Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu

15.09.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha103.09 4 101.13 2 103.13 -
2. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava103.98 6 103.07 2 105.071.94/1,9-
3. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy103.79 2 104.25 4 105.792.66/2,6-
4. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB106.44 0 110.00 2 106.443.31/3,2-
5. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB109.53 2 107.17 2 109.176.04/5,9-
6. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha111.27 2 120.37 8 113.2710.14/9,8-
7. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha110.30 10 137.24 4 120.3017.17/16,6-
8. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha112.42 54 116.49 6 122.4919.36/18,8-
9. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK145.70 50 119.22 6 125.2222.09/21,4-
10. LERCH Adam 1998 2 Klášter.124.06 4 120.15 8 128.0624.93/24,2-
11. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc118.44 10 125.07 6 128.4425.31/24,5-
12. FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.137.58 6 122.99 6 128.9925.86/25,1-
13. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy122.87 10 140.64 104 132.8729.74/28,8-
14. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK128.03 6 158.00 8 134.0330.90/30,0-
15. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB127.56 8 114.74 58 135.5632.43/31,4-
16. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.130.73 6 142.01 56 136.7333.60/32,6-
17. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha131.00 354 129.94 12 141.9438.81/37,6-
18. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha144.99 4 140.32 6 146.3243.19/41,9-
19. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc143.69 4 178.45 12 147.6944.56/43,2-
20. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc157.96 6 147.90 2 149.9046.77/45,4-
21. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK144.02 6 169.58 56 150.0246.89/45,5-
22. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB158.71 12 211.36 158 170.7167.58/65,5-
23. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha129.03 50 124.91 104 179.0375.90/73,6-
24. ŠRÚMA Radek 1995 3 KVS HK183.11 12 171.68 60 195.1191.98/89,2-
25. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.198.33 6 198.11 52 204.33101.20/98,1-
26. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov220.14 6 192.47 110 226.14123.01/119,3-
27. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn227.92 6 242.86 56 233.92130.79/126,8-
28. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK177.93 254 226.75 16 242.75139.62/135,4-
29. KAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava196.35 60 0.00 999 256.35153.22/148,6-
30. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.0.00 997 209.17 62 271.17168.04/162,9-
31. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava171.01 258 0.00 999 429.01325.88/316,0-
32. KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.0.00 0 0.00 999 999.00 -
33. KUNEŠ Karel 1997 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl