vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Český Pohár 2012

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/7 436
2.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 403
3.Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 6/8 381
4.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 370
5.Indruch Tomáš 1976 045001 MT KVS Hradec Králové 6/8 324
6.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 6/8 318
7.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 294
8.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 6/8 284
9.Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 6/8 271
10.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 253
11.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 240
12.Vlček Jan 1990 009048 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 212
13.Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 6/8 203
14.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 6/8 190
15.Rašek Michal 1977 012030 1 DUKLA Brandýs 6/8 186
16.Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 179
17.Rohan Lukáš 1995 009068 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 162
18.Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 6/8 130
19.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 122
Hojda Jakub 1993 066001 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 122
21.Mrůzek Jakub 1995 121073 2+ KK Opava 6/8 110
22.Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 6/8 107
23.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 6/8 101
Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 101
25.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 6/8 95
26.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 65
27.Kučera Tomáš 1970 097021 1 Raft klub Trója 6/8 62
28.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 59
29.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/6 56
30.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 6/6 53
31.Kopťák Daniel 1989 121012 2+ KK Opava 4/4 52
32.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 50
33.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 6/8 46
34.Zdráhal Jan 1985 012043 2+ DUKLA Brandýs 6/6 36
35.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 6/8 34
36.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 32
Jančar David 1974 009089 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 32
38.Větrovský Jan 1997 009038 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 29
39.Tomek Lukáš 1987 009100 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 19
40.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 6/6 5
41.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 1
42.Miller Jan 1968 062010 2+ TJ Turnov 4/4 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 360
2.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/8 310
3.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 6/8 276
4.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 6/8 268
5.Foltysová Denisa 1993 012026 1 DUKLA Brandýs 6/8 248
6.Koblencová Anna 1997 014030 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/6 238
7.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 211
8.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 192
9.Košárková Barbora 1996 121056 2 KK Opava 6/6 167
10.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 160
11.Pospíchalová Simona 1997 047016 2 TJ DNT VS Kadaň 4/4 86
12.Foltysová Sabina 1996 009182 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 63
13.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 22

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 335
2.Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
011039
012017
MT KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
6/6 307
3.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 287
4.Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
009045
009021
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 283
5.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 253
6.Pospíšil Jaroslav
Malý Vojtěch
1973
1986
009099
009098
1 USK Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 233
7.Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 216
8.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 197
9.Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
009014
009178
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 185
10.Zdráhal Jan
Vlček Ladislav
1985
1985
012043
012027
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 154
11.Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
009152
009083
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 149
12.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
043047
132040
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Valašské Meziříčí
6/8 138
13.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
6/8 130
14.Pospíchal Radek
Cepek Marek
1994
1994
023039
009005
1 SK VS Č. Budějovice
USK Praha
6/8 124
15.Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
012035
066001
1 DUKLA Brandýs
Vodácký oddíl Horšovský Týn
6/8 91
16.Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
009043
009051
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 88
17.Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
097010
097007
2 Raft klub Trója
Raft klub Trója
6/8 87
18.Raška Jan
Šiman Matěj
1995
1995
009026
009022
2 Univerzitní sportovní klub Praha
USK Praha
6/8 82
19.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 63
20.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
2 Kotva Bráník
SK Žižkov
6/8 58
21.Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
023087
007007
2 SK VS Č. Budějovice
Technika Praha
6/8 52
22.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6/6 41
23.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
6/8 37
24.Pivoňka Zdeněk
Kaňjak Robin
1982
1985
066006
066025
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
6/6 26
25.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 25
Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
2 KK Opava
KK Opava
4/4 25
27.Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
6/6 18
28.Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6/6 8
29.Šrůma Radek
Choutka Jan
1995
1995
045027
045015
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4/4 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hradilek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/7 397
2.Přindiš Vít 1989 009091 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 394
3.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 385
4.Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 6/8 350
5.Hilgert Luboš 1986 012001 MT DUKLA Brandýs 6/6 339
6.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 330
7.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 6/8 313
8.Pišvejc Ivan 1978 049051 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 302
9.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 296
10.Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 6/6 244
11.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 242
12.Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 202
13.Beneš Jindřich 1985 042001 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 201
14.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 6/8 190
15.Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 6/8 186
16.Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 6/6 177
17.Chmátal Petr 1990 009165 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 176
18.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 163
19.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 6/8 151
20.Strnad Jaroslav 1993 009083 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 149
21.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 129
22.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 6/8 113
23.Suchý Ondřej 1979 012049 2+ DUKLA Brandýs 6/8 99
24.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6/8 95
25.Rubín Daniel 1975 012032 2+ DUKLA Brandýs 6/8 78
26.Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 6/8 75
27.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 6/8 67
28.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 63
29.Řejha Jiří 1981 014048 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 61
30.Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 6/8 55
31.Urban Tomáš 1994 121031 2+ KK Opava 6/8 54
32.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 6/8 49
33.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/4 47
34.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 6/8 43
35.Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 40
36.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 3/3 37
37.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 33
Pechlát Hynek 1995 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 33
39.Voves Ladislav 1985 014003 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 32
40.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 6/8 31
41.Tůma Martin 1972 034026 2+ TJ SK Hubertus KV 5/5 13
42.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 1
43.Raška Jan 1995 009026 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Myšák Albert 1994 043016 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 429
2.Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 6/8 410
3.Pavelková Irena 1974 009059 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 385
4.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 348
5.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 6/8 342
6.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 339
7.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 6/8 314
8.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 277
9.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 6/8 246
10.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/8 241
11.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 220
12.Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 208
13.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 182
14.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 6/8 180
15.Kašparová Anna 1985 055012 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 6/8 176
16.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 174
17.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 171
18.Sehnalová Marie 1981 009092 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 163
19.Mašková Alena 1976 009025 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 134
20.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 4/4 132
21.Mrázková Mária 1996 121037 1 KK Opava 6/6 100
22.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 6/8 98
23.Sušánková Markéta 1992 009057 1 USK Praha 6/6 97
24.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 6/8 90
25.Mrůzková Kateřina 1995 121083 2 KK Opava 6/6 89
26.Veselá Linda 1980 007035 2+ Technika Praha 4/4 81
27.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 71
28.Zárubová Michaela 1986 053008 2+ TJ Dvůr Králové 6/8 63
29.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 58
30.Brožová Tereza 1996 121047 2+ KK Opava 6/6 43
31.Tunková Kristýna 1988 046043 2+ Delfín Jablonec 4/4 28
32.Štěpánková Vanda 1978 012013 2+ DUKLA Brandýs 2/2 27
33.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3