vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Český Pohár 2014

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mašek Jan 1978 009033 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 411
2.Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 394
3.Jáně Michal 1986 012039 MT DUKLA Brandýs 6/8 384
4.Gebas Vítězslav 1984 009032 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 369
5.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 6/8 354
6.Rohan Lukáš 1995 009068 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 327
7.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 321
8.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 309
9.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 249
10.Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 6/8 248
11.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 6/8 237
12.Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 6/8 188
13.Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 172
14.Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 6/8 160
15.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 6/8 154
16.Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 4/4 151
17.Hradílek Václav 1982 009014 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 142
18.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 131
19.Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 6/6 127
20.Pexa Jakub 1994 009037 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 122
21.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 116
22.Rašek Michal 1977 012030 2 DUKLA Brandýs 6/8 109
23.Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 105
24.Větrovský Jan 1997 009038 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 99
25.Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 6/8 97
26.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 92
27.Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 4/4 90
28.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 86
29.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 84
30.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 6/8 76
31.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 67
32.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 6/8 62
33.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 6/8 51
34.Heger Vojtěch 2000 012019 2+ DUKLA Brandýs 6/8 40
35.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 6/6 38
36.Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 6/8 30
37.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 6/8 29
Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 6/6 29
39.Vlček Jan 1990 009048 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 13
40.Krejčí Karel 1972 023053 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 12
41.Božek Radim 1992 119010 2 UP Olomouc 4/4 9
42.Hrobský Milan 1983 097014 2 Raft klub Trója 2/2 8
43.Buchnar Vladimír 1976 008005 2 SK Žižkov 6/8 5
44.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 360
2.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 287
3.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/6 282
4.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 6/8 264
5.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 263
6.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 246
7.Foltysová Denisa 1993 012026 2 DUKLA Brandýs 6/8 181
8.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 6/8 174
9.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 6/6 171
10.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 156
11.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 2/2 91

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 346
2.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 327
3.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/7 326
4.Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 253
5.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 232
6.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 220
7.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
6/8 190
8.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
6/6 187
9.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
6/8 179
10.Zdráhal Jan
Vlček Ladislav
1985
1985
012043
012027
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/6 146
11.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
6/6 142
12.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 140
13.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 127
14.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
6/8 108
15.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6/8 107
16.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
6/6 84
17.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
6/8 82
18.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
6/8 80
19.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 78
20.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 45
21.Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
097010
097007
2 Raft klub Trója
Raft klub Trója
4/4 21
22.Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 9

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 425
2.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 388
3.Ornst Zdeněk 1990 012036 MT DUKLA Brandýs 6/8 357
4.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 6/8 352
5.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 339
6.Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 6/8 308
7.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 305
8.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 6/8 279
9.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 6/8 262
10.Hradílek Vavřinec 1987 009042 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 237
11.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 6/8 234
12.Binčík Petr 1994 012059 1 DUKLA Brandýs 6/8 224
13.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 219
14.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 203
15.Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 6/6 199
16.Petříček Vojtěch 1994 052072 1 TJ Loko Žatec 6/8 171
17.Kabrhel Václav 1983 119060 1 UP Olomouc 6/8 168
18.Bahenský Matouš 1994 121010 1 KK Opava 6/8 163
19.Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 150
20.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 6/8 142
21.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 135
22.Hošek Ondřej 1995 103020 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 102
23.Matějka Michael 1997 009077 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 100
24.Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 87
25.Hric Filip 1993 119140 2+ UP Olomouc 6/8 86
26.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 83
27.Zima Tomáš 2000 049042 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 79
28.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 78
29.Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 77
30.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 74
31.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 6/8 73
32.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 6/8 71
33.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 70
34.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 6/8 69
35.Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 66
36.Žížala Josef 1999 009085 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 54
37.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 35
38.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 6/8 24
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/4 24
40.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 6/6 23
Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 23
42.Strnad Jaroslav 1993 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 14
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 6/6 14
44.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 6/6 12
45.Macášek Tomáš 1992 012035 2 DUKLA Brandýs 4/4 11
46.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6/8 8
Míka Viktor 1977 008016 2 SK Žižkov 6/8 8
Štětka Matěj 1996 023115 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 8
49.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 4
50.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 6/8 1
51.Stránský Lukáš 1987 023097 3 SK VS Č. Budějovice 6/6 0
Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 4/4 0
Balarin Lukáš 1998 121055 2+ KK Opava 2/2 0
Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Galušková Karolína 1995 042027 MT Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 421
2.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 403
3.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 370
4.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 6/8 337
5.Hilgertová Štěpána 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 6/6 334
6.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 6/8 315
7.Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 307
8.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 274
9.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 6/8 271
10.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 248
11.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 233
12.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 220
13.Sadilová Marcela 1967 012021 1 DUKLA Brandýs 6/8 210
14.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/6 208
15.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 205
16.Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 6/8 179
17.Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 161
18.Dušková Kateřina 1998 009070 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 160
19.Hrivíková Eva 1993 808179 2+ USK Praha 6/8 147
20.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 144
21.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 6/8 143
22.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 138
23.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 6/8 119
24.Mašková Alena 1976 009025 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 99
25.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 77
26.Foltysová Denisa 1993 012026 2 DUKLA Brandýs 6/8 75
27.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 4/4 74
28.Zástěrová Pavlína 1993 012012 2+ DUKLA Brandýs 6/6 67
29.Osifová Hana 1997 122003 2 Mittal Ostrava 6/8 62
30.Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/6 59
31.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 53
32.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 4/4 48
33.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 21
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3