOLNÁ Žofie
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:28:12
HOJDOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:25:12
RETKOVÁ Anna
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:25:12
ONDRÁČKOVÁ Barbora
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:25:11
HOJDOVÁ Eliška
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:22:11
KREMROVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:22:11
SAMKOVÁ Olga
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:22:11
ŠVEHLOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:19:11
KNEBLOVÁ Tereza
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:19:11
MATULKOVÁ Jana
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:19:11
VOJTOVÁ Veronika
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:19:11
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
FINALE-B
27.04.2024 15:19:11
NESNÍDALOVÁ Lucie
K1W
FINALE-A
27.04.2024 14:01:10
SATKOVÁ Gabriela
K1W
FINALE-A
27.04.2024 14:01:10
SATKOVÁ Martina
K1W
FINALE-A
27.04.2024 13:58:10
VALÍKOVÁ Barbora
K1W
FINALE-A
27.04.2024 13:58:10
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
FINALE-A
27.04.2024 13:55:10
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
FINALE-A
27.04.2024 13:55:10
KNEBLOVÁ Klára
K1W
FINALE-A
27.04.2024 13:52:10
BEKOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-A
27.04.2024 13:52:10
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
FINALE-A
27.04.2024 13:49:09
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
FINALE-A
27.04.2024 13:49:09
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
HEAT
27.04.2024 11:28:07
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
HEAT
27.04.2024 11:25:07
SATKOVÁ Gabriela
K1W
HEAT
27.04.2024 11:25:07
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
HEAT
27.04.2024 11:25:07
NESNÍDALOVÁ Lucie
K1W
HEAT
27.04.2024 11:22:07
VOJTOVÁ Veronika
K1W
HEAT
27.04.2024 11:22:07
SATKOVÁ Martina
K1W
HEAT
27.04.2024 11:22:07
BEKOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
27.04.2024 11:19:07
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
HEAT
27.04.2024 11:19:07
KNEBLOVÁ Tereza
K1W
HEAT
27.04.2024 11:16:06
VALÍKOVÁ Barbora
K1W
HEAT
27.04.2024 11:16:06
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
HEAT
27.04.2024 11:16:06
MATULKOVÁ Jana
K1W
HEAT
27.04.2024 11:13:06
ŠVEHLOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
27.04.2024 11:13:06
SAMKOVÁ Olga
K1W
HEAT
27.04.2024 11:13:06
HOJDOVÁ Eliška
K1W
HEAT
27.04.2024 11:10:06
KREMROVÁ Adéla
K1W
HEAT
27.04.2024 11:10:06
ONDRÁČKOVÁ Barbora
K1W
HEAT
27.04.2024 11:10:06
RETKOVÁ Anna
K1W
HEAT
27.04.2024 11:10:06
HOJDOVÁ Markéta
K1W
HEAT
27.04.2024 11:07:06
NEKOLNÁ Žofie
K1W
HEAT
27.04.2024 11:07:06
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
HEAT
27.04.2024 11:04:06
TŮMOVÁ Veronika
K1W
HEAT
27.04.2024 11:04:06
FABIANOVÁ Anna
K1W
HEAT
27.04.2024 11:04:06
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
HEAT
27.04.2024 11:01:06
VACULOVÁ Lucie
K1W
HEAT
27.04.2024 11:01:06
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
HEAT
27.04.2024 11:01:06
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
HEAT
27.04.2024 11:01:06
MACHUTOVÁ Iva
K1W
HEAT
27.04.2024 10:58:06
HAUCKOVÁ Gabriela
K1W
HEAT
27.04.2024 10:58:06
KNEBLOVÁ Klára
K1W
HEAT
27.04.2024 10:58:06
PAVELKOVÁ Markéta
K1W
HEAT
27.04.2024 10:55:06
SAKALOVÁ Markéta
K1W
HEAT
27.04.2024 10:55:06
SAKALOVÁ Magdaléna
K1W
HEAT
27.04.2024 10:55:06
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
K1W
HEAT
27.04.2024 10:52:06
RIANTOVÁ Anežka
K1W
HEAT
27.04.2024 10:52:06
VRBOVÁ Marie
K1W
HEAT
27.04.2024 10:52:06
TKADLECOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
27.04.2024 10:49:06
LEBEDOVÁ Adéla
K1W
HEAT
27.04.2024 10:49:06
JIRASOVÁ Klára
K1W
HEAT
27.04.2024 10:49:06
MALÁ Magdaléna
K1W
HEAT
27.04.2024 10:46:06
2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá, 21.04.2024
jméno
lodní kategorie
jízda
nahráno
C1M
LHOTA Matyáš
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
MALÝ Vojtěch
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
DRÁBEK Matyáš
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
VĚTROVSKÝ Tomáš
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
JIRAS Filip
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:58:52
INDRUCH Matěj
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:58:52
ŘÍHA Matyáš
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:58:52
POLLERT Jan
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:55:53
PRSKAVEC Jiří
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:28:52
ROHAN Lukáš
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:28:52
VENC Ondřej
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:25:52
URBAN Michal
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:25:52
HEGER Vojtěch
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:25:52
KRATOCHVÍL Lukáš
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:25:52
KUNA Václav
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:25:52
HEGER Jonáš
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:25:52
VĚTROVSKÝ Jan
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:25:52
KVAPIL Matěj
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:22:52
UHLÍK Kryštof
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:19:52
ŘEŽÁBEK Dominik
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:19:52
FABIÁN František
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:19:52
ŠTÝBNAR Matěj
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:16:52
VONEŠ Jakub
C1M
FINALE-B
21.04.2024 15:16:52
CHALOUPKA Václav
C1M
FINALE-A
21.04.2024 15:01:52
LHOTA Kryštof
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
VENC Ondřej
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
HEGER Vojtěch
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KRATOCHVÍL Lukáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ŠTÝBNAR Matěj
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
VONEŠ Jakub
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
LESKOVJAN Martin
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
PRSKAVEC Jiří
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
URBAN Daniel
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ŘEŽÁBEK Dominik
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
VĚTROVSKÝ Jan
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
HEGER Jonáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ČIHOVSKÝ Šimon
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
FABIÁN František
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
CHALOUPKA Václav
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
JIRAS Filip
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
STŘÍLKA Richard
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KARÁSEK Petr
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
INDRUCH Tomáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KRATOCHVÍL Martin
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
LHOTA Matyáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
POLLERT Jan
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KUTÍN Filip
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ŘÍHA Matyáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
URBAN Michal
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
HANZEL Jáchym
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ROHAN Lukáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
INDRUCH Matěj
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
DRÁBEK Matyáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KRÁL Adam
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
FRÖHLICH Jáchym
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
NOVÁK Tobiáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
MALÝ Vojtěch
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
RETEK Václav
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
VĚTROVSKÝ Tomáš
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
UHLÍK Kryštof
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KVAPIL Matěj
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KUNA Václav
C1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
C1W
ONDRÁČKOVÁ Barbora
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
CHROMÁ Nicol
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
JÍLKOVÁ Pavla
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
MAROUSKOVÁ Tereza
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:52:53
MALÁ Magdalena
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:49:53
VOJTÍKOVÁ Klára
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:49:53
LEBEDOVÁ Adéla
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:49:52
VRBOVÁ Marie
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:49:52
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:49:52
VACULOVÁ Lucie
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:49:52
NEKOLNÁ Žofie
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:49:52
KOČÍŘOVÁ Valentýna
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:46:53
MOTLOVÁ Andrea
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:46:52
FABIANOVÁ Anna
C1W
FINALE-B
21.04.2024 15:46:52
SATKOVÁ Gabriela
C1W
FINALE-A
21.04.2024 15:25:52
SATKOVÁ Martina
C1W
FINALE-A
21.04.2024 15:22:52
KNEBLOVÁ Tereza
C1W
FINALE-A
21.04.2024 15:22:52
MATULKOVÁ Jana
C1W
FINALE-A
21.04.2024 15:22:52
KNEBLOVÁ Klára
C1W
FINALE-A
21.04.2024 15:22:52
ŘÍHOVÁ Eva
C1W
FINALE-A
21.04.2024 15:19:52
MORENOVÁ Adriana
C1W
FINALE-A
21.04.2024 15:19:52
SAMKOVÁ Olga
C1W
FINALE-A
21.04.2024 15:16:52
MATULKOVÁ Jana
C1W
HEAT
21.04.2024 12:22:49
MATULKOVÁ Jana
C1W
HEAT
21.04.2024 12:19:49
SATKOVÁ Martina
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
FABIANOVÁ Anna
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KOČÍŘOVÁ Valentýna
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KNEBLOVÁ Tereza
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
SATKOVÁ Gabriela
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ŘÍHOVÁ Eva
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
MATULKOVÁ Jana
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ERLOVÁ Natálie
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
MOTLOVÁ Andrea
C1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
NEKOLNÁ Žofie
C1W
HEAT
21.04.2024 09:52:46
MALÁ Magdalena
C1W
HEAT
21.04.2024 09:49:46
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
C1W
HEAT
21.04.2024 09:49:46
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
C1W
HEAT
21.04.2024 09:49:46
VRBOVÁ Marie
C1W
HEAT
21.04.2024 09:46:46
VOJTÍKOVÁ Klára
C1W
HEAT
21.04.2024 09:46:46
SAMKOVÁ Olga
C1W
HEAT
21.04.2024 09:46:46
VACULOVÁ Lucie
C1W
HEAT
21.04.2024 09:43:46
HOJDOVÁ Markéta
C1W
HEAT
21.04.2024 09:43:46
ONDRÁČKOVÁ Barbora
C1W
HEAT
21.04.2024 09:43:46
CHROMÁ Nicol
C1W
HEAT
21.04.2024 09:43:46
JÍLKOVÁ Pavla
C1W
HEAT
21.04.2024 09:43:46
LEBEDOVÁ Adéla
C1W
HEAT
21.04.2024 09:43:46
MAROUSKOVÁ Tereza
C1W
HEAT
21.04.2024 09:43:46
KNEBLOVÁ Klára
C1W
HEAT
21.04.2024 09:37:45
FOR
DOLEŽAL Vít
FOR
HEAT
21.04.2024 09:37:45
GORECKÝ Petr
FOR
HEAT
21.04.2024 09:37:45
MILYAN Daniel
FOR
HEAT
21.04.2024 09:37:45
KLIMEŠ Vít
FOR
HEAT
21.04.2024 09:37:45
KOVÁRNÍK Matěj
FOR
HEAT
21.04.2024 09:37:45
K1M
TICHÝ Štěpán
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:25:54
JANČAR Štěpán
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:25:54
TOMEČEK Adam
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:25:54
ŠVEJD Jáchym
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:25:54
ZVOLSKÝ Kristián
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:22:54
FRÖHLICH Jáchym
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:22:54
ŠTÝBNAR Matěj
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:22:54
RETEK Toman
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:19:54
VONEŠ Jakub
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:19:54
BRAMBORA Ondřej
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:19:54
MRÁZEK Jan
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:16:54
GALUŠKA Zdeněk
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:16:54
FRENCL Josef
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:16:54
POHANKA Vít
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:16:54
PANZER Martin
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:13:54
CHMÁTAL Petr
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:13:54
JINEK Hugo
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:13:54
ROUČA Samuel
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:13:54
ČERNÍK Štěpán
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:13:54
PETŘÍK Matouš
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:13:54
NOVÁK Václav
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:10:54
ORNST Zdeněk
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:07:54
MRÁZEK Jakub
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:04:54
BURGER Jáchym
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:04:54
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
FINALE-B
21.04.2024 16:04:54
PŘINDIŠ Vít
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:46:52
KREJČÍ Jakub
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:46:52
BÁRTA Jan
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:46:52
BÍZEK Marek
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:43:53
MASLAŇÁK Tomáš
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:43:52
TUNKA Ondřej
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:43:52
ZIMA Tomáš
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:40:52
CAPALINI Daniel
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:40:52
VENC Štěpán
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:40:52
KOPEČEK Michal
K1M
FINALE-A
21.04.2024 15:37:52
BÁRTA Jan
K1M
HEAT
21.04.2024 12:16:49
ZIMA Tomáš
K1M
HEAT
21.04.2024 12:16:49
KREJČÍ Jakub
K1M
HEAT
21.04.2024 12:10:49
PŘINDIŠ Vít
K1M
HEAT
21.04.2024 12:07:49
HRADILEK Vavřinec
K1M
HEAT
21.04.2024 12:07:49
TUNKA Ondřej
K1M
HEAT
21.04.2024 12:04:49
BÁRTA Jan
K1M
HEAT
21.04.2024 12:04:49
RUDORFER Martin
K1M
HEAT
21.04.2024 12:04:49
NOVÁK Matyáš
K1M
HEAT
21.04.2024 12:01:49
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
HEAT
21.04.2024 12:01:49
SEMERÁD Adam
K1M
HEAT
21.04.2024 12:01:49
KOPEČEK Michal
K1M
HEAT
21.04.2024 11:58:49
BÍZEK Marek
K1M
HEAT
21.04.2024 11:58:49
VENC Štěpán
K1M
HEAT
21.04.2024 11:55:49
BURGER Jáchym
K1M
HEAT
21.04.2024 11:55:49
MRÁZEK Jakub
K1M
HEAT
21.04.2024 11:55:49
CAPALINI Daniel
K1M
HEAT
21.04.2024 11:52:49
ORNST Zdeněk
K1M
HEAT
21.04.2024 11:52:49
NOVÁK Václav
K1M
HEAT
21.04.2024 11:49:49
ČERNÍK Štěpán
K1M
HEAT
21.04.2024 11:49:49
PETŘÍK Matouš
K1M
HEAT
21.04.2024 11:49:49
ROUČA Samuel
K1M
HEAT
21.04.2024 11:46:49
JINEK Hugo
K1M
HEAT
21.04.2024 11:46:49
CHMÁTAL Petr
K1M
HEAT
21.04.2024 11:46:49
MASLAŇÁK Tomáš
K1M
HEAT
21.04.2024 11:46:49
FRENCL Josef
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:49
BRAMBORA Ondřej
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
JANČAR Štěpán
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ZVOLSKÝ Kristián
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ŠTÝBNAR Matěj
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
MRÁZEK Jan
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
GALUŠKA Zdeněk
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ŠVEJD Jáchym
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
PANZER Martin
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
FRÖHLICH Jáchym
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
TURNER Karel
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
TICHÝ Štěpán
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
RETEK Toman
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
POHANKA Vít
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
TOMEČEK Adam
K1M
HEAT
21.04.2024 11:43:48
K1W
LEBEDOVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
21.04.2024 16:10:54
MALÁ Magdaléna
K1W
FINALE-B
21.04.2024 16:10:54
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
21.04.2024 16:01:54
SAKALOVÁ Magdaléna
K1W
FINALE-B
21.04.2024 16:01:54
SAKALOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
PAVELKOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
HAUCKOVÁ Gabriela
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
MACHUTOVÁ Iva
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:58:53
TKADLECOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:55:53
RIANTOVÁ Anežka
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:52:53
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:43:53
VACULOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:43:53
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:43:53
FABIANOVÁ Anna
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:40:53
TŮMOVÁ Veronika
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:40:53
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:40:53
NEKOLNÁ Žofie
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:37:52
HOJDOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:37:52
RETKOVÁ Anna
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:37:52
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:37:52
SATKOVÁ Gabriela
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:37:52
ONDRÁČKOVÁ Barbora
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:34:52
HOJDOVÁ Eliška
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:34:52
KREMROVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:34:52
ŠVEHLOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:34:52
VOJTOVÁ Veronika
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:34:52
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:34:52
BEKOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:34:52
MATULKOVÁ Jana
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:31:52
KNEBLOVÁ Tereza
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:31:52
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:31:52
SAMKOVÁ Olga
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:31:52
VALÍKOVÁ Barbora
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:31:52
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:28:52
NESNÍDALOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
21.04.2024 15:28:52
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:28:52
KNEBLOVÁ Klára
K1W
FINALE-A
21.04.2024 15:28:52
PAVELKOVÁ Markéta
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ONDRÁČKOVÁ Barbora
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
BEKOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
SATKOVÁ Gabriela
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KNEBLOVÁ Tereza
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
SAMKOVÁ Olga
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
HAUCKOVÁ Gabriela
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
NEKOLNÁ Žofie
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
MACHUTOVÁ Iva
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
RETKOVÁ Anna
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KNEBLOVÁ Klára
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
SATKOVÁ Martina
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
NESNÍDALOVÁ Lucie
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ŠVEHLOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
TŮMOVÁ Veronika
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
MATULKOVÁ Jana
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
SAKALOVÁ Magdaléna
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
LEBEDOVÁ Adéla
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
TKADLECOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
MALÁ Magdaléna
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
VOJTOVÁ Veronika
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
VALÍKOVÁ Barbora
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
RIANTOVÁ Anežka
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
SAKALOVÁ Markéta
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
HOJDOVÁ Eliška
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KREMROVÁ Adéla
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
JIRASOVÁ Klára
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
FABIANOVÁ Anna
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
VACULOVÁ Lucie
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
HOJDOVÁ Markéta
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
HEAT
21.04.2024 11:43:48
1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23, 20.04.2024
jméno
lodní kategorie
jízda
nahráno
C1M
ČIHOVSKÝ Šimon
C1M
FINALE-B
20.04.2024 16:25:33
VENC Ondřej
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:22:31
KVAPIL Matěj
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:22:31
UHLÍK Kryštof
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:19:31
ŘEŽÁBEK Dominik
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:19:31
FABIÁN František
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:19:31
ŠTÝBNAR Matěj
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:16:31
NOVÁK Tobiáš
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:16:31
FRÖHLICH Jáchym
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:16:31
LHOTA Kryštof
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:13:31
LESKOVJAN Martin
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:13:31
STŘÍLKA Richard
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:10:31
HANZEL Jáchym
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:10:31
KUTÍN Filip
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:10:31
ŠEDIVÝ Vít
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:07:31
KARÁSEK Petr
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:07:31
RETEK Václav
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:07:31
INDRUCH Tomáš
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:04:31
URBAN Daniel
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:04:31
VONEŠ Jakub
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:04:31
POLLERT Jan
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:01:31
MALÝ Vojtěch
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:01:31
INDRUCH Matěj
C1M
FINALE-B
20.04.2024 15:01:31
DRÁBEK Matyáš
C1M
FINALE-B
20.04.2024 14:58:31
ŘÍHA Matyáš
C1M
FINALE-B
20.04.2024 14:58:31
HEGER Jonáš
C1M
FINALE-B
20.04.2024 14:58:31
JIRAS Filip
C1M
FINALE-B
20.04.2024 14:55:31
LHOTA Matyáš
C1M
FINALE-B
20.04.2024 14:55:31
URBAN Michal
C1M
FINALE-B
20.04.2024 14:55:31
PRSKAVEC Jiří
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
VĚTROVSKÝ Tomáš
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
KUNA Václav
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
KRATOCHVÍL Lukáš
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
ROHAN Lukáš
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
VĚTROVSKÝ Jan
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
KRATOCHVÍL Martin
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
KRÁL Adam
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
HEGER Vojtěch
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
CHALOUPKA Václav
C1M
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
CHALOUPKA Václav
C1M
HEAT
20.04.2024 10:46:26
PRSKAVEC Jiří
C1M
HEAT
20.04.2024 10:43:26
ROHAN Lukáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:43:26
KRATOCHVÍL Martin
C1M
HEAT
20.04.2024 10:43:26
URBAN Michal
C1M
HEAT
20.04.2024 10:40:25
HEGER Vojtěch
C1M
HEAT
20.04.2024 10:40:25
LHOTA Matyáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:40:25
VĚTROVSKÝ Jan
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
