Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků

22.06.2013   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha93.48 0 94.94 2 93.48 96
2.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB95.90 2 97.14 2 97.904.42/4,788
3.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB104.29 2 100.36 0 100.366.88/7,484
4. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB103.58 0 102.90 0 102.909.42/10,180
5.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB101.27 4 101.25 2 103.259.77/10,576
6.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha103.87 0 105.65 4 103.8710.39/11,172
7.2/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB101.38 4 104.47 6 105.3811.90/12,768
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.58 2 108.82 0 108.8215.34/16,464
9. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn103.85 8 111.58 8 111.8518.37/19,760
10.3/U23NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.112.09 0 110.02 4 112.0918.61/19,956
11.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.96 2 112.93 0 112.9319.45/20,852
12.3/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn110.15 4 138.72 4 114.1520.67/22,148
13.4/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy114.91 0 121.46 4 114.9121.43/22,944
14.2/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice113.10 2 116.57 2 115.1021.62/23,140
15.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB116.48 2 113.16 2 115.1621.68/23,236
16. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek113.68 2 110.98 6 115.6822.20/23,732
17.4/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn121.27 2 114.60 2 116.6023.12/24,728
18.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn115.92 2 116.05 2 117.9224.44/26,124
19.1/DMCEPEK Matěj 1998 0 SKVS ČB126.03 2 116.81 2 118.8125.33/27,120
20.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.95 6 116.58 4 120.5827.10/29,016
21.2/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB137.29 54 116.08 6 122.0828.60/30,615
22.4/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor128.64 10 123.75 0 123.7530.27/32,414
23.5/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice123.79 6 120.39 4 124.3930.91/33,113
24.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn125.51 8 122.73 6 128.7335.25/37,712
25.4/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Dukla B.128.18 2 136.52 8 130.1836.70/39,311
26.6/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor145.94 54 130.34 4 134.3440.86/43,710
27.5/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy137.34 2 132.72 4 136.7243.24/46,39
28.3/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor134.81 4 162.29 8 138.8145.33/48,58
29.1/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV146.42 2 140.64 0 140.6447.16/50,47
30.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník149.70 56 142.51 0 142.5149.03/52,46
31.6/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.142.90 6 135.17 8 143.1749.69/53,25
32.3/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn138.89 8 223.61 54 146.8953.41/57,14
33.5/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor146.53 4 143.86 6 149.8656.38/60,33
34.7/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň158.12 8 140.84 10 150.8457.36/61,42
35.1/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha156.01 6 156.27 8 162.0168.53/73,31
36.2/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha169.12 8 231.54 58 177.1283.64/89,50
37.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy162.54 54 161.91 54 215.91122.43/131,00
38.3/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha188.79 52 174.88 56 230.88137.40/147,00
Oddíl