vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Český Pohár 2015

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Gebas Vítězslav 1984 009032 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 411
2.Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/7 399
3.Jáně Michal 1986 012039 MT DUKLA Brandýs 6/7 388
4.Mašek Jan 1978 009033 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 374
5.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 6/6 346
6.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 6/8 316
7.Rohan Lukáš 1995 009068 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/7 304
8.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 302
9.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 237
10.Chaloupka Václav 1998 009147 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 234
11.Větrovský Jan 1997 009038 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 226
12.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 221
13.Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 6/8 213
14.Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 206
15.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 6/8 198
16.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 179
17.Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 4/4 162
18.Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 148
19.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 135
20.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 128
21.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 6/8 121
22.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 119
23.Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 6/8 115
24.Heger Vojtěch 2000 012019 2+ DUKLA Brandýs 6/8 107
25.Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 6/6 102
26.Pexa Jakub 1994 009037 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 101
27.Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 6/6 95
28.Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 6/8 93
29.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 6/8 72
30.Hradílek Václav 1982 009014 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 62
31.Cepek Matěj 1998 023035 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 61
32.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 56
33.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 6/8 46
34.Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 45
35.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 6/6 37
36.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 6/8 34

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/7 346
2.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/6 309
3.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 6/8 283
4.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 6/8 268
5.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 256
6.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 249
7.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 227
8.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 6/6 168
9.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 128
10.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 104
11.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 90
12.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 40
13.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/6 346
2.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/6 326
3.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 283
4.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 248
5.Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 245
6.Zdráhal Jan
Vlček Ladislav
1985
1985
012043
012027
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 219
7.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
6/8 214
8.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 197
9.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
6/8 190
10.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 188
11.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
043047
132040
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Valašské Meziříčí
6/8 154
12.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 140
13.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
6/6 130
Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
6/8 130
15.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
6/8 100
16.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6/8 92
17.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
6/8 89
18.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 72
19.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
6/6 64
20.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
6/8 53
21.Škorňa Adam
Tichý Štěpán
2000
2000
132009
119200
2 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
6/8 52
22.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 51
23.Cuc Michal
Pořádek Milan
1977
1986
007007
023087
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
6/6 39
24.Šrámek Michal
Šedivý Jakub
1982
1994
043008
043029
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 16

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 6/8 404
2.Hradilek Vavřinec 1987 009042 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 396
3.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 382
4.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/7 368
5.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 336
6.Ornst Zdeněk 1990 012036 MT DUKLA Brandýs 6/8 327
7.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 308
8.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 6/7 270
9.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 6/8 263
10.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 6/7 253
11.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 212
12.Binčík Petr 1994 012059 1 DUKLA Brandýs 6/8 202
13.Matějka Michael 1997 009077 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 183
14.Petříček Vojtěch 1994 052072 1 TJ Loko Žatec 6/6 174
15.Kabrhel Václav 1983 119060 1 UP Olomouc 6/8 172
16.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 153
17.Hošek Ondřej 1995 103020 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 148
18.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 146
19.Zima Tomáš 2000 049042 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 143
20.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 6/6 133
21.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 122
Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 122
23.Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 119
24.Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 4/4 118
25.Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 6/6 108
26.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 104
27.Hric Filip 1993 119140 2+ UP Olomouc 6/8 102
28.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 6/8 89
29.Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 86
30.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 6/8 83
31.Žížala Josef 1999 009085 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 66
32.Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 59
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/4 59
34.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/7 54
35.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 6/8 53
36.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/6 45
37.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 6/8 38
38.Balarin Lukáš 1998 121055 2+ KK Opava 6/8 31
39.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 24
40.Bahenský Matouš 1994 121010 1 KK Opava 2/2 19
41.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 6/8 15
42.Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 14
43.Rubín Daniel 1975 012032 2+ DUKLA Brandýs 4/4 13
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/4 13
45.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 6/8 12
46.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 6/8 6
47.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 4
48.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 6/6 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 412
2.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/7 384
3.Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 336
4.Hilgertová Štěpána 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 6/6 328
5.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 6/8 308
6.Zástěrová Pavlína 1993 012012 2+ DUKLA Brandýs 6/6 294
7.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 6/6 271
8.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 253
9.Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 251
10.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 249
11.Dušková Kateřina 1998 009070 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 241
12.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 236
13.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 6/8 222
14.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 220
15.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 218
16.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 4/4 202
17.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/6 177
18.Galušková Antonie 2001 042031 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 174
19.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 6/8 162
20.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 159
21.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 157
22.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 149
23.Blažková Tereza 2000 009072 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 144
24.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 134
25.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/6 121
26.Beková Kateřina 2002 012038 2 DUKLA Brandýs 6/6 120
27.Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 6/6 101
28.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 6/6 76
29.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/6 73
30.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 4/4 54
31.Hrivíková Eva 1993 808179 2+ USK Praha 4/4 48
32.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 37
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3