KRATOCHVÍL Lukáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
VĚTROVSKÝ Tomáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
KUTÍN Filip
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
DRÁBEK Matyáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
RETEK Václav
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
VONEŠ Jakub
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
UHLÍK Kryštof
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
ŘÍHA Matyáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
NOVÁK Tobiáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
LESKOVJAN Martin
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
STŘÍLKA Richard
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
KVAPIL Matěj
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
INDRUCH Matěj
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
HANZEL Jáchym
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
KRÁL Adam
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
HEGER Jonáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
FRÖHLICH Jáchym
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
ŘEŽÁBEK Dominik
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
ŠEDIVÝ Vít
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
URBAN Daniel
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
ŠTÝBNAR Matěj
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
INDRUCH Tomáš
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
FABIÁN František
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
MALÝ Vojtěch
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
POLLERT Jan
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
VENC Ondřej
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
JIRAS Filip
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
KUNA Václav
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
KARÁSEK Petr
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
LHOTA Kryštof
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
ČIHOVSKÝ Šimon
C1M
HEAT
20.04.2024 10:37:25
C1W
CHROMÁ Nicol
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:52:30
JÍLKOVÁ Pavla
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:49:31
ONDRÁČKOVÁ Barbora
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:49:31
MAROUSKOVÁ Tereza
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:49:31
LEBEDOVÁ Adéla
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:46:31
VACULOVÁ Lucie
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:46:31
SAMKOVÁ Olga
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:46:31
VOJTÍKOVÁ Klára
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:43:30
VRBOVÁ Marie
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:43:30
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:43:30
MALÁ Magdalena
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:40:30
NEKOLNÁ Žofie
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:40:30
FABIANOVÁ Anna
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:40:30
ERLOVÁ Natálie
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:37:30
KOČÍŘOVÁ Valentýna
C1W
FINALE-B
20.04.2024 14:37:30
SATKOVÁ Gabriela
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:55:29
SATKOVÁ Martina
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
KNEBLOVÁ Klára
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
KNEBLOVÁ Tereza
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
ŘÍHOVÁ Eva
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
MOTLOVÁ Andrea
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
MATULKOVÁ Jana
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
MORENOVÁ Adriana
C1W
FINALE-A
20.04.2024 13:52:29
KNEBLOVÁ Tereza
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
SATKOVÁ Martina
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
ERLOVÁ Natálie
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
MATULKOVÁ Jana
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
ŘÍHOVÁ Eva
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
FIŠEROVÁ Tereza
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
KOČÍŘOVÁ Valentýna
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
SATKOVÁ Gabriela
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
MORENOVÁ Adriana
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
FABIANOVÁ Anna
C1W
HEAT
20.04.2024 10:37:25
MOTLOVÁ Andrea
C1W
HEAT
20.04.2024 09:52:24
MALÁ Magdalena
C1W
HEAT
20.04.2024 09:52:24
NEKOLNÁ Žofie
C1W
HEAT
20.04.2024 09:52:24
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
C1W
HEAT
20.04.2024 09:49:24
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
C1W
HEAT
20.04.2024 09:49:24
VRBOVÁ Marie
C1W
HEAT
20.04.2024 09:46:24
VOJTÍKOVÁ Klára
C1W
HEAT
20.04.2024 09:46:24
SAMKOVÁ Olga
C1W
HEAT
20.04.2024 09:46:24
VACULOVÁ Lucie
C1W
HEAT
20.04.2024 09:43:24
HOJDOVÁ Markéta
C1W
HEAT
20.04.2024 09:43:24
LEBEDOVÁ Adéla
C1W
HEAT
20.04.2024 09:43:24
MAROUSKOVÁ Tereza
C1W
HEAT
20.04.2024 09:43:24
ONDRÁČKOVÁ Barbora
C1W
HEAT
20.04.2024 09:43:24
JÍLKOVÁ Pavla
C1W
HEAT
20.04.2024 09:40:24
KNEBLOVÁ Klára
C1W
HEAT
20.04.2024 09:40:24
CHROMÁ Nicol
C1W
HEAT
20.04.2024 09:40:24
FOR
DOLEŽAL Vít
FOR
HEAT
20.04.2024 12:13:28
GORECKÝ Petr
FOR
HEAT
20.04.2024 09:40:24
MILYAN Daniel
FOR
HEAT
20.04.2024 09:40:24
KOVÁRNÍK Matěj
FOR
HEAT
20.04.2024 09:40:24
KLIMEŠ Vít
FOR
HEAT
20.04.2024 09:40:24
K1M
TICHÝ Štěpán
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:22:33
JANČAR Štěpán
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:22:33
TOMEČEK Adam
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:22:33
ŠVEJD Jáchym
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:19:33
ZVOLSKÝ Kristián
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:19:33
FRÖHLICH Jáchym
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:19:33
ŠTÝBNAR Matěj
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:16:33
RETEK Toman
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:16:33
VONEŠ Jakub
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:16:33
TURNER Karel
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:13:33
BRAMBORA Ondřej
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:13:33
MRÁZEK Jan
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:13:33
GALUŠKA Zdeněk
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:10:33
FRENCL Josef
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:10:33
POHANKA Vít
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:10:32
PANZER Martin
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:07:32
CHMÁTAL Petr
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:07:32
JINEK Hugo
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:07:32
ROUČA Samuel
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:04:32
PETŘÍK Matouš
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:04:32
ČERNÍK Štěpán
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:04:32
NOVÁK Václav
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:01:33
ORNST Zdeněk
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:01:33
MRÁZEK Jakub
K1M
FINALE-B
20.04.2024 16:01:33
VENC Štěpán
K1M
FINALE-B
20.04.2024 15:58:32
NOVÁK Matyáš
K1M
FINALE-B
20.04.2024 15:58:32
KOPEČEK Michal
K1M
FINALE-B
20.04.2024 15:58:32
RUDORFER Martin
K1M
FINALE-B
20.04.2024 15:55:32
KREJČÍ Jakub
K1M
FINALE-B
20.04.2024 15:55:32
PŘINDIŠ Vít
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:22:30
TUNKA Ondřej
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:19:30
HRADILEK Vavřinec
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:19:30
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:16:30
BÍZEK Marek
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:16:30
BÁRTA Jan
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:13:30
ZIMA Tomáš
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:13:30
BURGER Jáchym
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:10:30
CAPALINI Daniel
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:07:30
SEMERÁD Adam
K1M
FINALE-A
20.04.2024 14:07:30
KREJČÍ Jakub
K1M
HEAT
20.04.2024 12:10:28
PŘINDIŠ Vít
K1M
HEAT
20.04.2024 12:07:28
HRADILEK Vavřinec
K1M
HEAT
20.04.2024 12:07:28
TUNKA Ondřej
K1M
HEAT
20.04.2024 12:07:28
BÁRTA Jan
K1M
HEAT
20.04.2024 12:04:28
RUDORFER Martin
K1M
HEAT
20.04.2024 12:04:28
ZIMA Tomáš
K1M
HEAT
20.04.2024 12:04:28
NOVÁK Matyáš
K1M
HEAT
20.04.2024 12:01:28
SEMERÁD Adam
K1M
HEAT
20.04.2024 12:01:27
HEŘMANSKÝ Jan
K1M
HEAT
20.04.2024 12:01:27
KOPEČEK Michal
K1M
HEAT
20.04.2024 11:58:27
BÍZEK Marek
K1M
HEAT
20.04.2024 11:58:27
VENC Štěpán
K1M
HEAT
20.04.2024 11:58:27
BURGER Jáchym
K1M
HEAT
20.04.2024 11:55:27
MRÁZEK Jakub
K1M
HEAT
20.04.2024 11:55:27
CAPALINI Daniel
K1M
HEAT
20.04.2024 11:52:27
ORNST Zdeněk
K1M
HEAT
20.04.2024 11:52:27
NOVÁK Václav
K1M
HEAT
20.04.2024 11:52:27
ČERNÍK Štěpán
K1M
HEAT
20.04.2024 11:49:27
PETŘÍK Matouš
K1M
HEAT
20.04.2024 11:49:27
ROUČA Samuel
K1M
HEAT
20.04.2024 11:49:27
JINEK Hugo
K1M
HEAT
20.04.2024 11:46:27
CHMÁTAL Petr
K1M
HEAT
20.04.2024 11:46:27
MASLAŇÁK Tomáš
K1M
HEAT
20.04.2024 11:46:27
PANZER Martin
K1M
HEAT
20.04.2024 11:43:27
POHANKA Vít
K1M
HEAT
20.04.2024 11:43:27
FRENCL Josef
K1M
HEAT
20.04.2024 11:43:27
GALUŠKA Zdeněk
K1M
HEAT
20.04.2024 11:40:27
MRÁZEK Jan
K1M
HEAT
20.04.2024 11:40:27
BRAMBORA Ondřej
K1M
HEAT
20.04.2024 11:40:27
TURNER Karel
K1M
HEAT
20.04.2024 11:37:27
VONEŠ Jakub
K1M
HEAT
20.04.2024 11:37:27
RETEK Toman
K1M
HEAT
20.04.2024 11:37:27
