Wave 2008 Teen Cup

07.08.2008-08.08.2008   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Zdena Husáková
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha100.90 2 99.02 2 203.92  -
2. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně100.10 4 101.14 2 207.24 3.32/1,6-
3. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha102.91 4 101.14 0 208.05 4.13/2,0-
4. WILD Antony 1992 Luton104.07 0 115.31 0 219.38 15.46/7,6-
5. JANATA Martin 1994 ŠKP Bratislava111.56 0 111.53 2 225.09 21.17/10,4-
6. POLJANEC Matej 1992 KKK Tacen111.66 0 109.47 4 225.13 21.21/10,4-
7. MIKELN Matevž 1993 KKK Tacen113.16 2 108.37 2 225.53 21.61/10,6-
8. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava111.23 4 111.45 0 226.68 22.76/11,2-
9. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha112.65 0 112.81 2 227.46 23.54/11,5-
10. MARTIN Andrew 1993 Luton113.21 0 117.66 0 230.87 26.95/13,2-
11. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava110.23 4 114.73 2 230.96 27.04/13,3-
12. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek111.41 4 113.07 4 232.48 28.56/14,0-
13. HAPAK Michal 1993 ŠKP Bratislava115.82 2 116.81 0 234.63 30.71/15,1-
14. ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa111.37 2 121.23 2 236.60 32.68/16,0-
15. GERMAY Antoine 1995 RMC Sauheid118.42 2 114.73 2 237.15 33.23/16,3-
16. RAŠKA Jan 1995 3 USK Pha110.87 2 129.63 2 244.50 40.58/19,9-
17. ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice122.78 0 117.88 4 244.66 40.74/20,0-
18. TALJAT Žiga 1995 KK Soške Elektrarne120.56 4 119.87 2 246.43 42.51/20,8-
19. WILSON Michael 1994 Luton123.16 4 131.78 2 260.94 57.02/28,0-
20. ŠTRUKELJ Matic 1993 KKK Tacen111.60 2 124.90 50 288.50 84.58/41,5-
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice114.37 4 0.00 0  -
  ČREPINŠEK Andrej 1993 KKK Tacen119.59 4 0.00 0  -
  SKOK Staš 1993 KKK Tacen123.13 2 0.00 0  -
  BRUS Simon 1993 KKK NIVO Celje121.17 6 0.00 0  -
  KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí123.91 4 0.00 0  -
  ŠIMAN Matěj 1995 3 USK Pha122.26 6 0.00 0  -
  KLADNIK Žan 1993 KKK Tacen129.69 0 0.00 0  -
  SVOBODA Adam 1994 3 USK Pha126.72 4 0.00 0  -
  HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno129.53 2 0.00 0  -
  FIALA Radim 1995 3 KK Opava133.10 0 0.00 0  -
  HARDER Manuel 1992 KC Glanegg134.17 2 0.00 0  -
  ŠUBIC Matic 1992 KKK Tacen136.56 0 0.00 0  -
  DEGESVES Maxime 1995 RMC Sauheid133.51 4 0.00 0  -
  PEXA Jakub 1994 3 USK Pha132.97 6 0.00 0  -
  BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava137.37 2 0.00 0  -
  JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha138.56 2 0.00 0  -
  KREVS Jaša 1993 KKK Tacen143.02 4 0.00 0  -
  ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha149.08 0 0.00 0  -
  ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha145.64 8 0.00 0  -
  BAIN David 1993 Luton107.70 50 0.00 0  -
  KASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB123.33 50 0.00 0  -
  SRABOTNIK Martin 1995 KKK NIVO Celje143.01 54 0.00 0  -
  MOŽINA Miha 1993 KKK Tacen157.59 54 0.00 0  -
  HORŇÁK Antonín 1993 3 SKVeselí163.84 56 0.00 0  -
  POLAK Luka 1993 KKK Tacen202.33 56 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení