Dundová Iva, 1995

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
C2M 4.  NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1991
1995
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:09,1017.40/2,017
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C2M 7.  DUNDOVÁ Iva
NOVÁK Martin
1995
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
111.99 8 104.49 0 104.4913.95/15,415
C2X 3.  DUNDOVÁ Iva
NOVÁK Martin
1995
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
111.99 8 104.49 0 104.493.97/3,90
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C2M 10.  DUNDOVÁ Iva
NOVÁK Martin
1995
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
116.49 12 104.79 6 110.7919.46/21,38
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57
C2M 5.  ŠVADLENA Václav
DUNDOVÁ Iva
1985
1995
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:22,9039.90/4,86
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 2.  ŠVADLENA Václav
DUNDOVÁ Iva
1985
1995
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:06,305.50/9,023
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C2M 5.  ŠVADLENA Václav
DUNDOVÁ Iva
1985
1995
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:26,8062.20/7,26
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2W 3.  DUNDOVÁ Iva
MANOVÁ Štěpánka
1995
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
94.10 454 0.00 999 548.10401.13/272,90
C2M
C2 mix
3.  NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1991
1995
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
126.65 56 125.06 4 129.069.17/7,614
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C2M
C2 mix
6.  NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1991
1995
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.48 8 0.00 999 121.4825.36/26,40
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 14.  DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. 01:34,49 - 01:36,41 - 01:34,4911.53/13,914/1/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 15. 4/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 20:33,81162.30/15,112/1/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 12. 4/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 18:43,80163.60/17,018/8/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 11. 4/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 18:40,60161.40/16,820/14/0
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 5. 1/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 21:25,6098.50/8,38
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 5. 1/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 20:58,90121.30/10,77
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 4. 1/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 21:32,30107.70/9,17
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 5. 1/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 21:42,30108.10/9,17
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 6. 1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 20:27,90107.00/9,59
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W    DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 0.00 9
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné
C2M 5. 1/U23NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
117.00 14 116.30 2 118.3031.40/36,15
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné
C2M 8. 1/U23NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
127.53 8 119.80 2 121.8031.29/34,64
14.07.2013 Slalom v Sušici
C2M 11. 2/Novák Martin
Dundová Iva
1991
1995
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.58 8 137.82 8 142.5832.36/29,43
13.07.2013 Slalom v Sušici
C2M 9. 2/Novák Martin
Dundová Iva
1991
1995
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
129.16 8 121.73 2 123.7322.41/22,13
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 10. 2/U23NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
137.33 58 132.42 16 148.4251.78/53,62
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích
K1W 4. 1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 12:30,4062.30/9,16
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 11. 2/U23NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
156.89 110 140.92 8 148.9236.51/32,53
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích
C1W 3. 1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 14:21,20110.10/14,70
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1W 13. 3/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 ?.Kruml. - - - - 11:10,0095.50/16,611
C1W 3. 1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 ?.Kruml. - - - - 12:08,1054.90/8,21
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 16. 4/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 ?.Kruml. - - - - 10:48,6089.90/16,115
C1W 8. 3/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 ?.Kruml. - - - - 11:46,0056.00/8,62
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava
K1W 4.  DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 17:17,00163.80/18,82
C1W 4.  DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 18:52,9087.90/8,40
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov)
K1W 3.  DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. 01:48,00 - 01:46,80 - 01:46,8020.70/24,04
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava.
K1W 8.  DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - 21:25,10417.90/48,20
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov)
C1W 3.  DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. 01:58,90 - 02:02,00 - 01:58,9011.80/11,01
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava.
C1W 4.  DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 19:03,40113.60/11,00
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W    DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - DNS-B 0/0/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W    DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml. - - - - DNS-B 0/0/0
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 8. 1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 20:54,30171.30/15,86
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 8. 1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 20:49,70175.20/16,36
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W    DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 00:00,00 0
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W 5. 1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 23:29,2094.80/7,20
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1W 7.  DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 21:58,00404.30/44,20
C2M 3.  DUNDOVÁ Iva
BERÁNKOVÁ Barbora
1995
1992
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:35,0094.10/9,21
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1W 5.  DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. - - - - 19:29,20267.40/29,73
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle
K1W 6.  DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml. 02:21,00 - 02:21,50 - 04:42,5075.80/36,72
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
C2M 3.  DUNDOVÁ Iva
BERÁNKOVÁ Barbora
1995
1992
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:25,1076.80/7,52
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle
C2M 6.  DUNDOVÁ Iva
BERÁNKOVÁ Barbora
1995
1992
Č.Kruml.
Č.Kruml.
02:06,80 - 02:09,90 - 04:16,7026.20/11,41
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
 SK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.11.16 vyrazen z RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 27.05.16 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 26.05.16 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 25.07.13 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Dundová IvaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.03.12 inserted RVP

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Novák Martin
1/1 17

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C2M
Novák Martin
2/2 23
 C2X
Novák Martin
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Švadlena Václav
3/3 35

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C2M
Novák Martin
2/2 14
 C2W
Manová Štěpánka
1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1W 4/4 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/8 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C2M
Novák Martin
5/6 18
100.K1W 1/1 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 1
19.K1W 5/7 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 2/2 3
28.K1W 4/4 26

rok 2012

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
37.C2M
Beránková Barbora
3/3 4
35.K1W 5/5 17

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Dundová Ivasl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
pořadí7.10.3.6.5.8.11.9.10.11.
odstup %15,421,37,626,436,134,629,422,153,632,5
% poražených soupeřů70,060,975,050,055,641,733,350,025,028,6
pořadí201320142015celkem
průměr9.04.58.58.0
medián9378
modus113710
počet závodů62210

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Dundová Ivasl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí15.12.11.
odstup %15,117,016,8
% poražených soupeřů39,131,337,5
pořadí2014celkem
průměr12.712.7
medián1212
modus1111
počet závodů33

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Dundová Ivasj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
pořadí4.5.
odstup %2,07,2
% poražených soupeřů72,771,4
pořadí20152016celkem
průměr5.04.04.5
medián544
modus544
počet závodů112

Kategorie K1W

Dundová Ivasl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí11.16.
odstup %16,816,1
% poražených soupeřů37,554,5
pořadí20132014celkem
průměr16.011.013.5
medián161111
modus161111
počet závodů112

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Dundová Ivasj.Strakonic
22.06.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Bechyně
20.10.12
pořadí3.4.4.5.
odstup %14,78,411,07,2
% poražených soupeřů---------20,0
pořadí20122013celkem
průměr5.03.74.0
medián544
modus544
počet závodů134

Kategorie C2M

Dundová Ivasj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj.Č.Krumlov
27.05.12
pořadí5.5.3.
odstup %4,87,29,2
% poražených soupeřů69,271,450,0
pořadí20122015celkem
průměr3.05.04.3
medián355
modus355
počet závodů123

Kategorie K1W

Dundová Ivasl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
sj.Strakonic
22.06.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Č.Krumlov
27.05.12
pořadí15.12.11.5.5.5.4.6.4.4.8.8.8.7.
odstup %15,117,016,810,78,39,19,19,59,118,848,216,315,844,2
% poražených soupeřů39,131,337,569,273,371,476,968,872,740,0---53,353,3---
pořadí201220132014celkem
průměr7.75.58.17.3
medián8456
modus8454
počet závodů34714

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Dundová Ivasj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí3.8.
odstup %8,28,6
% poražených soupeřů50,041,7
pořadí2013celkem
průměr5.55.5
medián33
modus33
počet závodů22

Kategorie K1W

Dundová Ivasl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí15.12.11.13.16.
odstup %15,117,016,816,616,1
% poražených soupeřů39,131,337,553,854,5
pořadí20132014celkem
průměr14.512.713.4
medián131213
modus131111
počet závodů235

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Dundová Ivasj 58
23.05.15
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí2.6.
odstup %9,011,4
% poražených soupeřů91,737,5
pořadí20122015celkem
průměr6.02.04.0
medián622
modus622
počet závodů112

Kategorie K1W

Dundová Ivasl 36
04.05.14
sp.ČK
25.05.13
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí14.3.6.
odstup %13,924,036,7
% poražených soupeřů45,866,744,4
pořadí201220132014celkem
průměr6.03.014.07.7
medián63146
modus63143
počet závodů1113