ŠTÝBNAR Matěj
K1M
HEAT
20.04.2024 11:34:27
FRÖHLICH Jáchym
K1M
HEAT
20.04.2024 11:34:27
ZVOLSKÝ Kristián
K1M
HEAT
20.04.2024 11:34:27
ŠVEJD Jáchym
K1M
HEAT
20.04.2024 11:31:27
TOMEČEK Adam
K1M
HEAT
20.04.2024 11:31:27
JANČAR Štěpán
K1M
HEAT
20.04.2024 11:31:27
TICHÝ Štěpán
K1M
HEAT
20.04.2024 11:28:27
K1W
MALÁ Magdaléna
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:52:32
JIRASOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:52:32
LEBEDOVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:49:32
TKADLECOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:49:32
RIANTOVÁ Anežka
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:49:32
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:46:32
SAKALOVÁ Magdaléna
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:46:32
SAKALOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:46:32
PAVELKOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:43:32
HAUCKOVÁ Gabriela
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:43:32
KNEBLOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:43:32
MACHUTOVÁ Iva
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:40:32
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:40:32
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:40:32
VACULOVÁ Lucie
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:37:32
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:37:32
FABIANOVÁ Anna
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:37:32
TŮMOVÁ Veronika
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:34:31
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:34:31
NEKOLNÁ Žofie
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:34:31
HOJDOVÁ Markéta
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:31:31
RETKOVÁ Anna
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:31:31
ONDRÁČKOVÁ Barbora
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:31:31
HOJDOVÁ Eliška
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:28:31
KREMROVÁ Adéla
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:28:31
SAMKOVÁ Olga
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:28:31
ŠVEHLOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:25:31
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
FINALE-B
20.04.2024 15:25:31
VOJTOVÁ Veronika
K1W
FINALE-A
20.04.2024 14:01:29
SATKOVÁ Gabriela
K1W
FINALE-A
20.04.2024 14:01:29
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
SATKOVÁ Martina
K1W
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
BEKOVÁ Kateřina
K1W
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
VALÍKOVÁ Barbora
K1W
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
NESNÍDALOVÁ Lucie
K1W
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
FINALE-A
20.04.2024 13:58:29
FIŠEROVÁ Tereza
K1W
HEAT
20.04.2024 11:25:27
GALUŠKOVÁ Antonie
K1W
HEAT
20.04.2024 11:25:27
SATKOVÁ Gabriela
K1W
HEAT
20.04.2024 11:25:27
HILGERTOVÁ Amálie
K1W
HEAT
20.04.2024 11:22:26
NESNÍDALOVÁ Lucie
K1W
HEAT
20.04.2024 11:22:26
VOJTOVÁ Veronika
K1W
HEAT
20.04.2024 11:22:26
SATKOVÁ Martina
K1W
HEAT
20.04.2024 11:19:26
BEKOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
20.04.2024 11:19:26
MRÁZKOVÁ Klára
K1W
HEAT
20.04.2024 11:19:26
KNEBLOVÁ Tereza
K1W
HEAT
20.04.2024 11:16:26
VALÍKOVÁ Barbora
K1W
HEAT
20.04.2024 11:16:26
GALUŠKOVÁ Bára
K1W
HEAT
20.04.2024 11:16:26
MATULKOVÁ Jana
K1W
HEAT
20.04.2024 11:13:26
ŠVEHLOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
20.04.2024 11:13:26
SAMKOVÁ Olga
K1W
HEAT
20.04.2024 11:13:26
KREMROVÁ Adéla
K1W
HEAT
20.04.2024 11:10:26
HOJDOVÁ Eliška
K1W
HEAT
20.04.2024 11:10:26
ONDRÁČKOVÁ Barbora
K1W
HEAT
20.04.2024 11:10:26
RETKOVÁ Anna
K1W
HEAT
20.04.2024 11:07:26
HOJDOVÁ Markéta
K1W
HEAT
20.04.2024 11:07:26
NEKOLNÁ Žofie
K1W
HEAT
20.04.2024 11:07:26
KOČÍŘOVÁ Valentýna
K1W
HEAT
20.04.2024 11:04:26
TŮMOVÁ Veronika
K1W
HEAT
20.04.2024 11:04:26
FABIANOVÁ Anna
K1W
HEAT
20.04.2024 11:04:26
VOJTÍKOVÁ Klára
K1W
HEAT
20.04.2024 11:01:26
VACULOVÁ Lucie
K1W
HEAT
20.04.2024 11:01:26
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
K1W
HEAT
20.04.2024 11:01:26
SOUČKOVÁ Lucie
K1W
HEAT
20.04.2024 10:58:26
MACHUTOVÁ Iva
K1W
HEAT
20.04.2024 10:58:26
KNEBLOVÁ Klára
K1W
HEAT
20.04.2024 10:58:26
HAUCKOVÁ Gabriela
K1W
HEAT
20.04.2024 10:55:26
PAVELKOVÁ Markéta
K1W
HEAT
20.04.2024 10:55:26
SAKALOVÁ Markéta
K1W
HEAT
20.04.2024 10:55:26
SAKALOVÁ Magdaléna
K1W
HEAT
20.04.2024 10:52:26
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
K1W
HEAT
20.04.2024 10:52:26
RIANTOVÁ Anežka
K1W
HEAT
20.04.2024 10:52:26
TKADLECOVÁ Kateřina
K1W
HEAT
20.04.2024 10:49:26
LEBEDOVÁ Adéla
K1W
HEAT
20.04.2024 10:49:26
JIRASOVÁ Klára
K1W
HEAT
20.04.2024 10:49:26
MALÁ Magdaléna
K1W
HEAT
20.04.2024 10:46:26