1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava

28.04.2012   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava107.35 2 98.99 0 98.99 75
2.2/DSROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha100.51 0 103.17 6 100.511.52/1,568
3.1/U2KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava100.10 4 100.62 0 100.621.63/1,662
4. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.102.19 2 98.53 4 102.533.54/3,657
5.2/U2FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.104.47 52 103.10 0 103.104.11/4,257
6.3/DSCEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB101.21 2 103.41 0 103.214.22/4,357
7.3/U2HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn105.05 6 99.59 4 103.594.60/4,657
8.4/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB113.62 8 101.66 2 103.664.67/4,757
9. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.110.13 52 102.13 2 104.135.14/5,253
10.5/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha112.54 2 102.55 2 104.555.56/5,649
11.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV107.42 0 104.77 0 104.775.78/5,846
12.6/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha106.14 0 105.45 2 106.147.15/7,243
13.2/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja107.86 6 104.33 2 106.337.34/7,440
14.1/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc113.29 6 107.44 0 107.448.45/8,540
15.3/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov105.76 2 111.14 0 107.768.77/8,937
16.7/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.108.20 0 123.59 6 108.209.21/9,335
17.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK118.66 2 110.69 0 110.6911.70/11,833
18.8/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB108.19 4 116.24 0 112.1913.20/13,331
19.2/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha112.39 2 113.12 0 113.1214.13/14,329
20.3/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy110.01 6 108.27 6 114.2715.28/15,427
21.2/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.114.07 2 120.66 4 116.0717.08/17,325
22.9/DSCHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK116.48 2 134.13 2 118.4819.49/19,723
23.4/U2ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy117.69 2 120.45 0 119.6920.70/20,921
24.5/U2BOŽEK Radim 1992 2 Olomouc121.11 2 115.83 4 119.8320.84/21,119
25.3/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc119.12 4 120.15 0 120.1521.16/21,417
26.6/U2HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor123.09 4 120.20 2 122.2023.21/23,415
27.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav124.62 4 121.08 2 123.0824.09/24,314
28.4/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha119.64 4 129.32 12 123.6424.65/24,913
29. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn124.91 2 131.43 54 126.9127.92/28,212
30. VANĚK Jiří 1987 3 Kralupy122.99 4 123.28 6 126.9928.00/28,311
31.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK133.67 10 129.03 0 129.0330.04/30,310
32.4/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.128.80 4 127.35 2 129.3530.36/30,79
33.5/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava130.68 0 130.54 4 130.6831.69/32,08
34.6/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.129.28 2 126.15 10 131.2832.29/32,67
35.7/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava142.28 4 130.16 2 132.1633.17/33,56
36.8/ZSLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha132.62 10 131.36 2 133.3634.37/34,75
37.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná154.91 6 136.05 4 140.0541.06/41,54
38.9/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc154.05 108 134.08 8 142.0843.09/43,53
39.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník141.35 2 152.94 2 143.3544.36/44,82
40.10/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov145.39 4 150.56 0 149.3950.40/50,91
41.11/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK174.24 6 150.28 4 154.2855.29/55,90
42.2/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn158.01 62 157.73 8 165.7366.74/67,40
43.4/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor176.71 102 165.20 106 271.20172.21/174,00
  ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁN František 1991 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl