vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Český Pohár 2013

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 602
2.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 597
3.Rak Tomáš 1989 012029 MT DUKLA Brandýs 9/12 589
4.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 550
5.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 515
6.Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 8/8 495
7.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 9/12 431
8.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 425
9.Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 9/12 419
10.Rohan Lukáš 1995 009068 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 381
11.Vlček Jan 1990 009048 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 363
12.Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 353
13.Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 9/12 310
14.Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 9/11 277
15.Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 9/12 274
16.Hrobský Milan 1983 097014 1 Raft klub Trója 9/12 261
17.Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 9/12 252
18.Pexa Jakub 1994 009037 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 221
19.Matula Roman 1996 049062 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9/11 194
20.Rašek Michal 1977 012030 1 DUKLA Brandýs 9/12 186
21.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 184
22.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 9/12 153
Větrovský Jan 1997 009038 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 153
24.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 9/12 151
25.Chaloupka Václav 1998 009147 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 145
26.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 9/12 140
27.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 9/12 118
28.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 9/12 115
29.Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 9/12 113
30.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 9/12 108
31.Božek Radim 1992 119010 2+ UP Olomouc 9/11 107
32.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 9/10 100
33.Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 68
34.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 9/12 67
35.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 9/12 59
36.Choutka Jan 1995 045015 2 KVS Hradec Králové 9/10 58
37.Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 8/8 28
38.Hojda Jakub 1993 066001 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 18
39.Šeba Patrik 1992 014027 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 1
40.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Kopička Ondřej 1989 007008 2 Technika Praha 2/2 0
Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Schreiber Zbyněk 1963 128030 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 4/4 0
Novotný Jan 1998 119105 2 UP Olomouc 4/4 0
Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Vladař Marek 1981 184002 2 Regent Team 4/4 0
Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 4/4 0
Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Hradílek Václav 1982 009014 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Buchnar Vladimír 1976 008005 SK Žižkov 4/4 0
Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Cepek Matěj 1998 023035 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Havlíček Jan 1982 009021 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Weber Oldřich 1987 023133 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 519
2.Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 9/11 425
Koblencová Anna 1997 014030 MT TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9/10 425
4.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 8/8 421
5.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 9/12 410
6.Čekalová Bára 1998 023011 1 SK VS Č. Budějovice 9/12 354
7.Košárková Barbora 1996 121056 1 KK Opava 9/11 277
8.Říhová Eva 2000 009078 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 8/8 252
9.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 9/11 201
10.Foltysová Denisa 1993 012026 2+ DUKLA Brandýs 6/6 148
11.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 83
12.Pospíchalová Simona 1997 047016 2 TJ DNT VS Kadaň 4/4 40
13.Fialová Veronika 1998 119070 2+ UP Olomouc 2/2 20
14.Plašilová Martina 1985 008017 2 SK Žižkov 5/5 0
Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
9/10 479
2.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9/10 442
3.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
9/10 438
4.Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
009045
009021
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9/10 418
5.Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9/10 363
6.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9/12 360
7.Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
011039
012017
1 KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
8/8 355
8.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
9/12 290
9.Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
009014
009178
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
8/8 268
10.Pospíchal Radek
Cepek Marek
1994
1994
023039
009005
1 SK VS Č. Budějovice
USK Praha
9/11 265
11.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
043047
132040
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Valašské Meziříčí
9/12 237
12.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
9/12 188
13.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9/12 185
14.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
9/12 181
15.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
9/12 163
16.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
9/12 162
Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
9/12 162
18.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
2 Kotva Bráník
SK Žižkov
9/11 150
19.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
9/10 88
20.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
8/8 84
21.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
8/8 65
22.Vácha Viktor
Weber Oldřich
1985
1987
012038
023133
2 DUKLA Brandýs
SK VS Č. Budějovice
2/2 17
23.Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
4/4 14
24.Zdráhal Jan
Vlček Ladislav
1985
1985
012043
012027
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1/1 0
Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
097010
097007
2 Raft klub Trója
Raft klub Trója
4/4 0
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 0
Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hradilek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 564
2.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 550
3.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 545
4.Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 9/12 529
5.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 9/10 511
6.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 501
7.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 9/12 466
8.Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 9/10 460
9.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 9/12 425
10.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 403
11.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 389
12.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 9/12 347
13.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9/12 346
14.Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 9/12 270
15.Binčík Petr 1994 012059 1 DUKLA Brandýs 9/12 265
16.Chmátal Petr 1990 009165 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 255
17.Lhota Zbyšek 1984 070003 1 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 9/12 233
18.Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 9/10 226
19.Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 220
20.Petříček Vojtěch 1994 052072 1 TJ Loko Žatec 9/12 208
21.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 9/12 200
22.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 190
23.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 178
24.Pišvejc Ivan 1978 049051 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8/8 155
25.Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 8/8 142
26.Strnad Jaroslav 1993 009083 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 127
27.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 9/12 121
28.Hric Filip 1993 119140 2+ UP Olomouc 9/11 119
29.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 9/12 111
30.Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 9/12 99
31.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 9/12 97
32.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 91
33.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9/11 82
34.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9/12 79
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 8/8 79
36.Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 9/12 69
Maikranz Alexandr 1997 012042 2+ DUKLA Brandýs 9/12 69
38.Stránský Lukáš 1987 023097 2+ SK VS Č. Budějovice 9/12 66
39.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 7/7 57
40.Míka Viktor 1977 008016 2 SK Žižkov 9/12 44
41.Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 38
42.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9/12 33
43.Štětka Matěj 1996 023115 2 SK VS Č. Budějovice 9/12 12
Taišl Filip 1976 042020 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9/10 12
45.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 9/12 11
46.Neugebauer Roman 1965 014096 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8/8 2
Hájek Michal 1986 118031 3 VK Tzunami Ostrava 9/12 2
Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 7/7 2
49.Suchý Ondřej 1979 012049 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Bárta Jan 2000 009184 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Novotný Petr 2000 119097 2 UP Olomouc 4/4 0
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 0
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Klaban Martin 1997 121109 2 KK Opava 4/4 0
Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Mulač Viktor 1975 023028 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Žák Jiří 1986 121040 2 KK Opava 4/4 0
Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Matějka Michael 1997 009077 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Waloszek Jakub 1989 122032 3 Mittal Ostrava 2/2 0
Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Haislar Ondřej 1996 135043 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kabrhel Václav 1983 119060 2+ UP Olomouc 4/4 0
Stanovský Miroslav 1970 842039 2 TJ KVS Sušice 2/2 0
Souček Marek 1999 045017 3 KVS Hradec Králové 4/4 0
Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 4/4 0
Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Hájek Roman 1963 118032 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/4 0
Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/4 0
Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Stanovský Samuel 1998 842018 2 TJ KVS Sušice 2/2 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 4/4 0
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 4/4 0
Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/4 0
Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 2/2 0
Bednárek Jan 1983 135001 2+ Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Bargel Radek 1996 128001 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 0
Maikranz Petr 1967 118034 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 2/2 0
Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Tesař Robert 1972 023110 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Blahník Vojtěch 1981 035002 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Hapák Michal 1993 842021 TJ KVS Sušice 2/2 0
Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 577
2.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 552
3.Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 8/8 550
4.Kudějová Kateřina 1990 009150 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/10 533
5.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 9/12 497
6.Pavelková Irena 1974 009059 1 Univerzitní sportovní klub Praha 8/8 489
7.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 9/12 447
8.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 8/8 393
9.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 9/12 360
10.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 9/12 355
11.Jordánová Pavlína 1992 103064 1 Kanoe Klub Spoj Brno 9/12 336
12.Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 8/8 332
13.Sadilová Marcela 1967 012021 1 DUKLA Brandýs 9/9 321
14.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9/12 306
15.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 9/10 300
Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 9/10 300
17.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 9/12 288
18.Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 9/12 273
19.Hrivíková Eva 1993 808179 2 USK Praha 8/8 251
20.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 9/12 209
21.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9/12 189
22.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 9/9 182
23.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 6/6 156
24.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 9/12 154
25.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2+ SK VS Č. Budějovice 8/8 138
26.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 9/12 131
27.Říhová Eva 2000 009078 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 8/8 130
28.Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 8/8 126
29.Mašková Alena 1976 009025 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 8/8 121
30.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 8/8 119
31.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 9/11 118
32.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9/10 113
33.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 9/10 86
34.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 8/8 80
35.Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 4/4 38
36.Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 4/4 23
37.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Mulačová Marta 1986 097012 2 Raft klub Trója 2/2 0
Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 4/4 0
Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hricová Adéla 1999 119158 3 UP Olomouc 2/2 0
Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Dušková Michala 2000 009105 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Velešíková Petra 1986 119100 2+ UP Olomouc 4/4 0
Stanovská Soňa 2000 842035 2 TJ KVS Sušice 2/2 0
Osifová Hana 1997 122003 2 Mittal Ostrava 4/4 0
Bačáková Radka 1983 009101 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 2/2 0
Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3